Soraya, Biostymulacja równowagi hydrolipidowej, Wygładzająca maseczka na noc z efektem mikrodermabrazji

Mikrodermabrazja to nowoczesny zabieg złuszczania naskórka, który powoduje, że skóra staje się młodsza i wyraźnie gładsza.

Maseczka przyśpiesza odnowę naskórka i intensywnie odżywia skórę. Bogaty w oligosacharydy ekstrakt z opuncji pobudza proces złuszczania obumarłych komórek oraz stymuluje wzrost nowych. Lipomoist 2022 nawilża, poprawia elastyczność i wygładza skórę. Witamina E i naturalny antyoksydant Bioprotectyl opóźnia proces przedwczesnego starzenia się skóry oraz likwiduje drobne zmarszczki. Maseczka poprawa funkcjonowanie skóry i usprawnia proces absorbowania wody przez komórki naskórka. Maseczka przeznaczona jest do każdego rodzaju cery.

Bardzo Dobra

Maseczka jest Super!! stosowalam juz wiele maseczek do twarzy ale ta wydaje mi sie byc najlepsza ze wszystkich .Jest wydajna ,szybko sie wchlania ,ma miły zapach ,cena nie jest wygurowana .Stosuje ja od czasu do czasu wtedy kiedy moja skora jest zmeczona i potrzebuje równowagi . Szybko odnawia moj naskorek i regeneruje .Dobrze nawilza lecz nie utrzymuje nawilzenia za długo.Wygładza skore nawet po chrostkach ,plamach i strupkach.

Męczyłam się z nią strasznie...

Uf, nareszcie koniec. Tą maseczkę stosowałam i tak zdecydowanie za długo. Po prostu po każdym jej zastosowaniu coś było z moją buzią nie tak. Nakładałam ją na noc. Rano buzia była tłusta i świecąca- wcale nie jak po dobrej maseczce. A zapchanie było widoczne gołym okiem- zawsze miałam malutki "wysyp" niespodzianek na buzi, zaskórniki niemal murowane. Specjalnie obserwowałam moją cerę po jej stosowaniu. Praktycznie za każdym razem było tak samo. Jedyne co dawała mi ta maseczka- to efekt w miarę gładkiej w dotyku skóry po nocy. Jednak uważam, że to zdecydowanie za mało w obliczu szkód, jakie ona robiła. Za ciężka, za tłusta, a tak na prawdę mało co robi z buzią. Żadnego efektu mikrodermabrazji na pewno nie ma. Kolejna reklama na którą dałam się nabrać, ech.

Używam tego produktu od: zdecydowanie za długo- ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań: 1 op.

świetna!

Maseczkę po raz pierwszy zastosowałam jakieś 6 lat temu. Używałam na noc, a budziłam się z pięknie rozjaśnioną, gładziutka buzią. Niedawno sobie o niej przypomniałam i już nie z taką łatwoscią nabyłam w drogerii.

Działa wspaniale:
:) dobrze się rozprowadza, jest bardzo śliska i ciut klejąca
:) po nocy wchłania sie całkowicie pozostawiając buzię nawilżoną, wygładzoną, zmniejszone pory i rozjaśnioną
:) codzienne stosowanie zapobiega zaskórnikom (zaczęły po prostu znikaźć)
:) działa jak łagodny peeling enzymatyczny i serum w jednym
:) dość wydajna.

Jeden minus jest taki, że kładąc się na policzku ścieramy ją z twarzy i brudzimy posuszkę...

Używam tego produktu od: 2005 roku
Ilość zużytych opakowań: 2 całe i pół

DZIAŁA, ALE...

Muszę przyznać, że jestem zadowolona z tej maseczki. Działa tak jak obiecuje producent. Wygładza, rozjaśnia cerę, oczyszcza, ujednolica. Stosuję ją na noc, na skórę twarzy i czasami dekoltu. Najważniejsze: nie zatyka porów.

Maseczka ma jeden OGROMNY MINUS: twarz jest po niej aż klejąca się! Cała tłusta to mało powiedziane. Radzę spiąć włosy na noc, bo jeśli przez przypadek "spiją" w nocy tą maseczkę z twarzy bo będą koniecznie do mycia...

Raczej nie kupię ponownie bo lubię testować nowe rzeczy, chociaż kto wie... Ogólnie polecam ją więc może i sama kiedyś do niej wrócę.

Nie wiem jak z dostępnością, ja kupiłam w osiedlowym sklepiku.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Świetna, ale do NÓG!

Jako maseczka na twarz, przy mojej problematycznej i tlustej cerze niesprawdzila sie kompletnie. Jednak jako krem na noc do nog, po prostu swietna! Smaruje nia cale nogi i ide spac. Rano sie budze z gladkimi, rozjaśnionymi nóżkami! Naprawde polecam do takich o nierównym kolorycie z plamkami po depilacji itp.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy

nazwa nie taka

Nie wiadomo dokładnie o co chodzi, z jednej strony napis mikrodermabrazja sugeruje zdzieranie, sorry, złuszczanie naskórka, z drugiej natomiast maseczka jest łagodna i może dla niektórych użytkowniczek słaba.
Stosowałam ją czas jakiś na szyję i dekolt, byłam bardzo zadowolona z efektów.
Pomimo to, że nie jest to produkt wysokopółkowy, jest bardzo efektywny.
Nie mam pojęcia jak działa na twarz, ale na mojej szyi maseczka zadziałała bardzo skutecznie, uzyskałam oczekiwany efekt lekkiego rozjaśnienia i oczyszczenia skóry, o to właśnie mi chodziło :)

Używam tego produktu od: rok temu

ot, srednia

Używam od kilku miesiecy - stosuję przez miesiąc co drugi dzień, później robię przerwę.
Stosuję bardziej jako krem na noc, z tym że kładę grubszą warstwę.
Naczytałam się o niej wiele rewelacji, że oczyszcza pory, rozjaśnia plamki po trądziku itd. Oczekiwania miałam wysokie, ale efekty - cóż, bardzo średnie.

Maseczka nawilża i trochę wygładza. Nie oczyszcza porów, nie likwiduje drobnych zmarszczek;) jak zapenia producent;)
Wlaściwie to nie robi nic nadzwyczajnego. Przynajmniej nie szkodzi;) Zastanawiałam się nad 4*, ale zabrałam jedną gwiazdkę za zapach. Staram się nie oceniać kosmetyku do twarzy pod względem zapachu, ale w tym przypadku dziwny zapach wyjątkowo mnie drażnił, zwłaszcza, że trzeba zostawiać maseczkę na noc. Poza tym powoduje ogromne łzawienie i pieczenie oczu ( a nie nakładam tego produktu w okolice oczu).
A co ma ta maseczka wspólnego z mikrodermabrazją to naprawdę nie wiem...
Ogólnie, można wypróbować, bo jak widać, na każdego działa inaczej...

Używam tego produktu od:kilka miesiecy

BOSKA pod każdym względem

Nie rozumiem niektórych ocen Pań poniżej..
To najlepsza maseczka jaką kiedykolwiek miałam przyjemnośc stosowac!!! ZADEN krem, serum, czy inna maseczka nie mogła jej dorównac!!
Maseczka (o dziwo!) absolutnie nie zatyka porów, świetnie wygładza, rozjaśnia. Ranem skóra dosłownie promienieje.
Dodam, że palę papierosy a wiadomo jaki ma to wpływ na cerę. Dzięki tej maseczce moja cera znów wyglądała tak jak wtedy, kiedy jeszcze nie paliłam i miałam gładką, młodą i promieniejącą skórę.
Moim największym problemem jest to, że nie mogę jej od roku nigdzie dostac :(
JEST REWELACYJNA!!!!

Używam tego produktu od:1,5 ROK

Świetna!

Mam tłustą cerę z krostkami i zaskórnikami. Po tej maseczce mam promienną buzię, po której widać, że górna warstwa skóry(szara i zgribiała- jak to tłusta...) jest delikatna i miła w dotyku. Podskórne wągry też jakby mniejsze. Na pewno ją polecam. Nie wiem skąd te negatywne opinie...może źle ją używały moje poprzedniczki? Ja na prawdę jestem zachwycona i na pewno ją jeszcze kupię. Używam tego produktu od:pół roku

no cóż...

Maseczkę tą wepchnęła mi pani w Naturze zapewniając mnie o jej cudownych właściwościach.. Nie popatrzyłam też na skład w sklepie, dopiero w domu i coż - mineral oil na jednym z pierwszych miejsc - wiadomo skladnik ten nie służy cerom skłonnym do przetłuszczania czy mieszanym.. No ale - postanowilam wypróbować - efekt dosłownie identyczny jak u poprzedniczki - tlusta ciężka konystencja, a rano swiecąca cera z zapchanymi porami na nosie i w jego okolicy. Maseczka stosowana regularnie na pewno doprowadziłaby do zdecydowanego pogorszenia kondycji cery.. Zapach jak dla mnie jest do przezycia (chociaż zbyt intensywny), o ile efekt byłby taki jak obiecuje producent.. Nic z tego Opakowanie również wygodne typowe dla maseczek. Zdecydowanie nie polecam. Próbuję już od roku ją zuzyć - trochę smaruję nią szyję ale i tam porobily mi sie po niej grudki, dlatego ostatnio smaruję nią ręce ;)

Ilość zużytych opakowań: może 2/3

Antypatia.

Nie przekonała mnie ta niekomfortowa w użyciu maska o tłustej, ciężkiej konsystencji, drażniącym zapachu, a wchłaniająca się topornie. Nawet przy nałożeniu niewielkiej warstwy, rano świeciłam się jak wysmarowana smalcem, pory nie zwęzyły się, a nawilżenie... raczej powiedzmy natłuszczenie, takie a la krem Nivea z pierworodnej serii. Przy dłuższym stosowaniu zauważyłam zapychanie skóry oraz podrażnienie okolic oczu. To niewybaczalne.

Plusem jedynie wydajność - nie mogłam jej skończyć.

Używam tego produktu od: kilku wlekących się miesięcy
Ilość zużytych opakowań: nie dotrwałam do końca pierwszego, produkt tradycyjnie w tych przypadkach, oddany mamie.

dobra maska

Kupiłam tę maskę zachęcona pozytywnymi opiniami. Początkowo byłam rozczarowana. Za którymś tam z rzędu podejściem zauważyłam, że jednak działa :) Skóra wchłonęła ją całkowicie, a była przy tym nawilżona, wygładzona i z wyrównanym kolorytem.

Mimo to mam mieszane uczucia co do tego kosmetyku. Najlepiej - zgodnie z resztą z zaleceniem producenta - pozostawić maskę na skórze na noc.

Za tę cenę można wypróbować.
Ja jej więcej nie kupię.