Constance Carroll, Silk Moist Finish Make-up 24h, Podkład nawilżający

Constance Carroll, Silk Moist Finish Make-up 24h, Podkład nawilżający

Nawilżający podkład nadający cerze gładki i naturalny wygląd. Zawiera proteiny jedwabiu, witaminę E, olejek jojoba oraz filtry UVA/UVB.
Odcień SILK PORCELAN 10 jest idealny dla bardzo jasnej karnacji.

Cena: 8zł/ 40ml

Masakra

Podkład kupiłam będąc nastolatką. Wybrałam go bo miał jasny odcień zbliżony do mojej karnacji i był tani. Przy pierwszym użyciu okazał się być biało-żółtą mazią która po 2-3 godzinach dosłownie spływała z twarzy. Miał za zadanie ukryć niedoskonałości, nie ukrył żadnej. Cała buzia się po nim świeciła. Nie wiem czemu go od razu nie wyrzuciłam-chyba szkoda mi było tych kilku złotych które na niego wydałam. Poza tym wydawało mi się że wyglądam lepiej w nim niż bez niego co oczywiście nie było prawdą. Zdecydowanie najgorszy fluid jakiego używałam. Nawet dream matte mousse był lepszy.

Używam tego produktu od:,kilka lat temu

paskudztwo

Oleiste swinstwo, ktore nie tylko nie matuje, ale tez nie kryje, tworzy maske i obrzydliwie wyglada na skorze. Kolory jakies takie nienaturalne i wszystkie lekko pomaranczowawe, albo rozowe. Nigdy wiecej!

Używam tego produktu od:uzylam kilka razy

niezły za taką cenę

baaaardzo jasny - jak moja skóra
nie nawilża ale i nie wysusza
matuje lekko
tani
mało widoczny na skórze, ale trzeba uważać przy rozprowadzaniu - troszkę za dużo i może zrobić maskę
kryje lekko/średnio
ściera się w tempie podobnym do innych za tą cenę

Używam tego produktu od:5 lat

Nic nie robi

Reczywiście, jest bardzo ładny, jasny. Ale co z tego, skoro pomaluje się człowiek, a wychodzi na to, że jak wodą? Po paru godzinach ślad po podkładzie jest może tylko w świecących i podkreślonych porach skórnych. Jest po prostu bez sensu. Kupiłam raz, ale ostatni.

Używam tego produktu od:

Jak na 8 zł

Daję mu 2 gwiazdki. Oceniam podkład za 8 zł, a nie za 50. Więc jak na tą cenę 2 gwiazdki mu się należą, głównie za to, że:
+ nie wysusza skóry
+ kolor jasny (ten, który umieściłam w opisie produktu) jest naprawdę jasny i nie widać go na mojej bladej skórze
+ nie podkreśla suchych miejsc
+ dobrze się rozprowadza

- po jakimś czasie paskudnie zapycha
- jest bardzo widoczny na skórze

Można powiedzieć, że to bardziej coś na kształt koloryzującego kremu:) Konsystencja bardzo rzadka.
Ładnie pachnie. Jest BARDZO wydajny. Starczy na pół roku albo dłużej.
Kryje słabo, ale to nie podkład kryjący.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Kolor i nic poza tym

Niestety zbyt wiele dobrego o tym podkładzie powiedzieć nie mogę.
Nazwa sugeruje, że to podkład długotrwały, tymczasem ściera się bardzo szybko, tak że konieczne jest potem dodatkowe używanie korektora (przy innych podkładach zawsze wystarcza mi użycie go jedynie rano).
Rozprowadza się jakoś nieszczególnie, trudno go ładnie nałożyć i raczej nie jest to wina mojego braku wprawy.
Słabo kryje, ale też nie jest podkładem stricte kryjącym, więc to mogę mu wybaczyć. Ale to, że po jakichś 3 tygodniach nieużywania zaczyna się w tubce rozwarstwiać - to już niekoniecznie.
Czy nawilża? Jakiegoś spektakularnego efektu nie zauważyłam, ale przynajmniej nie wysusza i nie podkreśla skórek.

Natomiast jego zdecydowanie największym atutem jest dla mnie kolor - nr 10 Silk Porcelain jest znacznie jaśniejszy od Gosha 11, mającego opinię najjaśniejszego z dostępnych w Polsce średniopółkowców.
Za to druga gwiazdka.

Używam tego produktu od: dwa miesiące