Sensai, Silky Purifying, Cleansing Oil (Olejek do demakijażu)

Sensai, Silky Purifying, Cleansing Oil (Olejek do demakijażu)

notino.pl
Średnia ocena: 3.78/5

Niezwykle bogaty olejek do demakijażu (do spłukiwania). Do wszystkich typów cery. Działa szybko, łagodnie i głęboko. Usuwa makijaż, nadmiar sebum blokującego pory oraz inne zanieczyszczenia, jednocześnie pielęgnując skórę. Wybór pielęgnacyjnych składników pozostawia skórę gładszą i bardziej odświeżoną:
- kompleks aromatyczny II

z pompką, w butelce
olejek
oczyszczanie twarzy

Bardzo lubię

Olejek do demakijażu Sensai Silky Purifying zasługuje na moje pozytywne recenzje z kilku istotnych powodów. Przede wszystkim, jego zdolność do skutecznego usuwania makijażu jest imponująca. Nawet trwały i wodoodporny makijaż znika z mojej skóry z łatwością po użyciu tego produktu.

Jestem pod wrażeniem delikatności tego olejku, zwłaszcza biorąc pod uwagę moją wrażliwą skórę. Nie powoduje żadnych podrażnień ani uczucia szorstkości. To dla mnie kluczowe, ponieważ nie wszystkie produkty do demakijażu są tak łagodne dla skóry.

Co więcej, cenię fakt, że Sensai Silky Purifying Cleansing Oil nie pozostawia na skórze tłustej warstwy. Po użyciu olejku, moja skóra jest czysta, świeża i przyjemna w dotyku, co sprawia, że nie muszę się martwić o uczucie lepkości czy obciążenia skóry.

Jedynym aspektem, który może budzić pewne zastrzeżenia, jest cena. Produkt jest dość kosztowny, co może być istotnym czynnikiem, zwłaszcza dla osób z ograniczonym budżetem. Niemniej jednak, warto zauważyć, że jest bardzo wydajny, co w pewnym stopniu rekompensuje tę kwestię finansową.

Podsumowując, Sensai Silky Purifying Cleansing Oil to skuteczny i delikatny produkt do demakijażu, który spełnił moje oczekiwania. Pomimo pewnego wysokiego kosztu, jego wydajność sprawia, że warto rozważyć go jako część rytuału pielęgnacyjnego dla skóry wymagającej efektywnego demakijażu i delikatnej pielęgnacji.

Świetny produkt o idealnej gęstości do wieloetapowego oczyszczania twarzy. Daje poczucie luksusowego demakijażu. Jest bardzo jakościowy. Jest to mój ulubiony typ rzadkiego olejku. Rewelacyjnie się emuluje, bezproblemowo spłukuje. Domywałam go żelem ale często mnie kusiło żeby tego nie robić bo uczucie miękkości skóry i komfortu było wspaniałe. Jakość adekwatna do ceny. Cena no cóż spora ale w przypadku kosmetyków górnopółkowych trochę trudno mieć o to pretensje. Kosmetyki w tej kategorii po prostu tanie nie są przy czym niestety nie zawsze idzie za tym jakość. Tutaj nie ma lipy. Jest drogo ale jest też dobrze. Wchodzi też na promocję - 20% więc ewentualnie można go dorwać trochę taniej lub na stronach zagranicznych. Na poprawę humoru powiem że jest bardzo wydajny.

Na szczęście znalazłam kilka podobnych produktów w dużo niższej cenie ale nie twierdzę że to idealne zamienniki. Z pewnością go jeszcze kupię jeśli trafię w dobrej cenie.

No zachwycił mnie, zachwycił...

Ach ten powiew luksusu....
Skusiłam się. Ja wiem, cena jest lekko odstraszająca. Ale kurczę. Mimo wszystko choćbym bardzo chciała się do niego przyczepić, to nie zrobię tego, bo to naprawdę świetny produkt. Usuwał makijaż fantastycznie, zostawiał buzię mięciutką, gładką, do tego dołożyć ten delikatny zapach... Gdyby nie jego cena i zapewne nie do końca naturalny skład byłby regularnym gościem w mojej łazience.

Najlepszy w swojej kategorii...

Używam tego produktu od kilku lat - jest najlepszy w swojej kategorii, żaden inny produkt tańszy czy droższy nie dorównał działaniu opisywanego kosmetyku. Opakowanie jest plastikowe i to jedyny minus tego produktu. Wzornictwo na opakowaniu typowe dla marki - grafika nie ściera się podczas używania. Pompka odmierza idealną ilość olejku do użycia na twarz i szyję. Olejek jest przeźroczysty, nie klei się, ma bardzo delikatny, przyjemny zapach. Użycie produktu jest bezproblemowe, cudownie rozprowadza się po skórze - zmywa, absolutnie wszystko. Nie pozostawia filmu na skórze. Na oczach pozostawia delikatną "mgłę" - marka posiada oddzielny produkt dedykowany dla tej okolicy twarzy - mnie ta "mgła" nie przeszkadza, bo działanie kosmetyku jest rewelacyjne. Jest to jedyny olejek i w ogóle produkt do demakijażu, który mnie nie podrażnia i działa tak rewelacyjnie. Dalszym etapem jest zmycie produktu wodą - ten etap również jest bezproblemowy. Produkt zmywa się szybko, na twarzy nie pozostaje uczucie ściągnięcia. Produkt bardzo wydajny, wart każdej złotówki. Polecam baaardzo.

Mój ulubiony produkt do demakijażu całej twarzy

Olejek marki Sensai to od 2013 roku mój najlepszy produkt do demakijażu całej twarzy (łącznie z oczami). Mimo wysokiej ceny jestem w stanie w niego zainwestować, ponieważ zużywam go od 3 do 4 miesięcy w zależności czy dużo w tym okresie się maluję. Największy plus produktu to jego właściwości dla skóry - po zmyciu olejku wodą skóra nie ma "tłustego filmu" i jest przyjemnie miękka i nawilżona. Świetne zmywa większość maskar ale fakt, zostawia lekką mgiełkę na oczach... Nie jest to produkt typowo do oczu tylko do TWARZY, marka Sensai ma oddzielny produkt do demakijażu oczu więc nie traktuje tego jako minus produktu. Wydajność tego cudeńka jest rewelacyjna, opakowanie z dozownikiem wygodne. Ja - serdecznie polecam!

bardzo dobry kosmetyk

Przede wszystkim - świetnie zmywa makijaż nie podrażniając cery - co dla mojej, bardzo wrażliwej cery jest bardzo dużym plusem. Cena rzeczywiście może być dość wysoka, ale moim zdaniem jest odpowiednia do jakości produktu. Po zmyciu makijażu cera jest odżywiona, miękka, lekko natłuszczona i nie jest zaczerwieniona :) Bardzo dobry produkt :)

Zmywa wodoodporny makijaż. Delikatny

Ciężko było się przyzwyczaić do "olejowania" twarzy i kilka razy chciałam wrócić do zwykłych płynów, które przy pomocy płatków i mocnego tarcia skóry potrafiły zmyć makijaż. Jednak po tym jak moja skóra stawała się miękka, delikatna i mniej zaczerwieniona szybko polubiłam taką konsystencję. Olejek radzi sobie z wodoodporną mascarą i to w bardzo delikatny sposób. Bardzo dobrze zmywa makijaż, a skóra nie jest podrażniona. Ja po tym olejku musiałam jeszcze umyć skórę mydełkiem ponieważ nie czułam odświeżenia i czystości.
Obecnie powróciłam do niego (po roku) po stosowaniu innego olejku i niestety coś musiało zmienić się w składzie ponieważ olejek jest bardziej wodnisty, mniej pachnie pomarańczą (zapach był cudowny) i pojawiły mi się małe zaskórniki.
Polecam do wypróbowania, ale ja jednak zostanę przy poprzednim olejku.

jedwab....

Stosowałam sporo kosmetyków i jakoś te Japońskie są dla mnie najlepsze. Cena trochę wysoka ale olejek jest bardzo wydajny. Świetnie oczyszcza i smywa bardzo trwały makijaż. Zawartość jedwabiu koischimaru mocno trzyma wodę w skórze. Skóra jest oczyszczona i mimo tego, że jest to forma olejku to wcale nie przetłuszczona, nawilżona i miękka.

Idealne dla suchej skóry

Olejek jest moim nowym pomysłem na usilne próby nawilżenia mojej wysuszonej cery. Nie mogę przyzwyczaić się do procedury nakładania olejku suchymi rękoma na suchą twarz. Jako że całe życie używałam żeli i mydeł to nadal sprawia mi to problem ALE wystarczy dodać wody i olejek zamienia się w "mleczko" które daje poczucie czystości :) Makijaż znika cały (łącznie z maskarą ale nie wiem jak działa na wodoodporne bo z nich nie korzystam). Najważniejsze jest jednak to, że olejek nie wysusza twarzy, chociaż nie wiem czy dostatecznie ją nawilża. Swoją drogą nie wiem czy znalazłabym produkt który "umyje" moją twarz a jednocześnie zostawi po sobie nawilżenie (od tego są kremy). Dla mnie najważniejsze jest to że mnie nie wysusza a mam do tego ogromną tendencję. Plusy:
-dokładne zmycie całości makijażu
-brak wysuszenia cery
-możliwe że lekko nawilża
-brak zapachu
-wygodne opakowanie z pompką
Świetny produkt.

Świetny

Przyznam, że do tego produktu przekonały mnie pozytywne opinie na jego temat.
Szukałam czegoś co zmyje mocny, wodoodporny makijaż.

Konsystencja jest bardzo przyjemna.
Pompka się nie zacina.
Produkt jest średnio wydajny.
Doskonale radzi sobie z makijażem zarówno tym zwykłym jak i mega trwałym wieczorowym.
Bardzo ładnie "rozpuszcza" makijaż. Mascara bardzo szybko schodzi. Świetnie domywa zastygające podkłady i szminki, które się "wżerają" w usta.
Po spłukaniu skóra jest przyjemnie miękka.
Nie lepi się i nie klei.
Czuje efekt nawilżenia. Skóra nie jest ściągnięta.
Jest miękka, bardzo gładka.
Co prawda nie używam go codziennie, ale zdecydowanie polecam.

Przyjemny rytuał

Od kiedy przerzuciłam się z mleczek i miceli na olejki, demakijaż stał się przyjemnym rytuałem, a nie przykrym obowiązkiem- jak to było do tej pory.

Olejek Kanebo zamknięty jest w estetycznej butelce z pompką. Olejek ma przyjemny, ale bardzo delikatny zapach. Dobrze rozprowadza się po twarzy - wystarczy jedna pompka na całą twarz. W kontakcie z wodą zamienia się w mleczko. Jest bardzo delikatny dla twarzy, a jednocześnie dokładnie oczyszcza twarz z makijażu.

STOSOWANIE
Ja stosuję go na dwa sposoby:
1. Suchymi rękoma nakładam go ma twarz i rozcieram. Moczę ręce w ciepłej wodzie i masuję twarz powstajacą emulsją. Spłukuję i myję żelem.
2. Suchymi rękoma nakładam go ma twarz i rozcieram. Masuję. Zmywam namoczoną w ciepłej wodzie jednorazową ściereczką bawełnianą. Myję żelem.

Pewnie do niego wrócę, ale chcę wypróbować jeszcze inne olejki, bo do tej pory używałam tylko ten i Resibo.

skuteczny

Od jakiegoś czasu używam olejków jako pierwszego etapu oczyszczania twarzy.
Olejek Sensai jest delikatny ale skuteczny. Dobrze zmywa makijaż (oczy zmywam najpierw preparatem dwufazowym), nie podrażnia skóry ani okolicy oczu.
Jest bardzo wydajny, ale to chyba cecha wszystkich preparatów Sensai do demakijażu.
Warto przetestować.
W mojej łazience ten olejek na pewno zagości na dłużej.

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie