BeneFit, Her Glossiness

BeneFit, Her Glossiness

Pielęgnujący błyszczyk do ust z olejem jojoba. Występuje w czterech kolorach. Kolejność kolorów na zdjęciu: `My people your people`, `Who are you wearing`, `Didn`t hear it from me`, `Life on the A list`. Przy jego pomocy zabłysniesz jak gwiazda Hollywoodu kiedy tylko przyjdzie ci na to ochota!

Ex aequo

Oceniam jasniutki :didn hear it from me". Kolor jest idealny, przepięknie cielisty, jeden z nielicznych, który na ustach nie robi się transparentny. Wspaniale błyszczy i jest to połysk jak po pociągnięciu lakierem, w dodatku zaskakująco trwały - 2 godziny (jak na błyszczyk- rewelacja!). Ładnie podkreśla usta (jak już powiedziałam trafilam z kolorem ;) ) Opakowanie gustowne, z solidnego plastiku. Nic się nie sciera i nic nie pęka. Błyszczyk od miesiąca wala się u mnie w torbie, a wciąż wygląda jak nowy. Inne po takim czasie wyglądają już jak odpadki poprodukcyjne.

Pokochałam go od pierwszej chwili i jest to teraz mój numer jeden,ex aequo z Superglossem Collistara.

(Jedynie smak mógłby byc lepszy, ten przypomina mi jakieś tanie maziaje z odległych czasów wczesnolicealnych.)

Używam tego produktu od: 1mc

Oceniam kolor "Who are you wearing?". Błyszczyk jest naprawdę świetny, daje duży naturalnie wyglądający połysk bez żadnych drobinek. Delikatnie barwi usta półtransparentnym kolorem. Długo utrzymuje się na ustach dzięki konsystencji. Jest przyjemnie gęsty i dobrze przylega do ust nie dając przy tym uczucia dyskomfortu. W zadziwiający sposób nie tylko nie wysusza ust, ale je mocno nawilża. Zapach jest bardzo słabo wyczuwalny i czuć, że pochodzi on ze składników; nie jest chyba sztucznie perfumowany. Podoba mi się też opakowanie i aplikator, można go spokojnie nakładać bez lusterka.

Ilość zużytych opakowań: 1/2

Całkiem całkiem

Bardzo przyjemna konsystencja, to z pewnością główny plus tego produktu. Błyszczyk nie lepi się, pozostawia efekt "wilgotnych ust".
Mam kolor "who does your work" (coś w rodzaju ciemnej wiśni). Idealny na wieczór/większe wyjścia. Pozostawia warstewkę koloru, którą można dozować w zależności od ilości nakładanego kosmetyku.
Nie posiada drobinek. Idealny jako wykończenie klasycznego makijażu.
Nie spływa, daje ładny, elegancki efekt.
Zapach ok, smak średni.

Używam tego produktu od: rok

fajny efekt:)

lubię gęste błyszczyki nadające szklany połysk, ale bez drobinek, a her glossiness właśnie taki jest:-)
+daje efekt szklanych ust i delikatny kolor(mam beżowo- różowy, ten 2 od prawej na zdjęciu i moim zdaniem jest rewelacyjny:D)
+nie tworzy smug
+jest gęsty i długo utrzymuje się na ustach
-ma trochę zbyt intensywny zapach, taka jakby brzoskwiniowa guma do żucia;), całkiem fajny, ale trochę za ostry
-nie jest wydajny, no w końcu ma tylko 3g:>, użyłam go kilka razy, a już widać w opakowaniu, że 1/5 nie ma

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

dobry

Porządny błyszczyk, nadaje bardziej koloru niż blasku i nie ma tandetnych drobinek. Trwałość jak to w przypadku błyszczyków- nienajlepsza. Trochę przeszkadzał mi zapach- sztuczny, chemiczny, jak zapach gumy do żucia. Nie kupię ponownie (szczególnie za taką cenę) bo po prostu nie lubię błyszczyków (ten nabyłam z gazetą na zasadzie- może się jednak przekonam do błyszczyków).

Używam tego produktu od: lato 2008

BArdzo dobry!

kupilam ten blyszczyk w innym kolorze niz zamierzalam:)
na poczatku byla rozpacz !!!
bo wygladal na wisniowy bardzo bardzo ciemny kolor..
ale gdy nalozylam samoopalacz i moja skora miala brazowawy kolorek ten blyszczyk swietnie z nia wspolgral!!!:-)

blyszczyk bardzo fjany,kremowy,dlugo sie trzyma na ustach:)
polecam!!!!

Używam tego produktu od:2 msc

nie jest źle

Nie lubie błyszczyków, bo one zawsze sa jak kleiki :mad: wszytsko sie do ust przyczepina.
Ten błyszczyk tak jak widze inne Wizazanki zakupiłam z gazeta :D
Samego bym nie kupiła :p:
Coz chyba jest to najlepszy błyszczyk jaki uzywałam.
Długo sie trzyma i daje super efekt. Wystarczy raz usta przejechac ;) i jest suuuper efekt.

ale są oczywiście minusy: morelowy czy brzoskwiniowy smak ble :mad:
no i kleistość, ale mniejsz niz u innych, ale jest, dlatego tylko 3.
no i reguralna cena, nie dla mnie. Za 2 unciaki to moze bym jeszcze kupiła, a tak to nie :p:

Używam tego produktu od: od czasu do czasu
Ilość zużytych opakowań: ponad połowa

Heh

Widzę czytając recenzję poniżej że nie tylko ja wpadłam na pomysł zaopatrzenia się w błyszczyki za bezcen. Na szczęście jeden z kolorów nie spodobał mi się więc zaopatrzyłam się w zaledwie dwie identyczne gazety:) Ale być może skorzystam z pomysłu koleżanki poniżej i się dozaopatrzę (Glamour są jeszcze osiągalne z Irl w co bardziej zapadłych działach z gazetami w Dunnes Stores). Dla info - gazeta z błyszczykiem (pełnowymiarowym!) kosztuje 3.12 euro.
Jestem posiadaczką jasnego beżu oraz tego z iskierkami, błyszczyki są naprawdę fajne - ładny zapach, genialny w przypadku beżu efekt naturalnych ust ala Bardot, trwałość w normie, błyszczą błyskiem błyszczyków wysokopółkowych:) Jedyne zastrzeżenie jakie mam to rozmiar produktu - podkreślam pełnowymiarowego - 3 ml!
A co tam, może się zaopatrzę i w ten fioletowawy odcień...Używam tego produktu od:niedawna heh
Ilość zużytych opakowań:2 w trakcie, może będzie więcej.

jedne z ulubionych !!

Blyszczyki Benefit

Mam 3 odcienie tego blyszczyka, poszczescilo mi sie, bo w Angielskim Glamour doloczony byl jako gratis, wiec kupilam wszystkie 3!

Coz, blyszczyk rewelacyjny! Zawsze blyszcyki Benefit omijalam z daleka, ale widze teraz ze popelnilam blad, bo powinnam byla juz je sprobowac dawno…

Blyszczyk ma same plusy
- przepieknie lsnia na ustach, tafla wody!
- bardzo dobrze nawilzaja
- aplikator bardzo poreczny
- sliczne kolory
- swietnie sie rozprowadza
- bardzo lanie pachna
- nie maja chemicznego zapachu
- nie wazy sie na ustach i nie tworzy bialych “smug”

super super i jeszcze raz super!
Dopiero przedwczoraj wpadlam na pomysl by kupic sobie kolejne Glamour by miec je na zapas, niestety nigdzie ich juz nie mozna dostac… bardzo zaluje, ze tak pozno wpadlam na ten pomysl..

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Rewelacyjny

To jeden z lepszych błyszczyków,jakie używałam.Posiada rewelacyjne właściwości pielęgnacyjne i bardzo długo utrzymuje się na ustach.Mam ich w sumie pięć w trzech kolorach (dwa w zapasie ;) ).Nadaje półtransparentny efekt,tylko poświatę koloru.jakieś tam drobinki są,ale na ustach niemal niewidoczne.Za to usta lśnią ślicznie,ale nie nachalnie.Błyszczyk ma przyjemny zapach,jest zupełnie bezsmakowy,za to duży plus.Minusem jest pojemność-ma tylko 3 gramy.Polecam.
Aaaa,moje błyszczyki także pochodzą z angielskiego Glamour,to się nazywają prezenty.Aha.U mnie ten Glamour kosztował 5,5 euro,niestety,ale i tak się opłaciło :ehem:
Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:w trakcie kilku

Porządny błyszczyk

Mam dwa błyszczyki z tej serii. Pierwszy, pól transparentny daje efekt mokrych ust, nie zawiera nachalnych drobinek, ale pięknie błyszczy:) Drugi, tu bardzo sie zdziwiłam jak się nim pomalowałam, daje efekt ust cielistych:) Do tej pory, żeby mieć takie usta nakładałam podkład i błyszczyk, a i tak efekt nie był zadowalający. Ten błyszczyk natomiast to potrafi.
Dużym plusem jest wydajność i to, że długo utrzymuje sie na ustach. Nie wiem czy jeszcze go kupię, ponieważ kocham kosmetyki i wciąż kupuję coś nowego, a poza tym, te 2 kolorki starczą mi na baaardzo długo:)

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie używania 2

calkiem inny

mama palete kilku i bardzo je lubie.
sa dokladnie takie, jak opisala poprzedniczka, czyli zero brokatu tylko sam polysk i leciutki transparentny kolorek
dziwnie sie ich uzywa bo na gabce praktycznie jest go malo a potem na ustach bum i cale usta pokryte.
jak cala reszta moich benefitow, lubie je baardzo.

Używam tego produktu od:1 mies
Ilość zużytych opakowań:6 malych w zestawie