Christian Dior, Dior Bronze Sun Powder

Christian Dior, Dior Bronze Sun Powder

Puder posiada miękką konsystencję, zawiera perłowe drobinki odbijające światło.Rozświetla cerę i maskuje jej drobne niedoskonałości. Można stosować na cerę naturalną lub opaloną. Sliczne opakowanie i fajny pędzelek. Dostepny w 4 odcieniach.

Mój numer 1 !

Ten bronzer jest dla mnie bardzo pozytywnym zaskoczeniem. Mam śniadą, oliwkową cerę, posiadam kolor 020 - light tan - jest dla mnie idelany ! Nakładam go na policzki dużym skośnym pędzlem - zamiast różu i efekt jest znakomity- świetnie modeluje policzki, jest trwały i nie rozmazuje się. Do tego ma przyjemny zapach i nie podrażnia skóry. Nie robi plam i nie da się z nim przesadzić. Ma maleńkie drobinki (nie tani brokat) delikatnie się mieni :) Można nim uzyskać delikatny jak i bardziej spektakularny efekt -w zalezności od potrzeby.Przyznam ,że niestety jest dosyć drogi ale zapewne skuszę się na kolejne opakowanie :) Dla mnie poprostu cud wśród bronzerów!

Promyki słońca zamknięte w brązowym puzderku

Puder brązujący to kosmetyk, który muszę mieć zawsze w kuferku z kosmetykami i bez którego nie wykonałabym żadnego swojego makijażu;)
Lubię pudry raczej matowe, ewentualnie z małą ilością drobinek, na pewno nie takie nabłyszczające.

Dior ma złote drobinki, które jakoś znikają po nałożeniu na twarz. Mój brązer jest najjaśniejszym z gamy pudrów diora - healthy look. Kolor jest bardzo odpowiedni dla mnie - złocisty i lekko żółtawy bez pomarańczowych tonów. Pudrem tym można bardzo dobrze wymodelować jaśniejszą karnację, ocieplić ją, nadać nieco bardziej słoneczny look.
Jestem teraz nieco bardziej opalona po wakacjach i najjaśniejszy odcień nie daje już tego efektu opalenizny, więc musiałabym teraz sięgnąć po ciemniejszy odcień (zwłaszcza, że w obecnym pudrze zaczęłam widzieć denko w puderniczce).

Puder jest trwały, ładnie wykańcza makijaż dając aksamitne wykończenie.

Dołączony do puderniczki pędzelek nie jest zły, można nim wykonać makijaż, ale znacznie lepszy efekt uzyskuje się większym pędzlem (ja używam skośnego pędzla do różu z Sephory)

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

kwc

Puder odkrylam niedawno.. Mam go w swojej toaletce okolo 2 lata i jakos nie uzywalam go, ostatnio robilam maly remanent i znalazlam tam ten puder i postanowilam ponownie wyprobowac :)
mam odcien healthy look... poniewaz mam dosc jasny podklad postanowilam przyciemnic lekko buzie :) i efekt superrr!! zadnego niepozadanego pomaranczowgo odcienia, efekt skory musnietej sloncem! Puder jest bardzo drobny i zawiera delikatne drobinki. Nalozony na cala twarz, oprocz nadania delikatnej opalenizny to rowniez swietnie ja matuje na kilka godzin,az jestem w szoku,jak moglam go nie uzywac.
Naprawde nadaje mojej buzi zdrowy wyglad:)
Piekna puderniczka i dolaczony do niej wygodny pedzelek. Polecam!!!

****

Mam bardzo jasną karnację, a chciałam uzyskać efekt skóry muśniętej sloncem, postanowiłam zakupić brązer.Padło na Diora bo bardzo lubie tę markę za jakośc produktów.Kupiłam odcień 020, mam jasną karnację wiec muszę bardzo uważać żeby nie przesadzić.Bardzo podobaja mi sie te drobinki, które na twarzy nie wyglądają jak ordynarny brokat, tylko delikatnie mieniące się iskierki. Brazera tego ouzywam glownie na kosci policzkowe i ogolnie do modelowania twarzy, ponieważ zastosowany na całą twarz jest niestety dla mnie za ciemny. W tym celu lepiej sprawuja się meteorki nr 03.Plus za to, że jest trwały i nie ściera się.

Używam tego produktu od:miesiąca

zachwycający

zdecydowanie zapłaciłabym za niego nawet więcej (dałam 130 zł na truskawce, kocham tam zakupy :))
trochę bałam się drobinek błyszczących, ale po spotkaniu ze skóra doskonale się wtapiają, tworząc rozświetlająco-brązujący look ;D
dołączony wysuwany pędzelek nie jest tragiczny, ale wolę aplikować puder dużym pędzlem do pudru Gosha albo Bobbi Brown. Czasem nakładam tylko na policzki, a czasem na całą twarz. i tak i tak jest idealny.
pudełeczko majstersztyk!
Cerę mam dość jasną (często opalam się na czerwono, dopiero później na brązy, jednakowoż w lecie potrafię być naprawdę ciemna :))
Wybrałam odcień 01 healthy look i jestem baaaardzo zadowolona. najbezpieczniejszy odcień i faktycznie wygląd skóry po muśnięciu tym pudrem jest zdrowy i naturalny polecam ;]

Wart swojej ceny.

Puder moim zdaniem zasługuje na 5* z kilku powodów:
* przede wszystkim bardzo dobra trwałość - nie znika po kilku godzinach
* bardzo ładne kolory, wyglądające naturalnie nawet na jasnych karnacjach :) + delikatne drobinki, nie tandetny brokat
* pięknie modeluje twarz
* jest dobrze zbity, podczas nakładania pędzlem nabiera sie go tyle ile trzeba

Zaznaczyłam opcję "Nie wiem czy kupię ponownie" z racji tego, że co rusz na rynku pojawiają sie nowe brązery

Moj ulubiony!

Na brazer Diora chorowalam juz od dluzszego czasu, az w koncu udalo mi sie go upolowac na sporej promocji w perfumerii. Chcialam koniecznie odcien 030, ale odziwo okazal sie zbyt ciemny, dla mojej jak sadze dosc sniadej karnacji, dlatego w koncu wybor padl na 020. Odcien doskonaly do mojej cery, mozna spokojnie stopniowac efekt. Poczatkowo bylam nieco przerazona drobinkami, ale na twarzy nie sa ordynarnym brokatem, tylko delikatnie migoczacymi iskierkami, ktore rozswietlaja buzie. Brazera uzywam glownie na kosci policzkowe, czasem robie na twarzy "sunkissed"- do obu czynnosci nadaje sie znakomicie. Tekstura: jak to u Diora - satynowa i aksamitna, doskonale sie nosi, nie znika z twarzy w ciagu dnia. Opakowanie niezwykle wyrafinowane i eleganckie, jak przy wszystkich kosmetykach Diora. Dolaczony pedzelek nie jest moim zdaniem najgorszy, czasem z niego korzystam, ale wole nakladac brazer duzym pedzlem Inglota. Opakowanie to az 12g. kosmetyku, jest bardzo wydajny, nie wiem kiedy zuzyje. Jeden z najlepszych kosmetykow Diora. Goraco polecam!

Używam tego produktu od: 2 miesiace

WSPANIAŁY!

Powiem krótko: jest to mój KWC wśród bronzerów. Posiadam odcień 030 - czysty brąz, dla średniej i opalonej karnacji. Nie nakładam go na całą twarz tylko modeluję pędzlem. Na początku przeraziłam się, ponieważ wydał mi się za ciemny i nadał zbyt mocny efekt. Ale wystarczyło rozprowadzić go dużym pędzlem i efekt był powalający! Jest bardzo wydajny, nie wiem kiedy mi się skończy, chyba w 2011 ;-) Puder zapakowany jest w pięknej puderniczce, która jest fantastyczną ozdobą kosmetyczki.
Na prawdę polecam tylko trzeba dobrze dobrać odcień do karnacji.

Używam tego produktu od:miesiaca

Aktualny ulubieniec

Ten puder nabyłam dość przypadkowo i przyznaje, nie była to przemyślana decyzja, dlatego do mnie, posiadaczki cery wcale nie bardzo jasnej, w dodatku latem opalonej, trafił najjaśniejszy odcień Healthy Look.
Na początku nie byłam z niego zadowolona ani troche. Nakładałam na policzki i efekt był taki mizerny. Dopiero później uświadomiłam sobie, że ten puder jest dla mnie zbyt jasny, aby używać go w ten sposób!
Po nałożeniu zwykłym dużym pędzlem do pudru na całą twarz, okazał się być poszukiwanym świętym Graalem. Mimo iż drobinki w opakowaniu wydają się dość duże, na twarzy w magiczny sposób znikają, puder cudnie matuje, a te właśnie brokatowe drobinki, same w sobie nie są widoczne, ale pozostawiją twarz pełną życia- nie ma tu mowy o płaskim macie. Kolor pięknie "podkręca" opalenizne (a ja uwielbiam być opalona), nie spływa z twarzy, nie tworzy plam.
Moje aktualne letnie KWC!

raczej na tak

na ten bronzerek napalam sie od dawna, juz mialam kupowac a ostatecznie dostalam na urodziny ;) mam odcien 030 brozne tan, kolorek jest bardzo fajny - brazowy a nie pomaranczowy, drobinki na twarzy sa mniej widoczne niz w opakowaniu, pieknie pachnie, jedyny minus - ja uzywam go pod kosci policzkowe i ogolnie do modelowania konturow twarzy i jezeli nalozy sie go za duzo skora wyglada jak brudna dlatego trzeba go nakladac ostroznie

Używam tego produktu od: kilka miesiecy
Ilość zużytych opakowań: pierwsze i pewnie pozluzy dluuuuugo

cudowny

Kupiłam kolor 010 - bardzo dobry dla bladych twarzy. Równomiernie się rozprowadza, daje bardzo delikatny efekt - właśnie zdrowego wyglądu. Opakowanie cudowne, pędzelek może być, jeżeli nie mam pędzla w pobliżu, używam załączonego i nie narzekam. Jeżeli ktoś oczekuje efektu "muśnięcia słońcem" - to polecam, do bardziej zdecydowanego "opalania" skóry nie nadaje się.

Używam tego produktu od: 2 m-cy

010 - wpada w pomarańcz

Mam odcień healthy look - najjaśniejszy.

Opakowanie - super, welurek, pędzelek, naprawdę bardzo estetyczne, no ale jak wszystkie puzderka Diora.

Tekstura - aksamitna, pudrowa, w jakiś sposób mięciutka. Bronzer bardzo dobrze rozprowadza się po twarzy pędzlem kabuki na dłuższej rączce. Efekt jest równomierny.

Odcień - porównywalny do Terracoty Guerlain dla blondynek, tylko nieco bardziej pomarańczowy. Jeżeli ktoś pisał o herbatnikach, to terracota jest herbatnikiem, ten bronzer jest pomarańczowym herbatnikiem. Ale też bez przesady ;-) No jest nieco bardziej pomarańczowy niż inne, ale generalnie da się lubić. Jego odcień jest nieco porównywalny z 22 sierra Chanela, choć tamten jest ciemniejszy. Ten pomarańcz jest trochę jak z ziemi egipskiej, jak ktoś używał. Ja zdecydowanie wolę nieco bardziej zgaszone herbatniki, jak właśnie terracota, albo 21 toundra Chanela - obydwa dla mnie idealne odcienie. Ten jest w porządku, ale jeżeli ktoś chciałby kupić naprawdę porządny bronzer, to jednak bardziej polecam Chanela nr 21 ze starej serii (teraz mają nową i nie wiem, czy uda mi się coś wybrać). Healthy look będzie dobry, jeżeli ktoś używa podkładu 020 Diorskin Forever albo 030 Chanel Mat Lumiere, czyli czysty jasny, ale nie najjaśniejszy beż, taki drugi od najjaśniejszego.
Ogólnie bronzer można polecić, ale nie jakoś wybitnie. Jeżeli to pierwszy zakup, to lepiej wybrać inny produkt, a jeżeli jeden z wielu, to miło mieć. Wiele osób pisze, że u nich na twarzy jest niewidoczny, to pewnie zależy od karnacji, na jasnej jest jednak dość widoczny.

Używam tego produktu od:kilka dni