Gosh, Velvet Touch, Lipstick (Odżywcza pomadka do ust)

Gosh, Velvet Touch, Lipstick (Odżywcza pomadka do ust)

Gładka pomadka o jedwabistej konsystencji i super połysku. Duża koncentracja pigmentów daje intensywny i długotrwały kolor. Zawiera witaminę E, olejki roślinne oraz filtry przeciwsłoneczne.

w sztyfcie

Fantastyczna,ale ma drobne minusy

Pomadka w eleganckim, czarnym, prostym opakowaniu. Posiadam bordowy piękny Kolor. Jeden z pierwszych produktów tej marki, ale zyskałam do niej pozytywne zaskoczenie.
Pigmentacja jest świetna, bardzo dobra.
Trwałość nie jest zbyt dobra, dosyć szybko się zjada to na minus.
Pomadka daje przyjemne uczucie nawilżenia, jest lekko kremowa i delikatnie nabłyszcza usta.
Godna polecenia :))

Bardzo fajna pomadka

Pomadkę kupiłam jakiś czas temu w drogerii internetowej, kolor 160 delicious.
W zasadzie jak przyszła to zachwytu nie było,kolor wydał mi się nijaki , mi to nude,ni to róż -pomalowałam nią usta raz i na jakiś czas zapomniałam o niej.
Kilka tygodni później,w trakcie sprzątania i przeglądu kolorowki odkryłam ją na nowo, szukając odpowiedniego koloru do stylizacji. I tutaj muszę powiedzieć,że odkryłam ją na nowo. Pomijam kwestie fajnego moim zdaniem designu opakowania,czarnego a co za tym idzie eleganckiego, sama faktura pomadki jest kremowa,delikatna, nawilżająca. Na ustach daje satynowe wykończenie,ani zbyt błyszczące ani matowe,w sam raz do stonowanych stylizacji. Trzyma się na ustach naprawdę długo ,nie spływa,nie podkreśla zmarszczek.
Myślę, że podejrze sobie paletę i w przyszłości kupię jeszcze jeden kolor bo jest to kosmetyk naprawdę fajny:)

Bardzo ją lubię

Pomadka Velvet Touch Matt ma kremową konsystencję, która zapewnia łatwą aplikację oraz intensywną pigmentację z matowym wykończeniem. Mój odcień to 019 Angel wpadający w ciemny róż. Nawilża dzięki naturalnym woskom i zawartości kwasu hialuronowego. Chroni usta, jednocześnie jest trwała i nadaje piękny kolor.

Jestem na tak

Bardzo lubię tę pomadkę. Po wielu poszukiwaniach wreszcie znalazłam odcień różowego który mi odpowiada. Pomadka ładnie nawilża i dość długo utrzymuje się na ustach.

fajny

Mam odcien Darling i jestem pod wrażeniem! Kolor jest swietny - kryjacy, bez zadnych drobinek i bardzo delikatnie wyglada na ustach. Bardzo dobrze nawilza :-)

Petarda

Kupiłam tą pomadkę za namową ekspedientki i okazało się, że jest ona po prostu genialna. Takiego efektu jaki pozostawia na ustach nie widziałam w przypadku żadnej innej pomadki. Mianowicie jej wykończenie jest kremowe ale lekko błyszczące. Usta wyglądają na bardzo zadbane i soczyste, pigmentacja wzorowa. Na ustach szminka trzyma się naprawdę bardzo długo, co w przypadku błyszczących pomadek jest raczej rzadkością.

Jestem bardzo zadowolona

Bardzo dobra pomadka. Oceniam odcień nr 161 Sweetheart - piękny, zgaszony róż. Kolor dobrze współgra z moją cerą, szminka nie wysusza, ładnie pokrywa usta, nie zawiera drobinek, daje lekko matowe wykończenie. Trwałość zadowalająca, nie zjada się zbyt szybko, choć oczywiście nie należy oczekiwać od niej 12 godzinnej trwałości. Wydajna i zapakowana w ładne opakowanie. Może skuszę się na jeszcze jeden kolor, Delicious, ale po szminkę sięgam rzadko, więc na pewno tej będę używała długo.

Intensywne kolory

Szminka, którą posiada ma bardzo intensywny odcień czerwieni, przez co nakładam ją pędzelkiem żeby kolor nie był zbyt wyrazisty. Szminka nie wysusza ust, nie podkreśla suchych skórek i utrzymuje się dość długo jeśli w międzyczasie nic się nie je :)

Nie do całowania!

Była to moja ulubiona pomadka do czasu aż nie zakochałam się w trwałych, zastygających, matowych formułach. Mimo wszystko pomadka ta ma dobrą trwałość, rewelacyjna pigmentację i pięknie wygląda na ustach. Nawilża je i sprawia, że są miękkie i odżywione. Do całowania się nie nadaje ;)

Niezawodne

Jestem zaskoczona tak odmienną opinią o tej pomadce. Dla mnie jest to najlepsza jaką miałam. Ja swoją pierwszą kupiłam w Anglii 3 lata temu.
Na pierwszy ogień idzie kolor coral 004-długo szukałam idealnego koloru koralowego, czerwony zmieszany z pomarańczą i różem - świetnie się sprawdza latem gdy chce się poszaleć z kolorami.
Smoothie 010 to kolor który używam na codzień. Nie jest on typowo nude jednak nie rzuca się tak w oczy przez to że jest to lekko przygaszony, brudny malinowy odcień różu. Moim numerem jeden jest kolor 003 antique, idealny nude na codzień i na wyjścia, zużylam już 3 opakowania tego koloru.

Uwielbiam

Pierwszy raz kupiłam tę szminkę dla mamy, kolor był bardzo intensywny dla niej i ten produkt wrócił do mnie.Jak pierwszy raz użyłam tego,byłam zaskoczona.Po piewsze,odcień tej szminki był idealnie dopasowany do koloru mojej cery.Po drugie,konsystencja jest bardzo przyjemna.Od tego czasu mam kilka odcieni i nadal jestem zadowolona.

Nie polecam czerwieni

Mam kolor LAMBADA. Bardzo ciężko idealnie nią pomalować usta. Jest jak masło, łatwo się rozprowadza, ale przy tak intensywnym kolorze aż za łatwo. Czerwone szminki są trudne, dlatego dla tych które chcą idealne usta i długotrwały efekt nie polecam. Rozmazuje się przy każdym dotknięciu, ciężko wprowadzić poprawki w malowaniu. Jak się rozmaże to ani nie da się zmyć ani zamalować korektorem.