Eva Natura, Komfort Młodej Skóry 18+, Krem nawilżająco - matujący SPF7

Eva Natura, Komfort Młodej Skóry 18+, Krem nawilżająco - matujący SPF7

Krem na dzień przeznaczony dla młodej skóry,ale już nie trądzikowej. Zawiera polisacharydy i proteiny zbóż przez co skutecznie nawilża skórę i wzmacnia jej odporność, ale nie obciąża jej (beztłuszczowa, matująca formuła). Polecany dla dziewczyn i młodych kobiet prowadzących aktywny tryb życia, narażonych na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych. Wzmacnia odporność skóry na stres i zmęczenie spowodowane aktywnym trybem życia m.in. pracą przy komputerze.

Spełnił moje oczekiwania.

Na początku wydawał mi się dziwny... taki wodnisty jest średnio wydajny ponieważ bardzo wchłania się w skórę, ale pod makijaż uważam że jest rewelacyjny.
Świetnie przygotowuje cerę do nałożenia podkładu który świetnie stapia się ze skórą i nie ma tłustawej warstwy jak po innych kremach na które nakładałam podkład.
Cera jest nawilżona, gładka.

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

dobry krem

W moim przypadku było tak, że musiałam go używać kilka dni, żeby skóra się przyzwyczaiła i ten krem zaczął działać. Wcześniej po nałożeniu kremu twarz była nadal sucha. Bardzo go polubiłam, już raczej nie kupię, bo niestety robię się na niego po mału za stara ;)
Jest bardzo lekki, odjęłam pół gwiazdki za to, że nie radzi sobie z suchymi skórkami.
Teraz mam krem intensywnie nawiżający z tej samej firmy i też jest super.

Używam tego produktu od: pół roku?

Mam cerę mieszaną, a krem jest lekki, nietłusty, ma naturalny zapach, ale przede wszystkim jest pierwszym i jedynym kremem, który faktycznie zmatowił moją skórę. Po jego użyciu twarz od razu przestaje się błyszczeć.
Mógłby jednak trochę bardziej nawilżać, bowiem nie radzi sobie z moją suchą skórą na policzkach. Dla osób, które nie mają tego problemu, myślę, że jest wart wypróbowania, zwłaszcza, że cena nie jest wygórowana.

bardzo dobry, ale mogło być lepiej

kremik fajny :) lekki, tani, zawiera spf, nie zatyka porów, nie mam po nim wyprysków :) Niestety z wydajnością jest już gorzej, bo żeby poczuć prawdziwe nawilżenie muszę nałożyć kilka warstw, ale że jest tani, to mi to tak nie przeszkadza ;)
co do matowienia - to niestety w ogóle nie działa, ale przyzwyczaiłam się, że przy mojej cerze żaden krem cudów nie uczyni, więc trudno :P

Ilość zużytych opakowań: kończę trzecie

Bardzo dobry na krótko...

Kremu używałam przez niecałe 2 miesiące....Rzeczywiście lekki, szybko się wchłania, dosyć dobrze nawilża. Efektu matującego nie zauważyłam wcale :( Na początku, łagodził podrażnienia, wygładzał, ujednolicał koloryt cery...Po ok. 2 tygodniach skóra przyzwyczaiła się :( Nie działał już tak dobrze, a nawet lekko przetłuszczał moją mieszaną skłonną po podrażnień i zaskórników cerę:(
Plus za cenę, filtr i lekkość-nadaje się na ciepłe , wiosenne i letnie dni. Ogólnie spodziewałam się po nim o wiele lepszych rezultatów - zwłaszcza po przeczytaniu świetnych opinii na Wizażu. :(

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

bardzo dobry prosukt w bardzo dobrej cenie

Właśnie kończę pierwszy ale na pewno nie ostatni słoiczek. Używałam go w okresie letnim i jesiennym. Krem przeznaczony jest dla skóry młodej 18+, ja mam 24 i się sprawdził, ba sprawdził się bardzo dobrze. Mam cerę mieszaną.

+ ładny raczej prosty słoiczek
+ lekka konsystencja
+ zapach bez zastrzeżeń
+ nie zapycha i nie podrażnia! mam wrażliwą cerę i to dla mnie ważne
+ dobrze sobie radzi z nawilżaniem
+ jest wydajny mała ilość wystarczy i cała buzia wysmarowana
+ szybko się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu
+ faktycznie lekko matowi cerę
+ cena

- filtr jest SPF 7, jak dla mnie to mógłby być troszkę wyższy ale ważne że jest wogóle.

Używam tego produktu od: lipca
Ilość zużytych opakowań: właśnie kończe pierwsze

Znakomity krem za niewielką cenę

Ponieważ mam cerę trądzikową a krem nie jest do takiej przeznaczony moja recenzja będzie przebiegała pod tym kątem. Kupiłam go ponieważ, jak nazwa kremu wskazuje jest przeznaczony do młodej cery 18+. mimo, że jest to krem do skóry normalnej nie zawiodłam się. Pierwsze co rzuca się w oczy to bardzo przyzwoite opakowanie, biorąc pod uwagę cenę kremu (ja dałam za niego jakieś 9 - 12zł). Kolejny plus to zapach - pierwszy raz się z takim spotkałam ale jest naprawdę bardzo przyjemny - jakby zbożowy? W każdym bądź razie krem wydaje się być bardzo naturalny, jakby wyciśnięty ze zbóż, prosto ze wsi:D
I teraz najważniejsze - właściwości; wspaniale nawilża, nie pozostawiając tłustego filmu, co w przypadku mojej przetłuszczającej się cery jest bardzo ważne. Cera jest rzeczywiście matowa i świetnie nawilżona. Co prawda po paru godzinach zaczyna się błyszczeć ale to chyba moim przypadku normalne:)
Reasumując polecam młodym kobitkom ten krem, w szczególności tym nie borykającym się z trądzikiem. Perełka za grosze!!!

Krem - cudo!

Z pełną świadomością polecam ten krem! Delikatnie matuje, wspaniale nawilża. Pomaga odżyć cerze, która po przebudzeniu wydaje się wysuszona; daje niesamowite poczucie świeżości.
Szybko się wchłania. Nie gryzie się z podkładem ani pudrem, jest świetną bazą do lekkiego, jak i mocniejszego, "cięższego" makijażu.

Używam tego produktu od: Pięciu miesięcy
Ilość zużytych opakowań: W trakcie drugiego

zdecydowanie polecam!

krem świetnie się wchłania, jest lekki, nie pozostawia filmu. Nawilża, a zarazem matowi skórę. Podoba mi się jego konsystencja- nie za rzadka i nie za gęsta. Nie zapycha, nie uczula, nie wyskakują po nim żadne wypryski. A przede wszystkim kosztował mnie całe 5 zł za co ma największego plusa! :D taniutki i bardzo, bardzo dobry kremik.

Zdecydowanie polecam

Używam obecnie już czwarty słoiczek. Za każdym razem jestem zachwycona. Krem ślicznie pachnie, wystarczająco matuje skórę, nie pozostawia filmu, świetnie się wchłania.
Cena jest zabójcza: 5,00 zł w internetowym sklepie Polleny Eva. Nawet, gdyby kosztował 30,00 zł, to bym go kupowała, ponieważ go uwielbiam.

Krem na noc z tej samej serii strasznie podrażnia mi twarz, natomiast ten jest niesamowity.

Otóż kochane, to nie jest tak, że on będzie waszą twarz matowił od rana do wieczora, bo wtedy życie stałoby się lepsze, a przecież wiadomo, że musi być ciężko... ;)

Natomiast zmatowi delikatnie. Idealny pod podkład. Przyjemny zapach. Szybko się wchłania. Łagodzi. Dobra, ubita konsystencja. Śmiesznie tani. To mój ukochany krem na dzień.

Polecam. Warto spojrzeć na niego przychylnym okiem, wyciągnąć rękę i zabrać ze sobą do domu, żeby przekonać się osobiście o jego działaniu...

PS. Odejmuję 1/2 gwiazdki, gdyż ciężko go znaleźć na półkach w drogerii.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Kolejny udany produkt Polleny

Co tu dużo pisać - dobry krem.

-nawilża
-jest dobrą bazą pod podkład
-nie podrażnia
-poprawia wygląd skóry

Minusem jest dla mnie konsystencja i zapach.

Mimo to, używam go i polecam innym.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: cztery