The Body Shop, Tea Tree Oil, Blackhead Minimizing Mask (Maseczka przeciw zaskórnikom)

Maseczka peel-off do tłustej skóry z zaskórnikami. Zawiera olejek z drzewa herbacianego - dezynfekuje, wyciąg z szałwii - zwęża pory i glicerynę - nawilża. Maseczka oczyszcza pory z zanieczyszczeń i ściąga je.

Bez skorupy, a działa

Maseczka o tyle wyróżnia się od pozostałych , że nie kruszy się, a można ją łatwo ściągnąć. Dla mnie o duży plus, bo mam już dosyć uporczywego zmywania skorupy z twarzy, jaka tworzy się przy innych maseczkach oczyszczających.
Skutecznie oczyszcza, jest przyjemna w użytku.
Polecam!

Używam tego produktu od: dawno
Ilość zużytych opakowań: kilka

bardzo dobra maseczka

nie używam jej zbyt regulranie, aczkolwiek po użyciu zawsze jestem zadowolona:)
maseczka dobrze oczyszcza i ściąga pory, nigdy nie miała preparatu, który byłby tak skuteczny w tej kwestii

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Zbawca :)

Ciezko policzyc ile opakowan juz zuzylam, mysle ze spokojnie ponad 5.

Nie jest on zbyt wydajny - przynajmniej dla mnie.
Plus za niska cene.
Opakowanie tez nie jest spejalnie przemyslane, "dziubek" do wyciskania nie powinien byc az tak szeroki.

Poza tym same plusy :)
Ma calkiem przyjemny zapach, dosc szybko zasycha.
Zazwyczaj nakladam go punktowo na noc i nastepnego dnia zaczerwienienia znikaja a krostki sa przysuszone.

Bardzo przydatny.

Używam tego produktu od: wrszesnia 2007
Ilość zużytych opakowań: mysle ze tak z 5

przesusza

mam skore mieszana ze sklonnoscia do przesuszania
odzywki uzywam tylko na czolo i nos ktore sa dosc tluste mimo to przesusza mi skore za co odejmuje gwiazdke
przy zdejmowaniu z twarzy mocno ciagnie niezbyt przyjemne uczucie
na plus moge mu zaliczyc to ze ladnie matuje
zaskorniki nieco sie zmniejszaja ale efekt na kolana nie powala
dalabym mu 3* jednak to kosmetyk do skory tlustej i moze na niej sprawdzilby sie lepiej

Używam tego produktu od:pare tygodni
Ilość zużytych opakowań:1/5

doskonalosc

maseczka ta swietnie oczyszcza rozszerzone pory, nie tylko na nosie - ja uzywam jej tez na czolo i brode :D

faktycznie jest dosyc agresywna w dzialaniu, sucha cere podrazni jak nic.
moja cera to w sumie taka nie wiadomo jaka jest, troche sucha, troche zanieczyszczona wiec bez obaw stosuje maseczke na te zanieczyszczone partie twarzy.

swietnie sie rozprowadza, dobrze zasycha i bardzo dobrze sie zdejmuje [nie rwie sie na male kawalki, schodzi w calosci za jednym pociagnieciem].

zapach mnie zauroczyl - bardzo drzewoherbaciany ;)
jak stoi z wydajnoscia? niby to malenstwo, bo tylko 30ml [w polsce to calkiem drogie malenstwo - okolo 50 zlotych w salonie TBS] ale jest bardzo wydajne :ehem: stosuje od ponad dwoch miesiecy, dwa razy w tygodniu na nos, czolo i brode i mam jeszcze pol opakowania jak nic [nakladam cieniutka warstwe].

nastepne opakowanie kupie na pewno, bo to jest moje cudenko :))))

Używam tego produktu od: ponad dwa miesiace
Ilość zużytych opakowań: polowa

Bardzo dobra maska!

Maseczka ta naprawde swietnie dziala. Bardzo dobrze zamyka rozszerzone pory. Zaskorniki sa po jej uzyciu prawie niewidoczne. Cera wyglada na wypoczeta. Przy wrazliwej cerze trzeba uwazac zeby nie pozostawiac jej na twarzy zbyt dlugo, bo po zdjeciu moze pozostac zaczerwienienie, ktore jednak szybko znika. Szczerze polecam!

Używam tego produktu od: 2 miesiecy raz w tygodniu

Naprawdę działa. Skóra na nosie po użyciu tejże maseczki jest oczyszczona i zdecydowanie mniej tłusta. Opakowanie jest wydajne. Używam jej raz na tydzień, trzymam ja na nosie około 10 minut można nawet 15.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Niezastapiona

Ta maseczka na stale zagosci w mojej kosmetyczce. Swietnie oczyszcza i sciaga pory na nosie. Tak na marginesie to uzywam jej tez na brodzie... Dziala dosc agresywnie, nie polecam posiadaczkom wrazliwych czy suchych cer. Mam bardzo tlusta cere a ta maseczka utrzymuje moja twarz w dobrym stanie. Bardzo wydajna, uzywam 2 razy w tygodniu od miesiaca i nic prawie nie ubylo :-) Mocno pachnie drzewkiem herbacianym!

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:ciagle pierwsze