Boots, Ruby & Millie, Eye compact (Poczwórne cienie do powiek)

Boots, Ruby & Millie, Eye compact (Poczwórne cienie do powiek)

Poczwórne cienie do powiek w 3 wersjach kolorstycznych - tonacja niebieska, zielona i metaliczna. Na zdjęciu zestaw niebieski. Sprzedawane w estetycznym kompakcie z lusterkiem i dwustronnym pędzelkiem do aplikacji oraz ochronną saszetką. Nakładane na sucho dają tradycyjny efekt cienia do powiek, aplikowane zwilżonym pędzelkiem pozwalają uzyskać efekt eyelinera.

Cena: 12GBP / 4x1,2gm

Efektowne

Miałam jedną kasetkę w innych kolorkach niż na fotce (jasny ecru beż +miedziany + ziemisty braz +prawdziwy głęboki turkus) Kupiłam przypadkowo ze względu na piękne perłowe brązy tak jak lubię.Piękne kolory, nasycone, mocno perłowe (mocno ale nie bazarowo jak z cyrku) na oku daja efekt pełnej klasy :) Na sucho idealne na każda okazję roświetlają cudownie makijaż, na mokro kolory nasycone piękne nie do zdarcia (nie przepadam za odcieniami niebieskimi ale w tym turkusie się zakochałam, i jak na razie nie znalazłam podobnego :(...) Nie próbowałam na bazie ale bez bazy trzymają się super i u mnie nie zbierają w zagięciu powieki.Świetnie się łączą ze sobą i innymi cieniami.Dobra pigmentacja choć ziemisty brąz jest słabszy.Za ta cenę są po prostu rewelacyjne ! niestety nie mam możliwości kupienia ich ponownie jeśli jeszcze istnieją :) Opakowania też nie można się powstydzić, jedynie pedzelek jest niezbyt poręczny (ja wolę zaokrąglone) ale cóż tam pędzelki jak cienie są super !!
+kolory
+pigmentacja
+wet &dry
+trwałość
+nie uczulają (ocena subiektywna)

-/+ przy nakładaniu pędzelkiem dołączonym do cieni osypują się, przy nakladaniu moim pędzelkiem, pacynka lub palcami zero osypywania

-dostępność produktu :(

Luksus na kazda okazje

Sliczne opakowanie, dodatkowo saszetka, piekne kolory cieni: blekit, granat, jasny braz i biel. Wszystkie opalizujace i w zaleznosci od techniki nakladania moga byc bardzo kryjace (pacynka) lub transparentne (pedzelek). Dolaczony pedzelek pozwala tez na namalowanie kresek (uprzednio zwilzony). Cienie przepieknie polyskuja w swietle, nalozone pedzelkiem nadaja sie nawet do biura gdyz daja bardzo subtelny i elegancki efekt. Z punktu widzenia estetyki, funkcjonalnosci i przyjemnosci uzywania KWC.

Używam tego produktu od:8 dni
Ilość zużytych opakowań:pierwsze rzecz jasna