Avon, Clearskin, Immediate Response Blemish Treatment (Szybko działający żel na wypryski) (nowa wersja)

Aktywna formuła z kwasem salicylowym. Co ważne, kojące wyciągi nie wysuszają skóry. Pomaga zlikwidować wypryski. Nakładasz miejscowo i zdejmujesz jak maseczkę peel-off.
Usuwa pryszcz w ciągu nocy!

klapa :-(

skusiłam się na ten produkt tylko i wyłącznie ze względu na moją ciagłą walkę z pojawiającymi się "wulkanami" na twarzy. szukając naprawdę czegoś dobrego zamówiłam....i się rozczarowałam, bo żel praktycznie bardzo szybko wysychał w miejscach, w których go nałożyłam, ale nie pomagał...żeby nie żałować wydanych pieniędzy męczyłam się z jego zużyciem. Więcej nie zamówiłam. Już o wiele lepszy jest korektor antybakteryjny, bo on faktycznie działa, szybko wysusza i goi wszelkie zaczerwienienia :-)

Używam tego produktu od: miałam go z 2 lata temu

Nie działa.

Ten żel miał działać tak, jak przeważnie działają preparaty do punktowego nakładania.
Miał pomagać leczyć pojedyncze wypryski.
Niestety, u mnie nie działał.
Nawet odrobinę nie zmniejszał opuchlizny przy dużych wypryskach, jak były duże, bolące i czerwone przed nałożeniem, tak były i po kilku aplikacjach.
Pieniądze wyrzucone w błoto i tyle.

Używam tego produktu od: używałam jakieś 10lat temu

na mnie nie działał..

Dużo dziewczyn go chwali/chwaliło, ale na mnie jakoś nie działał.

Nakładałam go w miejsca, gdzie były jakieś niedoskonałości, wypryski, zawsze na noc. Pamiętam, mama zawsze mówiła na mnie "biedroneczka". A rano ściągałam ten zaschnięty żel, a wypryski nie znikały, nawet nie były mniej czerwone :(
Nie wiem jaka była tego przyczyna, ale na mnie po prostu nie działał.

Używam tego produktu od: kiedyś

Mój numer 1!

Moje dotychczasowe kosmetyki koóre rzekomo miały eliminować i zwalczać wypryski nie działały i nie wsychały (na skórze zostawały tłuste plamy). Ten kosmetyk nie dość, że ma znakomitą cenę (ja go kupiłam za 10 zł) to do tego naprawdę działa i natychmiastowo wsycha i jak dla mnie daje uczucie lekkiego chłodzenia. Trądziku nie mam, ale czasami nawiedzają mnie duże bolące \'\'bąby\'\' z ropą. W walce z nimi jest niezastąpiony! Zmniejsza i eliminuje wypryski już po 2-3 od zastosowania. A do tego zapobiega zaczerwienieniom. Gorąco polecam!

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania po 15 ml

skuteczny na małe problemy

Zakupiony jakiś cas temu. Efkt dość neutralny. Konsystencja żelowa szybko schnąca i wchlaniająca się zapach przyjemny choć dośc intensywny. Zaleta małe opakowanie które możesz zabrać ze sobą wszędzie, przystępna cena jednakże w moim wypadku skutkuje na małe podskórniki i nierówności - wygładza je w przypadku większych problemów niestety mało skuteczny a wręcz zaostrzający infekcje.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego opakowania

Dobra rzecz.

Konsystencja odpowiednia, szybko wysycha. Zmniejsza wypryski, zapobiega zaczerwienieniom. Jednak jako pojedynczy kosmetyk do walki z trądzikiem podejrzewam, że nie dałby sobie rady. Mimo tego bardzo przyzwoity kosmetyk i zostanie ze mną na dłużej. W drużynie z żelem, tonikiem, maseczką i regularnym peelingiem jest niezastąpiony.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 ; 15ml

Genialny!

Uważam, że to naprawdę jeden z lepszych kosmetyków na jakieś wypryski.
Radzi sobie z nimi szybko, nie podrażnia skóry, nie wysusza, jest baaaardzo wydajny, jak dla mnie najlepszy :)

Ilość zużytych opakowań: pół

Obowiązkowy!

Jest to obowiązkowy żel punktowy na wypryski w mojej kosmetyczce! Pół życia borykam się z trądzikiem (mam 26lat) gdy tylko mi coś wyskoczy, na noc smaruję sobie zmianę tym właśnie żelem - dość grubą warstwą. Nie sprawia, że wyprysk od razu znika po nocy, ale nie powoduje jego powiększenia! Częste stosowanie szybciej go "niweluje", czasem nawet nie pozostawiając śladu. W moim przypadku nie jest on wydajny bo smaruję zmiany dość dużą ilością żelu.

Ja go lubię, bo szybko działa!

Ilość zużytych opakowań: 1 opk. na miesiąc

Świetny

Używałam tego produktu do jakiegoś czasu bo potem go chyba wycofano i zamówiłam identyczny
Tylko że nazwą(zmienili opakowanie) się różni sprawdzałam skład i jest to samo. Też ma ten kwas i działa tak jak powinien. Avon CLearskin, Blemish Clearing , Blemish Treatment Soin anti-imperfections. Po mimo innej nazwy jak dla mnie jest to to samo i tak samo działa :3

Plusy:
- wysusza zmianę,
- przyspiesza zniknięcie zmiany na skórze
- wydajność
- konsystencja
- cena

Fakt faktem wysusza dosyć tą zmianę ale ja jeszcze na noc smaruje twarz kremem nawilżającym bo mam bardzo suchą skórę, nie zostawia śladu po sobie . W ciągu nocy a czasem paru zmiany już nie ma ! Zdecydowanie mój typ ! Minusów nie ma bo robi to co powinien robić.

Używam tego produktu od: od około roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Niezastapiony!

Dla mnie bardzo dobry kosmetyk. Nie mam problemu z trądzikiem ani częstym wyskakiwaniem niespodzianek dlatego tez jeśli wyskoczy mi coś pojedyńczego "raz na rok" to rozprawia się z nim doskonale. W ciągu jednej nocy. Często też stosuję go w dzień. Z racji tego,że nie muszę stosować go często jest jak dla mnie bardzo wydajny. Zapach tez przypadł mi do gustu. Cena niska. Jak dla mnie same plusy. Parę razy zaaplikowałam go nawet na moim chłopaku a to nie lada wyczyn namówić go na jakikolwiek kosmetyk ale skoro już tyle razy daje sobie nim pomóc to znaczy,że jest zadowolony z efektow jego działania. Osobiście polecam (jako osoba z rzadkim problemem wyskakujących niespodzianek). I mimo,że mam jeszcze kilka innych kosmetyków o podobnym działaniu to bez tego nie wyobrażam sobie swojej kosmetyczki

Używam tego produktu od: Ponad 2 lata
Ilość zużytych opakowań: Jedno zużyte, w trakcie drugiego. Na pewno kupię kolejne

taki sobie,bardziej dla nie mających duzych problemów z cera

Stosuję go razem z innymi produktami z serii.

Plusy: wysusza pryszcza ( ale nie w 1 noc)
szybko schnie

Minusy: długie działanie
wydajność ,szybko się kończy

Ilość zużytych opakowań: połowa 1

Bubel

Dla mnie ten produkt, to jedno wielkie nieporozumienie!

Plusy:
Brak

Minusy:
-okropny zapach
-wysusza bardzo miejsce, w którym jest pryszcz (moim zdaniem za bardzo)
-podrażnił mnie a do tego przy nakładaniu go nawet na brodę szczypały mnie oczy;
-nie likwidował pryszcza w jedną noc, nawet nie w trzy.

Szczerze, odradzam.

Używam tego produktu od: Ok. 3 lata temu