Essence, Forget it! 3 in 1 concealer (Korektor 3 w 1)

Essence, Forget it! 3 in 1 concealer (Korektor 3 w 1)

Paleta 3 korektorów w jednym opakowaniu. Kolor różowy - dla maskowania sińców pod oczami, kolor beżowy - dla wyprysków, kolor zielony - dla naczynek. Kremowa konsystencja i połączenie trzech kolorów w jednym opakowaniu to główne zalety tego produktu.

dobry

Jest to jeden z lepszych korektorów, które miałam.
+ma 3 korektory w 1
+korektory dobrze stapiają się ze skórą
+łatwo się nakłada
+nie waży się pod podkładem
+cena nie jest drogi
+wydajny

- opakowanie, które szybko się psuje

Najczęściej używam różowego ,który doskonale kryje cienie pod oczmi

Zielony tylko delikatnie kryje zaczerwienienia i popękane naczynka.

Beżowy delikatnie zakrywa zaczerwienienia.

Uniwersalny

Plusy:

-dobre krycie
-dobrze dobrane kolory
-niska cena
-nie zapycha

Minusy:

-wieczko odpada
-trudno go dostać

Różowy pięknie maskuje cienie pod oczami i płatki nosa. Beżowy kryje co ma zakryć, pozwala zrezygnować z podkładu. Oczywiście zielonek zawsze zostaje i ląduje w koszu :)

W ekstremalnych warunkach przy pomocy tuszu i tej paletki można wykonać makijaż i nie przypominać zombie:)

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Bardzo przydatny.

Jest bardzo przydatny, a szczególnie korektor pod oczy. Nie mam za bardzo problemów z wypryskami, reszty używa tylko w nagłych wypadkach i jak dla mnie kosmetyk jest wydajny.

Plusy:
-najpotrzebniejsze korektory w jednym
-wydajny

Minusy:
-nieodporne opakowanie (pokrywka wyłamała się w torebce.)

Używam tego produktu od: Około roku.
Ilość zużytych opakowań: Jedno.

Dobry ale nie bardzo wydajny

Jak chyba każdej dziewczynie zielony został.
Korektor dobry różowy dobry pod oczy.
Tylko wydajność... to jest minus jak i nie poręczne opakowanie.
Polecam zwłaszcza kolory brąz i róż.
Zielony jak dla mnie słabo kryje...dziwny taki

Używam tego produktu od: używałam jakieś dwa lata temu
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Nie spełnił moich oczekiwań

PLUSY:
- wydajność
- cena
- ładnie wygląda w opakowaniu

MINUSY:
- opakowanie jest kiepskiej jakości, szybko się rozwaliło ; za słabe

Różowy - trochę tępy w konsystencji, ale świetnie zakrywa sińce pod oczami.
Zielony - o tępej konsystencji, słabo kryje naczynka i wysusza...
Beżowy - fajna, kremowa konsystencja ; krycie przeciętne ; poradzi sobie tylko z drobnymi niedoskonałościami.

Używam tego produktu od: października 2012

ok

Jak miałam dużo zaczerwienień to bardzo pomógł przykryc a jednoczesnie nie zapchał. Zuzylam caly zielony kolor i czerwony, kolor brazowy pozostal nietkniety. Na szczescie teraz juz nie usze uzywac korektora bo stan moej cery sie nieco polepszyl. Dobrze wspominam ten korektor, jest wydajny i cena jest dobra. Kupilam go w drogerii Natura, Polecam wyprobowac.

Używam tego produktu od: mam go ponad pól roku, a moze i nawet wiecej

może na tak, może na nie

Korektor jest w fajnej formie i łatwo można mieszać kolory, aby stworzyć idealny. Zielony jest raczej kiepski, słabo kryje. Beżowy fajnie ztapia się nawet z moja jasną cerą, różowy uwielbiam pod oczy. Jednak wydaje mi się, że jest małowydajny.

W porządku

Pierwszy raz kupując go byłam nim zachwycona, praktycznie się z nim nie rozstawałam. Po drodze próbowałam innych, z tej samej półki cenowej, korektorów, ale żaden nie spełnił moich oczekiwań. Po wielu kupionych opakowań dzielę się z Wami jego recenzją :)

Turkusowy prawie zawsze był przeze mnie nieruszony; w żaden sposób nie zakrywał zaczerwienienia, wyglądałam jak nasmarowana punktowo jakąś maścią. Jak dla mnie jest on w tej palecie kompletnym nieporozumieniem.

Różowy dość często przeze mnie używany, zakrywałam nim przede wszystkim cienie pod oczami. Nie jest zły, ale inne korektory pod oczy lepiej spełniają swoje zadanie.

I wreszcie brązowy, dla którego tak często wracam po ten produkt. Z początku myślałam, że będzie dla mnie za ciemny, ale idealnie wtapia się z moją, o dziwo!, bladą karnacją. Dobrze zakrywa różne moje niedoskonałości, za co go bardzo lubię.

Poprawki dość częste niestety są koniecznością.

Opakowanie jest beznadziejne, na 9 zużytych opakowań, przy KAŻDYM oderwało się wieczko.. można się przyzwyczaić.

Bardzo duży plus to cena - bardzo dobra, idealna na małą kieszeń, do czego essence nas już zdążył przyzwyczaić.

Na tyle zużytych przeze mnie opakowań wynikałoby, że ocena powinna być wyższa, ale niestety na to nie zasługuje. Na razie nie znalazłam nic godniejszego uwagi i cały czas szukam mojego KWC.

Ilość zużytych opakowań: 9 opakowań

Słaby

Korektor ten zakupiłam z powodu ceny i ładnego wyglądu. I po takim zakupie cóż sie mozna spodziewać. Zamiast kryć to koloruje twarz wybranym odcieniem, nie tak całkiem dosłownie ale kolor jest widoczny na skórze ,a krycie znikome. Pozatym nieładnie sie rozprowadza i wchodzi w załamania powieki. Ja troszkę sie z nim bawię teraz i próbuje go złużyć na różne sposoby bo troszke szkoda mi go wyrzucić. Używam aktualnie jako baza pod cienie, a pod oczami na okropne fioletowe cienie nakładam najpierw zielony a później dla naturalnego kolorytu na to daję brąz, efekt jest średni i dość krótki ale juz niedługo sie skończy i rozejrzę sie za czymś innym. Tym razem poczytam najpierw opinie na wizażu :)

Plusy:
-estetyczny wygląd
-cena
-łatwa dostępność

Minusy:
-działanie
-słabe opakowanie, szybko się popsuło

Ilość zużytych opakowań: zużyte 3/4 jednego opakowania

Genialny.

Przypadkiem natrafiłam na ten korektor ok. rok temu . Teraz gdy jest lato znowu zapragnęłam mieć go w kosmetyczce tym bardziej, że podkłady na takie upały to niezbyt dobry pomysł. Niestety teraz nigdzie nie mogę go dostać ale będę go szukała :)

+Cena . Kupiłam go chyba za 11 zł.
+Bardzo długo nadawał się do użytkowania
+Zatuszował to co chciałam
+Nie zapychał.

-Dostępność :(

Używam tego produktu od: Pare miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: 1 , całe opakowanie.

W porządku.

W sumie fajny korektorek :P

PLUSY:
+ różowy (w połączeniu z odrobinką beżowego) doskonale ukrywa moje cienie pod oczętami :)
+ beżowy ukrywa drobne niedoskonałości - wypryski, krostki

MINUSY:
- zielony (a w sumie to niebieski :P) nie robi zupełnie nic (przynajmniej u mnie :/)

Używam go i pod i na makijaż ( w zależności od potrzeb) :) Ogólnie nie jest najgorszy :)

Używam tego produktu od: kilku tygodni

kicha

kupilam bo myslalam ze takie 3rio bedzie ok. ale nie nie kupie. nie mam czasu na nakladanie na syfy niebieskiego a potem tego brazowego. nie nie . moze i nawet kryje ale nie... za duzo czasu marnuje sie. i podoba mi sie nawet ten pod oczy rozowy.

Używam tego produktu od: pol roku