Eva Natura, Komfort Młodej Skóry 18+, Krem na noc dotleniający

Eva Natura, Komfort Młodej Skóry 18+, Krem na noc dotleniający

Krem na noc dla młodych kobiet o działaniu dotleniającym, nawilżającym i regulującym jej płaszcz hydrolipidowy dzięki działaniu wyselekcjonowanych protein zbóż i polisacharydów. Powoduje, że skóra jest wypoczęta, nawilżona i pełna energii. Stymuluje naturalną aktywność skóry podczas snu usuwając oznaki zmęczenia i stresu.

rewelacja :D

wydajny, dobrze nawilża, ma lekką konsystencję, nie zatyka porów, cera jest po nim świeża i gładka :)
cena jest również bardzo przystępna, szkoda tylko, że ciężko go znaleźć - na moje szczęście mieszkam w łodzi, więc mogę kupować w sklepie firmowym ;)

EDIT: Niestety już go nie produkują :/

Używam tego produktu od: 4 msc
Ilość zużytych opakowań: kończę drugie

bardzo go lubię!

Co jakiś czas obkupuję się w sklepie internetowym Evy. Tym razem kupiłam również ten krem pomimo tego że mam na karku o jakieś 12 lat więcej niż przedział wiekowy sugerowany na opakowaniu.
Krem jest bardzo dobry. Tani, ładnie pachnie, tak kojąco, delikatnie.Uwielbiam!!!!
Jest to właściwie rzadka emulsja kremożel i trzeba uważać żeby nie spłynęło toto z palców przy wydobywania z opakowania ale na skórze to istna poezja. kojący delikatny kompres nawilża, łagodzi dotlenia bo po jakimś czasie moja umęczona 30letnia skóra stała się gładsza i jaśniejsza, pory się zmniejszyły cera nie jest już poszarzała.na początku musiałam nakładać 2 -3 warstwy bo miałam bardzo odwodnioną skórę więc piła i piła. teraz już nie.wystarcza jedna aplikacja.
nie zapycha co dla mnie jest ogromnym plusem i rzadkością. dlatego będę go pewnie używała stale aż do znudzenia.
Lubię opakowania kremów Evy solidne ciężkie szklane :) plastikowe jakoś w moich rękach dziwnie szybko pękają :)

Ilość zużytych opakowań: kiedyś jedno i teraz pół drugiego

Może być, ale...

Stosuję z kremem na dzień z tej samej serii. Po pierwszym opakowaniu byłam zachwycona, zakochana i poczułam się szczęśliwa myśląc " w konću znalazłam TEN krem". Kupiłam ten krem w promocji w sklepie firmowym Evy za...5zł!

Niestety...Drugie opakowanie strasznie mnie uczuliło, skóra przestała reagować pozytywnie.

Ponadto:

Przeszkadza mi konsystencja - bardzo wodnista.

Lecz:

Szybko się wchłania i jest tani, w regularnej cenie ok 10zł.

Warto spróbować, jednak na pewno nie nadaje się dla cery skłonnej do wyprysków - gdy miałam kilka wykwitów czułam jeszcze gorsze podrażnienie w tych okolicach.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

bardzo dobry

Mam wrażliwą,skłonną do zaczerwienień skórę i w dodatku mieszaną (tłusta w strefie T),a jednak mimo takiej mieszanki krem się sprawdził.

Po pierwsze: na opakowaniu kremu znajduje się instrukcja (taki malutki obrazeczek) jak prawidłowo wklepywać krem - i za to bardzo duży plus dla producenta. Dodatkowo w opakowaniu znajduje się ulotka, w której znajdziemy info co jeszcze wchodzi w skład danej serii.

Opakowanie - krem jest w szklanym przezroczysto - matowym opakowaniu, które jest dość cięzkie,ale dla mnie to nie przeszkadza (jeżeli gdzieś jadę przekładam sobie trochę kremu do mniejszego opakowania które mam na wyjazdy).

Kolor/zapach - jeżeli chodzi o kolor to jest taki szarawy,a pachnie świeżo (trudno mi okreslić czym), jednak nie jest to zapach, który długo się utrzymuje więc jeśli dla kogoś nie przypadnie do gustu to nie będzie go czuł zbyt długo.

Konsystencja/wchłanianie - jak na krem na noc - bardzo lekka, chociaż trzeba zwrócić uwagę,że jest to krem 18+ więc nie może być też zbyt ciężki; ja określiłabym konsystencję jako żelowo-kremową, jeżeli chodzi o wchłanianie to jest ono błyskawiczne chyba,że nałożymy bardzo grubą warstwę wtedy chwilkę potrwa

Działanie - krem po dłuższym czasie używania spełnia swoje zadanie. Nawilża skórę, łagodzi podrażnienia (mówię o delikatnych podrażnieniach/zaczerwienieniach,a nie o naczynkach czy krostach). Przy dłuższym używaniu faktycznie mozna zauważyć,że skóra po nocy wygląda lepiej niż przed używaniem kremu (bardziej świetlista, promienna). Z pewnością nie powoduje (przynajmniej w moim przypadku)zapychania porów.

Ogólnie krem godny polecenia bo i cena zachęcająca,a obietnice producenta spełnione.
Ostrzeżenie dla osób z suchą, odwodnioną skórą krem będzie raczej zbyt lekki.
Pół gwiazdki odemuję za to,że trudno go dostać.

Używam tego produktu od: dłuższego czasu
Ilość zużytych opakowań: kilka

Wygładza i odświeża cerę - jest świetny

Świetny krem za niewielkie pieniądze.
Delikatny, nie podrażnia, eliminuje wszelkie zaczerwienienia (wynikające z podrażnionej skóry - nie mówię tutaj o problemach z naczynkami), odświeża cerę. Po przebudzeniu jest aksamitna i rozświetlona. Mam wrażenie,że krem wypełnia delikatne zmarszczki mimiczne.
Podoba mi się jego zapach - relaksujący, przyjemny.
Produkt wydajny.
Kremik jak dla mnie idealny.

Może być

Całkiem fajny. Nie zapycha ani nie podrażnia. Nawilża, chociaż nie jest to jakieś spektakularne nawilżenie. Mam wrażenie, że jak na krem na noc jest za lekki (mniej gęsty niż wersja na dzień!), no ale plus tego jest taki, że nie zostawia tłustego filmu, tylko wchłania się do matu. Pachnie przyjemnie. Co do słoiczka, to nawet nie przeszkadza mi to, że jest ciężki i szklany, natomiast denerwuje mnie trapezowy kształt, który utrudnia wydobycie resztek.
Plus za pomysł na serię dla młodych dziewczyn, bo naprawdę ciężko znaleźć kremy dedykowane dla kobiet w wieku 18-25 inne niż antybakteryjne i przeciwtrądzikowe.Używam tego produktu od: 2 miesięcy

Świetny

! Zakupiłam i używałam go razem z kremem na dzień z tej samej serii. !
Po pewnym czasie stosowania rano wyglądałam na bardziej wypoczętą. Skóra była dobrze nawilżona i dzięki temu gładsza, bardziej promienna. Z czasem stosowałam go już nie tylko na noc. :)

* jest delikatny, lekki, nie zapycha
* nie podrażnia
* bardzo dobrze nawilża
* dobrze się wchłania
* po nałożeniu czułam przyjemny chłód
* świetnie odświeża po całym dniu

* tani
* wydajny
* ciężko dostępny niestety :/

Używam tego produktu od: ok 3 miesięcy

Całkiem, całkiem

Kremik naprawdę godny polecenia. Dobrze się wchłania, ma bardzo przyjemną, żelową konsystencję i ładny zapach. Dobrze nawilża skórę, nie powoduje powstawania nowych krostek.
Nie zauważyłam działania typu zwężanie porów, złuszczanie czy leczenie trądziku, ale to nie należy do zadań tego kremu.
Nawilża i odżywia - w tym jest dobry - polecam. Zaletą jest także niska cena i duża wydajność.

Używam tego produktu od:2,5 miesiąca

KWC :)

Rewelacyjny krem na noc :)
W zasadzie jako jedyny nie zapycha mojej mieszanej cery,w dodatku świetnie nawilża,odżywia i pięknie wyrównuje jej koloryt (a mam tendencje do pojawiania się dziwnych plam).Świetny,lekki i naturalny skład,błyskawicznie się wchłania do matu i pachnie tak jakoś łąkowo? :P W dodatku taniutki :)
Jeden jedyny spory minus-strasznie trudno go dostać,u mnie w mieście jest tylko w jednym z hipermarketów :/
Ale jakby co będę zamawiać w Internecie bo nie zamienię na żaden inny,przynajmniej na razie póki jestem 20+ ;)

Używam tego produktu od:pół roku

Kremik wyszperany przypadkiem jest drugim po moim ulubionym.
Plusy:
- Świetnie matuje, nawilża
- nie zapycha
- pięknie pachnie
- ma lekką formułę i prawie natychmiast się wchłania nie zostawiając tłustej warstwy na skórze
- wydajny
- tani
Ma dwie zasadnicze wady:
-jest mało dostępny (nie wiem czemu)
-ma ciężkie opakowanie.

Używam tego produktu od: 2 lata

Lekki przyjemniaczek

Chciałam kupić wersję dzienną tego kremu, ale nie mogłam nigdzie znaleźć i w końcu zdecydowałam się na ten. I nie żałuję :)
Ma bardzo lekką konsystencję, wchłania się migiem, nawet jeśli nałoży się grubą warstwę. :ehem: Pozostawia skórę nawilżoną, ujędrnioną i odżywioną. Wyrównuje też koloryt skóry. Podobno krem ma świetny skład, choć ja się akurat na tym nie znam :)
To pierwszy krem, który zużyłam w tak szybkim tempie. Stosowałam tylko na noc, a zniknął ze słoiczka po 5 tygodniach :eek: Szkoda, że tak mało wydajny. Przy tej cenie nie można jednak tak bardzo narzekać.
Wrócę do niego pewnie w przyszłe lato, bo na zimę potrzebuję czegoś cięższego.

Dobre bo polskie:)

Jestem temu kremikowi winna recenzję:)
Pomimo iż mam 18 z dużym plusem;) to używam tego kremu od dwóch lat i nie przejmuję się kategorią wiekową.
Plusy:
- świetnie nawilża i koi skórę, rano wstaję z mniej świecącą i taką uspokojoną cerą (nawet jak wieczorem się nad nią poznęcam)
- ma bardzo dobry skład, bogaty w wyciągi roślinne, dzięki nim moja skóra jest w bardzo dobrym stanie
- nie zapycha
- świetnie pachnie
- wydajny
- tani (na stronie Evy w promocji za 5 zł:D)

Minusy:
- mała dostępność :(
- ciężkawe opakowanie w nieciekawą zakrętką

Dopóki moja cera nie zacznie potrzebować czegoś mocniejszego, to nie zmienię, bo to mój KWC.

Używam tego produktu od:2 lata
Ilość zużytych opakowań:około czterech