KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 70% osób
    jogo
    7 sierpnia 2007 o 12:14
    nagietkowa moc!
    To jest naprawdę świetna propozycja dla osób, które chcą trochę odtruć skórę tłustą i mieszaną. Tyle że na efekt trzeba trochę poczekać, bo krem ma w składzie sporo natury, a ta działa odrobinę leniwie. Ale skutecznie! Przede wszystkim: -moja skóra wydziela mniej łoju (świeci się, ale wygląda zdecydowanie zdrowiej) -przebarwienia nie są już tak chorobliwie widoczne -makijaż trzyma się na tym świetnie-mus z maybellin (oczywiście trzeba pamiętać, że pudry w kremie, piance czy w kamieniu mają swoje fanaberie i różnie może być) -wyprysków jest zdecydowaniu mniej! -zaskórników nie przybywa, a nawet nastąpiła pewna poprawa -świetnie miksuje się z filtrem Klorane dla dzieci-cudownie wygładza twarz, choć też powoduje lekkie świecenie, które można ujarzmić podkładem i pudrem -nawilża!!!! -no i kto by pomyślał, że taka "malizna" (30 ml) wystarczy na tak długo! Recenzja będzie trochę "wiązana" bo muszę powiedzieć, że dodatkowo stosuję tonik z tej serii i krem Nividerm Boreade wygładzający na noc no i w końcu widzę jakieś efekty! Używam tego produktu od:jeden dzień Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    patimayoness
    20 maja 2014 o 12:20
    Świetny krem
    PLUSY: - wydajność - skład - dobrze się rozprowadza i szybko wchłania - świetnie nawilża - nadaje się pod makijaż - nie zostawia tłustej warstwy na skórze, jest lekki - nie uczula, nie zapycha porów - faktycznie bardzo dobrze normalizuje ilości wydzielanego sebum i przywraca skórze równowagę MINUSY: - cena Używam tego produktu od: miesiąca Ilość zużytych opakowań: jedno

agucha05
    10 lipca 2013 o 15:29
    Nie znam lepszego:)
    Kupilam ten produkt z polecenia mojej kosmetyczki. Moja cera jest mieszana w kierunku suchej, dlatego boje sie kupowac kremy przeznaczone do cery mieszanej, poniewaz zazwyczaj wysuszaja moja skore. W tym przypadku jest inaczej. Nasze poczatki nie byly jednak idealne. Przez pierwszy tydzien skora byla szorstka i wyskoczylo mi kilka niespodzianek. Jednak po tygodniu cera zaczela sie normalizowac. Jest to kosmetyk naturalny, dlatego warto poczekac i dac mu szanse. Po pol roku uzywania moge smialo powiedziec, ze moja cera nigdy nie wygladala tak ladnie i promiennie. Polecam! Używam tego produktu od: ponad pol roku Ilość zużytych opakowań: koncowka drugiego

anakazar
    3 lipca 2011 o 15:30
    3 / 5
    nie dla mnie
    Mam cerę mieszaną i teoretycznie ten krem jest do cery mieszanej.Jednak w praktyce jego skład jest ciężki i nadaje się bardziej do cery suchej.Dlatego też po pierwszej aplikacji wyskoczyły mi 2 pryszcze(a nie mam cery skłonnej do zapychania)Zapach mnie bardzo drażni i czuję go na twarzy.Nie polubiłam się z tym kremem.Być może dla cery mieszanej w kierunku suchej będzie się sprawdzał. Używam tego produktu od: od kwietnia Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Pimpilimpi
    9 maja 2011 o 22:27
    bardzo dobry kosmetyk
    Bardzo dobry kosmetyk. Używam kremu na noc, odrobinka wystarczy aby cera była pięknie nawilżona. Kiedy używam na dzień, świecę się trochę, ale nie uważam tego za wielki problem. Nie zapycha porów, bardzo wydajny- biegnę kupić kolejną tubkę! Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie, 30ml

GOSIAK8312
    20 lutego 2011 o 11:37
    Suuuuper
    A więc tak . To mój pierwszy krem organiczny i na pewno nie ostatni ;]. Ja używam go tylko na noc bo jak dla mnie pod makijaż się nie nadaje gdyż moja cera ma skłonności do świecenia . CO jednak nie zmienia faktu że to naprawdę dobry krem który z czasem jednak reguluje wydzielanie sebum . Gdy wstaje rano moja buzia jest gładka i wypoczęta .Kolejny plus to cudowny słodkawy zapach { posiadam również żel z tej serii } . Co się ma do wydajności to nie jest tak żle aczkolwiek cenę muszę zaliczyć do minusow ;[ .. Podsumowując ... jak najbardziej polecam

adriannamucha
    19 października 2010 o 16:57
    Kosmetyki naturalne górą
    Po raz pierwszy z tym kremem spotkałam się, gdy otrzymałam jego próbkę wraz z zakupami w jednym ze sklepów internetowych. Po otwarciu pierwsze co to spodobał mi się zapach, słodki delikatny aż chciałaby się zjeśc ten krem :) Natomiast jego działanie odkryłam z czasem. Przy kosmetykach naturalnych trzeba czasu. Nie działają tak szybko jak kosmetyki chemiczne. Aktualnie mam drugą tubkę kremu. Moja cera się mniej przetłuszcza, krem faktycznie przywrócił jej równowagę :) Polecam wszsytkim osobą mającym problem z tłustą cera. Krem zadziała na pewno ale trzeba wytrwałości. Używam tego produktu od: prawie roku Ilość zużytych opakowań:2

vaninilia
    4 czerwca 2009 o 10:18
    nieobiektywne 4*
    Mam lekkie problemy z oceną tego kosmetyku. Z jednej strony baaaaardzo go lubię - świetnie nawilża nawet suche partie mojej twarzy, nie zapycha (ani razu nie dał mi powodu do jakichkolwiek podejrzeń w tej kwestii), po nocy z nim (bo ze względu na lekko tłustą warstewkę, jaką zostawia, stosuję go na ogół na noc) budzę się z wypoczętą, ukojoną i nawilżoną cerą. Przyjemna konsystencja, dobrze się rozprowadza, tubeczka zgrabna, zapach kojarzy mi się z aromatem jakichś słodyczy z dzieciństwa. Ogólnie super. Z drugiej strony producent zapewnia o matowym wyglądzie cery mieszanej - cóż, wręcz przeciwnie - krem trochę natłuszcza i zostawia lekki błysk (wprawdzie można sobie z tym poradzić, bo bez problemu daje się zmatowić pudrem, jednak obietnice producenta są w tym przypadku nie spełnione). Działania regulującego również nie zauważyłam, mimo że stosuję go już od kilku miesięcy. Podsumowując: gdybym miała go oceniać biorąc pod uwagę obietnice producenta, dostałby 3*, jednak za przyjemność stosowania i świetne nawilżanie bez zapychania - nieobiektywne 4*. Kupię go jeszcze, jednak tylko przy okazji jakiejś wizyty za zachodnią granicą - w Polsce cena, jak na krem jedynie nawilżający (bo innego działania nie zauważyłam), jest za wysoka. Używam tego produktu od: 4 miesięcy Ilość zużytych opakowań: 2

ogi
    6 marca 2008 o 18:49
    dobry i naturalny
    Krem dobrze nawilża , w miejscach tłustych takich jak strefa T również. Nie powoduje błyszczenia skóry , swietnie pielęgnuje. Przyjemny zapach i miła konsystencja. Minusem według mnie jest jego mała wydajność -malutkie opakowanie(30 ml) jeszcze pogłębia to wrażenie. Ogólnie bardzo dobry krem -polecam.Używam tego produktu od: 1 miesiaca Ilość zużytych opakowań:1

truheart
    31 maja 2007 o 14:16
    taj jak różany :-)
    Do kupna tego kremu zachęciły mnie próbki dodawane do kolejnych zamówień. Od razu muszę zanaczyć, że żaden krem matujący do cery mieszanej się u mnie nie sprawdza, pomimo, że jestem właścicelką właśnie mieszanej cery... Każdy, który do tej pory wypróbowałam pozostawiał uczucie niemiłego ściągnięcia, a w konsekwencji wysuszenia. Krem nagietkowy jest inny :D ładnie nawilża, pachnie landrynkowo, świetnie trzyma się na nim makijaż. Nawet codzienne używanie nie powoduje wysuszenia skóry, przeciwnie - jest gładka i mięciutka. Jego minusem jednak, tak jak w przypadku różanego, jest pojemność - to tylko 30 ml, dlategoja zostaję przy kremie z serii Basis Sensitive, a na ten skuszę się ponownie jeśli będzie akurat w promocji :-) Używam tego produktu od: 1 plus próbki Ilość zużytych opakowań: niecałe 2 miesiące