Sephora, Face, Fluid Makeup Remover for normal skin (Fluid do demakijażu twarzy i oczu do cery normalnej)

Fluid do demakijażu twarzy i oczu przeznaczony do cery normalnej. Pozostawia oczyszczoną, odświeżoną i miłą w dotyku cerę. Przetestowany dermatologicznie i oftamologicznie.

Skład: Aqua (Water), Hydrogenated Polyisobutene, Isodecyl Neopentanoate, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycrin, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Parfum (Fragrance), Phenoxyethanol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Methylparaben, Sodium Hydroxide, Panthenol, Propylene Glycol, Tetrasodium EDTA, Ethylparaben, Butylparaben, Propylbutylparaben, Isobutylparaben, Bambusa Vulgaris Extract

Cena: 10zł / 50ml, 19zł / 200ml

Dobry

Dobrze zmywa makijaż,
Nie ma wad;) Polecam, sprawdza się przy każdym demakijażu.
Nie podrażnia oczu, nie napina skóry.
Fajna buteleczka - poręczna, idealna na podróże.

Używam tego produktu od: 2010
Ilość zużytych opakowań: jedno 50 ml

bardzo dobra

Ładny delikatny zapach, wydajny, skóra jest gładka, nie naciąga się ani trochę...Bardzo lubię go używać ;)) Serdecznie polecam !
Na chwile obecną nie znalazłam minusów ;)

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

SUPER!

Świetnie zmywa makijaz i pozostawia skorę aksamitną,nie wysusza ani też specialnie nie natluszcza.
Uzywalam też selektywnych produktow do demakijażu i Sephora wypada przy nich naprawdę super1

Używam tego produktu od:2 lata z przerwami
Ilość zużytych opakowań:1x male,2x duże

świetny bardzo go lubię:)

Bardzo mi się podoba jego opakowanie i smukła buteleczka,że nie trzeba wycisakć jak z tubki pod koniec,żeby coś wyleciało.Ma aksamitną konsystencje bardzo ładnie oczyszcza jak się to robii przy użyciu wacików i nic nie szcypie nie pozostawia wtedy też tłustego filmu tylko miłą w dotyku skóre dobrze nawilżoną.Dzięki temu mleczku pozbyłam się róźnych zaczerwienień na twarzy.Cena nie jest wygórowana, a jakość idealna:)serdecznie polecam:)
(nie myć tym twarzy przy użyciu wody bo wtedy może szypać tylko zmywać makijaż używając wacików-rada dla marucących)

Używam tego produktu od:od 2007
Ilość zużytych opakowań:4/5 opakowań

niezły

Niezłe jest to mleczko. Ale za te cene to sie czegos lepszego spodziewałam.
Dość dobrze oczyszcza ale zostawia tłustą warstewkę. i to jego największy minus. Bo poza tym wszystko ok-ładnie i delikatnie pachnie, ma bardzo wygodne (i ładne) opakowanie. Butla jest w miare duza wiec naprawde wystarcza na długo.

Używam tego produktu od: kilku tyg.
Ilość zużytych opakowań: w tr. 1

bomba

Ten zakup to dla mnie strzał w dziesiątkę. Poszukiwałam do demakijażu oczu czegoś co nie będzie płynem, a nie jest to łatwe. Za gęstym mleczkiem też nie przepadam. Udało się. Idealna konsystencja. Zmywa wszystko jak trzeba, pachnie ładnie i delikatnie, nie zostawia tłutej warstwy. W przeciwieństwie do poprzedniczek recenzentek nie odczuwam żadnego szczypania i nie mam kłopotów przy demakijażu oczu. A przyznam, że wypadają umnie gorzej różne "delikatne" toniki wypalające oczy.

Dla mnie super.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

Beznadzieja

Nie polecam...chyba, ze ktos lubi potoki lez przy zmywaniu makijazu. Piecze, swedzi i podraznia.
Nie mam zastrzezen co do konsystencji i zapachu, ale to marne pocieszenie.....

Używam tego produktu od:3 miesiace
Ilość zużytych opakowań:mecze sie z 1

ma jedną wadę

Wszystko byłoby super, gdyby nie to, że ten fluid wywołuje lekkie pieczenie i to zarówno w przypadku zmywania nim twarzy, jak i oczu. Pieczenie to nie jest szczególnie uciążliwe, nie powoduje zaczerwienienia czy łzawienia i po chwili ustępuje, ale nie zwykłam kupować drugi raz czegoś, co mnie szczypie czy piecze, dlatego na jeden małej 50-ciomililitrowej buteleczce kupionej na próbę poprzestanę, niestety. Niestety, bo bardzo odpowiada mi konsystencja tego fluidu, jest taka z lekka żelowa, śliska i zwarta, w ogóle nie wsiąka w wacik jak to zwykły czynić mleczka czy toniki w szczególności. Makijaż zmywa też całkiem nieźle, choć z tuszem Black Extreme Volume Flash Rimmela nie radzi sobie tak do końca, ale z innymi nie mam takich problemów, więc myślę, że on sam w sobie jest taki oporny. Ze zmyciem podkładu, pudru czy cieni nie ma najmniejszego problemu. Faktycznie pozostawia skórę gładką i odświeżoną, nawet w najmniejszym stopniu nie tłuści ani też nie pozostawia lepkiej warstwy. Poza tym mam jeszcze jedną zaletę - przyjemny, nawet bardzo przyjemny, świeży zapach.

Ilość zużytych opakowań: jedno 50ml