Maybelline New York, WaterShine Elixir (Błyszczyk do ust)

Maybelline New York, WaterShine Elixir (Błyszczyk do ust)

Błyszczyk zawiera silnie skoncentrowaną ilość pigmentu, który na ustach tworzy coś pomiędzy lustrzanym efektem, a odbijającymi się drobinkami delikatniutkiego brokatu. Posiada rownież w swoim składzie natłuszczające olejki, które nawilżają i eksponują usta - te staja sie lśniące, pulsują kolorem, przyciągają uwage, są kuszące i zmysłowe :) Trwałość jest (!) ponad zadowalająca. Ale największą przyjemnoscią jest wygodny aplikator, (przekręcamy końcówke błyszczyka, żeby z drugiej strony wydobyć jego zawartość), który pozwala : raz, na dokladne wymierzenie ilości błyszczyka, dwa, na precyzyjne i jednolite go nałożenie, trzy, utrzymanie higieny, ponieważ otwór można wyczyścić i nic a nic się nie wylewa. Istnieje w 12 hipnotyzujących kolorach.

w płynie /z aplikatorem
o przedłużonej trwałości
Efekt
z drobinkami

Wspaniały błyszczyk :)

Znalazłam ten błyszczyk na ebayu za jakieś marne grosze,skusił mnie piękny kolor i jego niedostępność w sklepach;) Blyszczyk ten jest jednym z moich ulubionych.Cenię go za głęboki kolor,nierozmazywanie,nie lepienie się,przepiękny blask,nie wysuszanie ust,nie osadzanie się w załamaniach,trwałość oraz cudowne,eleganckie opakowanie :) Podoba mi się sposob jego wykręcania,jedno przekręcenie i już mamy odpowiednią ilość:) Co do wydajności-rowniez calkiem niezle daje rade ;) Polecam! Ten blyszczyk nie ma zadnych wad,usta wyglądają pięknie!

Naprawdę dobry

Błyszczyk był fenomenalny! Był, ponieważ zniknął ze sklepowych pułek... Dlaczego? Tego nikt nie wie. Dobre kosmetyki "uciekają" z naszych polskich sklepów niespodziewanie. Ogromnym minusem było jednak opakowanie. Kosmetyk nie był wykorzystywany nawet w połowie! I nie sposób było dobrać się do końcówki. Aplikator nam to uniemożliwiał... Sposób nakładania go był dość dziwny, jednak według mnie wygodny. Konsystencja błyszczyka przyjemnie otula usta, nawilża oraz nie skleja ich. Na szczęście kupiłam sobie ich 5 w zapasie w różnych kolorach i do dzisiaj moge cieszyć się ich obecnością w mojej kosmetyczce. Cena jednak była za nie dość wygórowana. Pół gwiazdki zabieram za niemoc w dobraniu się do "drugiej połowy" błyszczyku

Bardzo fajny Błyszczyk

Produkt zakupiony w Rossmann wybrałam kolor ciemnofialetowego nr542 ,ma ładny zapach lekką konsystencje.Świetny błyszczyk w eleganckim opakowaniu przyjemny komfortowy w noszeniu idealny do torebki

Świetny :)

Mój ulubiony, szkoda, że już od dłuższego czasu nie można go nigdzie dostać :(

Miałam odcień naturalny, drobinki bardzo fajnie mieniły się zwłaszcza w słońcu... nie znalazłam do tej pory kosmetyku o podobnych właściwościach ;)

Cóż... może jeszcze kiedyś do niego wrócą ;)

Używam tego produktu od: Jakiś czas temu

Przyjemna aplikacja ;)

Nie wiem czy go wycofali, ale nie mogę go już dostać. Przede wszystkim - rewelacyjna aplikacja! Przekręca się delikatnie dolną część opakowania i przez kilka małych otworków wypływa błyszczyk dzięki czemu trudno przesadzić z jego ilością. :)
Usta są ładnie nawilżone i delikatnie się mienią. Miałam kolor 560 Ivory Star - trochę za jasny dla mnie, dlatego chętnie rozejrzałabym się za czymś ciemniejszym. Mam z kolei Volume XL w podobnym opakowaniu, ale zdecydowanie nie jest dla mnie. Za bardzo podrażnia usta (wiem, wiem, to celowe, aby usta były większe, ale mimo wszystko).

Plusy:
+aplikacja
+dużo kolorów do wyboru
+usta ładnie się błyszczą
+trwały
+estetyczne opakowanie

Minusy:
-cena
-średnio wydajny (skończył mi się po miesiącu, a nie używałam go na co dzień)

Dla mnie świetny

Cieszę się, że mam pewne zapasy tego błyszczyku, bo zauważyłam, że został już wycofany. Trwały, łatwa aplikacja nawet bez lusterka i jedną ręką, ładne opakowanie, śliczne kolory dla każdego typu urody. Mam nadzdieję, że jeszcze wróci do sklepów.

Ilość zużytych opakowań: 7 całych opakować w różnych kolorach

Sympatyczny . :)

Na początku zaznaczę, że recenzuję ten produkt raczej pod kątem błyszczyka - według mnie daje zbyt subtelny efekt na szminkę w płynie ...

Dostałam ten kosmetyk od mojej siostry i mimo tego, że zazwyczaj bardzo ostrożnie podchodzę do tego typu mazideł, oczarował mnie jego kolor; prześliczny beżo-brąz . :)
Myślę, że gama kolorów jest na tyle szeroka, że każdy znajdzie coś dla siebie .

Opakowanie jest bardzo eleganckie i przede wszystkim praktyczne; nic się nie wylewa, nie brudzi, aplikator jest bardzo wygodny .

Na ustach pięknie błyszczy, wydają się pełniejsze i bardziej kuszące .

Nie jest lepki, nie wysusza - wręcz przeciwnie, daje uczucie nawilżenia . Jest dość wydajny, jednak jego trwałość nie jest nadzwyczajna ...

Za jego minus można uznać regularną cenę, jednak jest jej wart . :)

Polecam wypróbować .

Używam tego produktu od: jakiś czas temu .
Ilość zużytych opakowań: jedno .

Bardzo fajny, nietypowy kosmetyk.

Miałam 2 takie błyszczyki - jeden intensywny różowy, drugi bardzo naturalny. I co ciekawe oba zgubiłam, wiec mam do nich pecha.
Z tego co pamiętam byłam nimi zachwycona bo nie kleiły się strasznie, miały fajna konsystencję i kolory.
A usta po nich były boskie.

Używam tego produktu od: z 2 lata temu

mmmhmmm...

Może to zabrzmi dziwnie, ale mam z tym błyszczykiem bardzo miłe wspomnienia. Ostatnio używałam go dłuższy czas temu, ale jak dobrze pamiętam - nie tylko ślicznie wyglądał na ustach, ale też bardzo fajnie pachniał (nuta ogórka?) i całkiem nieźle nawilżał. Zużyłam jego niezliczone ilości i w moim odczuciu nie posiada większych wad. Mniejszych zresztą też nie ;) Mam zamiar niedługo go kupić, bo pomimo tego, że jest to jeden z moich ulubionych kosmetyków, zapomniałam o nim na dłuższy czas i zdążyłam się za nim stęsknić.

Używam tego produktu od: kilka lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań: niezliczone

Cukiereczek!

Prawdziwy cukiereczek i nie chodzi mi tu bynajmniej o słodki smak, bo takiego w preparatach do ust nie znoszę ;), a o efekt jaki dzięki niemu osiągamy...... krystaliczna tafla pięknego koloru. Zdyscyplinowana i nie przemieszczająca się po całej twarzy...... pięeeekna. Półtransparentna w niektórych przypadkach, nałożona grubszą warstwą wygląda zniewalająco.
Spektakularny wygląd ust, które są optycznie powiększone, lśniące i co najważniejsze, produkt utrzymuje się na nich dość długo, dzięki bogatej, choć niezbyt klejącej konsystencji.
Poręcznie i estetyczne opakowanie. Wydajność..... to słowo, odnoszące się do pomadek, błyszczyków i balsamów do ust, nie istnieje w moim słowniku, bo używam ich w zastraszających otoczenie ilościach ;) ...... toteż o wydajności Drogie Wizażanki nie powiem tu nic :) natomiast szminkę ową polecam z czystym sumieniem.

Używam tego produktu od: uchuchu
Ilość zużytych opakowań: 5 lub 6 lub nawet 7 ;)

Błyszczyk długo się trzyma na ustach. Dostępne są piękne kolory. Jest w bardzo poręcznym opakowaniu , wszędzie mogę go zabrać. Daje ustom długotrwały połysk , jest wydajny. Aplikacja jest trochę uciążliwa przez brudzącą się końcówkę.

Uwielbiam

Jestem szczęśliwą posiadaczką 2 kolorków : jasnoróżowego z drobinkami brokatu, a także ciemnego czerwonego. Ten drugi, jest moim ulubionym.
Co prawda trudno się rozprowadza ( nie radzę robić tego bez lusterka, gdy mamy bardzo widoczny odcień;)) ale na ustach wygląda ciekawie. Utrzymuje się przez hmm ponad godzinę bankowo, ale z zegarkiem nie liczylam.
Ciekawa aplikacja.