Soraya, Body Shape, Balsam do ciała rozświetlający

Soraya, Body Shape, Balsam do ciała rozświetlający

Balsam nadaje skórze złocisty blask, a także doskonale nawilża, uelastycznia i łagodzi. Wpływa na zwiększenie poziomu β-endorfin sprawiając, że skóra promienieje blaskiem i jest wygładzona. Wyciąg z mięty odświeża i relaksuje skórę. Zawarte w balsamie złociste drobinki nadają piękny odcień, podkreślając opaleniznę. Olej sojowy zapewnia długotrwałą ochronę skóry przed wysuszeniem. Wyciąg z mięty co zapewnia odświeżenie i relaks. Olej sojowy, który gwarantuje długotrwałą ochronę skóry przed wysuszeniem.

Fajne cacko :)

Fajny balsamik,jeden z moich ulubionych,co mnie sama zaskakuje bo jakos do Sorayi nie jestem zbytnio przekonana :cool:

Zawiera ladne,sredniej wielkosci zlote drobinki,ktore fajnie sie wtapiaja w skore,a co za tym idzie,sa trwale na skorze.

Zapach jest ok,choc moglby byc bardziej wymyslny :)

Bardzo fajnie nawilza suche partie skory - np lydki po depilowaniu :)

Ogolem fajny balsamik za korzystna cene,jednakze chyba juz go wycofali :bebe: bo ostatnio mam na niego chetke a nie moge go znalezc :smarkam:

Używam tego produktu od: nie pamietam

Mój ulubiony

Uzywam tego balsamu od roku, kupiłam w poprzedniego Sylwestra i jestem z niego bardzo zadowolona (smaruje sie nim przed imprezami i randkami, dlatego jeszcze nie zużyłam całego)

Plusy
-ladny zapach
-płynna konsystencja
-drobinki nie są za duże, ladny efekt rozświetlenia
-wydajny
-niska cena
-nie podraznia skóry (a mam wrażliwą)

z dala z tym ode mnie

najgorszy balsam jaki miałam w swoim życiu to chyba ten..

kupiłam chyba wiosną, a może nawet rok temu latem- mniejsza o to- w celach oczywiście rozświetlających.

od pierwszego użycia wiedziałam, że to niewypał, na szczęście wczoraj po pozbyciu się złudzeń, że go jeszcze kiedykolwiek użyję- bez żadnych wyrzutów sumienia wywaliłam do kosza prawie całe opakowanie.

do rzeczy:
- paskudny, mdły zapach
- nienaturalne, wielkie drobiny rozświetlające
- kiepsko się wchłania
- zapychający- "piękne" krosty miałam po nim

dziewczyny, naprawdę są na rynku lepsze rozświetlacze, w stronę tego nawet nie patrzcie..

Używam tego produktu od: dawna już przestałam, kilka razy użyłam i żałuję
Ilość zużytych opakowań: kilka aplikacji z 1 opakowania

...w sam raz na karnawał

Więc tak: jedyne pozytywy tego balsamu to fajny zapach + konsystencja. W miarę dobrze się wchłania, ale nawilża dość słabo :|
To co irytuje, to duże złote "drobinki", które co prawda po jakimś czasie znikają ze skóry. W karnawale można zabłysnąć (na moment), na inne okazje nie polecam. O wiele bardziej przypadł mi do gustu Dove z drobnymi drobinkami :)

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:napoczęte jedno

Byłby bardzo fajny, ale...

Balsam bardzo szybko się wchłania, ale czy nawilża, to trudno mi powiedzieć, bo do tego celu używam innego balsamu. Na Sorai zależało mi ze względu na drobinki. Niestety większość z nich zostaje na dłoniach, a nie na ciele i nie utrzymują się one na ciele tak długo, jakbym tegi chciała... Balsam ma też ładny zapach i jest dość wydajny. Jak ten mi się skończy, to wypróbuję jakiś inny, może kiedyś jeszcze wrócę do tego.

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

średni

Plusy:
+ ładnie pachnie
+ dobrze nawilża
+ daje uczucie świeżości

Minusy:
- nie tworzy poświaty
- drobinki są duże i krótko utrzymują się na skórze

Używam tego produktu od: ponad pół roku

Jeden z moich ulubionych ;)

Ślicznie rozświetla, skóra jest zrelaksowana, szczęśliwa, naturalnie błyszcząca i dobrze nawilżona, wygładzona. Naprawdę słodko wygląda! Świetny balsam, uwielbiam go.

Używam tego produktu od: niedawna

taki sobie

Kupiłam ten balsam nad morzem. Wszyscy ładnie opaleni z połyskującymi drobinkami pochodzącymi z kremu, więc i ja go kupiłam.
Nie jest rewelacyjny, jest przeciętny.
Ładnie pachnie, szybko się wchłania i ma także ładne te drobinki, które pięknie błyszczą w słońcu lub w świetle. Ale efekt nie jest długotrwały :(

Ilość zużytych opakowań:niecałe jedno

zbyt krótkotrwaly efekt

kupilam ten balsam bo potrzboiwalam czegos dobrego na swoją 100dniówkę- jednak wówczas za bardzo się nie sprawdzil, ponieważ drobinki szybko sie ulotnily w kontakcie z materialem :/ natomiast na podkreślenie opalenizny jest bardzo dobry :) drobinek wcale nie jest tak malo, efekt zauwazalny dosc bardzo :) ladnie podkresla opalenizne na calym ciele :) niestety drobinki przedostaja sie takze na ubranie [nie tylko moje] wiec to taki minus :) na lato w sam raz :) Używam tego produktu od: 6 m-cy

chyba jednak nie dla mnie

Balsam rozświetlający powinien według mnie mieć dużo drobinek,a nie kilka malutkich złotych kropeczek, które świecą się tak słabo, że nikt prawie tego nie zauważa. Kiedyś istniały takie balsamy, które obfitowały w drobinki(jak balsam z drobinkami celebre, balsam eris poniżej 20 ze złotą miką) dziś firmy kosmetyczne dają tak mało tych drobinek, że nie ma efektu. Soraya Body Shape nie jest wyjątkiem. Nie polecam jeśli ktoś lubi dużo drobinek.

Na plus przemawia to, że drobinki nie są ogromne, choć jest ich mało. Cena niezła i zapach też znośny, choć nie zachwycający.

Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:jedno

jest ok, ale...

balsam ładnie pachnie, szybko się wchłania i ładnie podkreśla opaleniznę, ale niestety na krótko. już po godzinie-dwóch drobinek jest niewiele, zostają np w zgięciach łokci czy kolan. poza tym przy samym smarowaniu najwięcej drobinek zostaje na dłoniach, a niewiele na ciele.

fajny na lato

Kupiłam ten balsam całkiem przypadkowo, głównie ze względu na niską cenę, a że lubię czasami błyszczeć;) byłam ciekawa jakie daje efekt. Balsam ma lekką konsystencję i dobrze się rozprowadza na ciele, szybko się wchłania, a to duży plus, bo balsam stosuje głównie przy większych okazjach;)Złote drobinki bardzo ładnie błyszczą na ciele, nie utrzymują się długo tzn. zauważyłam, że po dłuuggiej nocy;) niewiele ich zostaje na skórze, ale uważam, że to dobrze, bo na imprezę takie rozświetlenie jakie daje ten balsam jest ok, ale na co dzień nie koniecznie. Jestem przekonana, że balsam będzie świetny na lato, na opalone ciało, bo delikatnie odświeża i nawilża skórę. Jedyny minusik to zapach, który mi nie odpowiada, ale nie jest on nachalny, ani specjalnie trwały, więc ogólnie ok;)