Frederic Fekkai, Full Volume Conditioner

Frederic Fekkai, Full Volume Conditioner

Nowoczesny i ekskluzywny preparat do włosów cieńkich i niepodatnych na układanie. Ultralekka odżywka wygładza, nadaje połysk i objętość, sprawia, że włosy są uniesione u nasady, a fryzura sprawia wrażenie gęstszej i zdrowszej.

rewelacja :)

mój absolutny faworyt, włosów jest duuuuużo są w świetnym stanie,super błyszczące , uniesione u nasady

używam w komplecie z szamponem
zapach normalny, jakiś taki roślinny, nie jest to może największy atutu tego kosmetyku ale nie śmierdzi na pewno! raczej neutralny

odżywka starcza na długo, cena jest wysoka ale warto zauważyć ,że w porównaniu ze zwykłym szaponem/odżywką za 15 zł , prosukt jest gęsty i wystarczy nałożyć małą ilość

mam włosy do łopatek, butelka starcza mi na 3 miesiące

Używam tego produktu od:dość długo
Ilość zużytych opakowań:więcej niż 10

dobra :)

Używam jej w duecie z szamponem. Ma estetyczne opakowanie. Faktycznie robi coś z włosami - są zdecydowanie bardziej uniesione i jest ich więcej.
Byłoby KWC, ale tak jak wspomniałam przy szamponie, cena powinna być zdecydowanie choć trochę niższa.

czy ja wiem...

Używam szamponu i odżywki z tej serii i na początku byłam z obu bardzo zadowolona. Podczas używania 2 opakowania włosy już nie były takie puszyste i ich objętość się nie zwiększała. Wydaje mi się, że jak już się włosy przyzwyczaiły do tej odżywki to przestała działać tak jak powinna. No i na początku ciężko jest się przyzwyczaić do dość specyficznego zapachu.

Używam tego produktu od: nie wiem

Nie dla mnie

Po kosmetyku za tą cenę spodziewałam się czegoś więcej. Nie zwiększała objętości włosów.
Nie ułatwiała rozczesywania włosów. Włosy były ładne ale rozczesanie ich to był horror. Były jakby trochę bardziej miękkie. Taki efekt mam też po innych odżywkach. Potrzebuję czegoś po czym włosy łatwiej będzie rozczesać.
Zapach tej odżywki jest bardzo intensywny. Cytrusowy, faktycznie trochę męski. Na moich włosach długo się utrzymywał.

Używam tego produktu od: kilka m-cy

Ulubiona

Uwielbiam tę odżywkę. Jest to najlżejsza i jednocześnie jakoś działająca odżywka jaką znam.
Przede wszystkim uwielbiam konsystencję. Jest taka żelowa. Świetnie się wypłukuje, bo w zasadzie zupełnie się wchłania w te kilka chwil, w których pozostawiam ją na włosach. Ułatwia rozczesywanie, jednak ja muszę się trochę poszarpać z kołtunami, bo na mnie żadna odżywka nie działa wystarczająco. Nie obciąża, wygładza, czupryna jest miękka. Raczej nie działa na mnie w tym stopniu, że mogłabym zrezygnować ze środków do stylizacji, ale na pewno włosy lepiej się układają i objętość jest poprawiona. Zapach pozostawia trochę do życzenia, wolałabym, aby był mniej męski, ale w przypadku tej odżywki nie przeszkadza mi w ogóle, bo jakoś tak pasuje do konsystencji.
Kupię ją jeszcze na pewno, po tym jak zużyję tę, którą mam i wypróbuję coś innego, żeby się nie znudzić.

Używam tego produktu od: ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

ok

ot po prostu odżywka. włosy po niej niezłe, może i puszystsze, ale mogłyby się łatwiej rozczesywać. Miałam wrażenie, że trzeba jej nakładać więcej niż innych odżywek - nie wiem dlaczego. Wydajna, znośnie pachnie...ale znam lepsze. Uzywałam z szamponem tej samej linii

Używam tego produktu od:2m-ce

Ok, ale bez zachwytów

Faktycznie ładnie nabłyszcza, jest lekka i nie obciąża włosów, ale dla mnie za słaba. Miałam po niej problemy z rozczesaniem włosów i musiałam używać dodatkowych mikstur na końcówki, żeby nie wyglądały sianowato. Myślę, że sprawdzi się przy włosach, które nie wymagają specjalnego odżywienia czy nawilżenia, innym raczej odradzam. Minusem jest oczywiście cena, ale wydajność przynajmniej trochę ją rekompensuje :).

Używam tego produktu od:

Nie taka doskonała...

Dlugo chodziłam kolo tej odzywki moj zapał malał, kiedy moja mam twierdzila, ze tylko okragla szczotka potrafi uniesc włosy od nasady. W koncu wizazanka wystawiła ja na targowisku, a ze akurat mialam kosmetyk na zbyciu, ktory ona potrzebowala doszło do wymiany. Po pierwszym uzyciu bylam bardzo rozczarowana i moja mama rowniez odzywka nic nie zrobila tak jak tradycyjnie wysuszyłam ciepłym powietrzem i głowa w doł, jednak nie zraziłam sie i dalej stosowałam. Mija juz 4 tydzien jak mam ja na połce i wcale mnie nie zachwyca zauwazyłam, ze włosy po niej mi sie elektryzuja , jesli ktos ma odzywke kupiona w sephorze ten wie, ze na opakowaniu pisze, ze temu zapobiega. Kolejny minus to rozczesywanie katastrofa włosy sa jak siano sztywne kudły, kiedy nie rozczesze ich podczas nałozenia odzywki, po spłukaniu nie moge sobie dac z nimi rady. Uwazam, ze osoby, ktore maja włosy krecone, puszace sie mimo to nawet cienkie powinno sobie dac z nia spokoju moze wyczaruje na nich burze włosow, ale spotenguje efekt szopy. Musze dodac rowniez, ze po kazdym umyciu modeluje włosy na okragłej szczotce i faktycznie tył gdzie mam prosty jak drut zauwazyłam znaczne odbicie włosow od nasady tak jak moja mama, ale przod gdzie sie puszy i elektryzuje nawet jak nie uzyje tej odzywki, a wymodeluje tylko na okragła szczotke to jest tak samo podniesony jak po nałozeniu tej odzywki. Wczoraj dałam po raz kolejny szanse dodatkowo myjac wlosy szamponem biosilka do wlosow cienkich i musze napisac, ze faktycznie włosy po wymodelowaniu na okragla szczotke robily wrazenie i byly bardzo mocno odbite od nasady widac bylo spora roznice tak duza jakby wymodelowala moja fryzjerka. Moja recenzja nie jest zbytnio przychylna, jednak jestem bardzo cierpliwa i jesli zauwaze w koncu te wszystkie cuda ma głowie, ktore pisały recenzentki chetnie dodam gwiazdki, ale narazie tylko trzy

Używam tego produktu od:miesiac
Ilość zużytych opakowań:w trackie 1

niesamowite działanie !

Nie pokładałam zbyt wielkich nadziei w tej odzywce, ale oczywiście nie mogłam nie wypróbować po tak dobrych recenzjach ;)

A więc kupiłam i czym prędzej wypróbowałam, a teraz nie mogę oderwać się od butelki z odżywką i nie wyobrażam sobie, że mogłoby jej zabraknąć, bo odzywka działa na moich włosach cuda - w 100% spełniając obietnice producenta

+ włosy są po odzywce rzeczywiście bardziej puszyste, odbite a fryzura robi się pełniejsza , jakby gęstsza
+ ładnie nabłyszcza włosy,
+ wygładza końcówki nie obciążając przy tym nasady włosa
+ łatwość modelowania włosów po zastosowaniu odżywki jest niewiarygodna, suszenie zajmuje mi połowę czasu poświęcanego wcześniej, a efekty znacznie lepsze
+ moje włosy nawet następnego dnia dobrze się układają i nie są oklapnięte jak po piankach i sprayach używanych do modelowania - zresztą od momentu zakupu odzywki całkowicie zrezygnowałam z preparatów do stylizacji - nie sa mi po prostu potrzebne

na minus jest niestety zapach - jak męska woda kolońska podrzędnego gatunku, ale dla takich efektów, da się wytrzymać ;)

moje osobiste KWC w kwestii nadania fryzurze wymarzonej objętości i lekkości !

PS. odżywkę kupiłam na Truskawce w cenie 65 zł i tyle jestem w stanie bez problemu zapłacić za efekty, które czaruje Fekkai na mojej czuprynie :D

Używam tego produktu od: od miesiąca

a jednak nie :)

Edytuję:
Niestety zachwyt minął :)
Włosy już jej tak nie lubią.
Mam nowego faworyta, jeszcze nie zgłoszonego tutaj: m.in. Frederic Fekkai Au Naturel Conditioner. Czysta przyjemność stosowania:)

Zdecydowanie najlepsza odżywka! Zbawienna dla moich niefarbowanych włosów:)

-znika sianowatość - włosy stają się przyjemne w dotyku i to bardzooo:) miękkie, lśniące (cudowne!) mięsiste.. wygładza strukturę włosa- jednocześnie nadając objętość- tak, to możliwe :D

- nie skleja włosów- na drugi dzień nie robia się strąki, włosy są nadal puszyste! co było dużym zdziwieniem, gdyż dotychczasowe odżywki nie radziły sobie z tym problemem..

Jedyną wadą jest cena.. ale rekompensuje to wydajność:)

Polecałabym niefarbowańcom! może być za delikatna dla mocno wymagających włosów(farbowanych głow)

Używam tego produktu od:miesiąca

KWC

+ włosy po użyciu odżywki są puszyste, błyszczące, pełne życia
+ piękny zapach
+ przyjemna konsystencja
+ wydajna
+ duże opakowanie 200 ml.

- cena!!!

Jednym słowem gorąco polecam.

z czystym sumienie 5 :)

Produkty Fekkai bardzo lubie i uzywam regularnie roznych serii. Ta odzywka doskonale spełnia swoje zadanie. Przede wszystkim wlosow po jej uzyciu jest bardzo duzo i sa puszte. Co najwazniejsze nie jest to siano, tylko ladnie wygladzone wlosy. Wygladzenie struktury plus objetosc= cud :)
Radzi sobie nawet z moimi dlugimi wlosami, ktore siegaja polowy plecow. Dotychczas odzywki typu volume dzialay przede wszysktim na krotkie wlosy, a tutaj mila niespodzianka. Zapach cytrynowo-ziolowy, orzezwiajacy, kojarzacy sie z czystoscia :).Bardzo dlugo utrzymuje sie ten mily zapach na wlosach, az do nastepnego mycia, czego nie zauwazylam po innych odzywkach.

bardzo wydajna, mila w uzyciu..kupie ponownie jak sie skonczy.

Używam tego produktu od:2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: