Schwarzkopf 3 Weather Taft, Looks, Titan Look Extreme Wax

Schwarzkopf 3 Weather Taft, Looks, Titan Look Extreme Wax

Radykalne utrwalenie dla najbardziej ekstremalnych fryzur. Modeluje i układa Twoje włosy jak wosk, a utrwala jak żel.

Cena: ok. 12zł/ 50ml

porządny wosk

To jest mój pierwszy wosk, poprzednia fryzura nie wymagała jakiegokolwiek modelowania, a nowa niestety wymaga codziennego układania, więc skusiłam się na wosk.

+ kosmetyk nie skleja, nie tworzy na głowie "skorupki"
+ nie obciąża włosów
+ utrwala fryzurę na cały dzień
+ wogóle nie widać, że używało się jakiegoś utrwalacza
+ jest megawydajny, używam go od miesiąca, a prawie wcale go nie ubyło

Ja akurat nie układam ekstremalnych fryzur, raczej stosuję wosk do kosmetycznych poprawek i z tej funkcji Titan Look wywiązuje się świetnie.

Jedyna rzecz, do której mogłabym się przyczepić to zapach, dla mnie za intensywny, nie lubię zapachu cytrusów, a wosk tak właśnie pachnie, ale to już kwestia podrzędna.

Polecam.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1go

Jestem na TAK

Nie mam dużego doświadczenia jeśli chodzi o woski, bo wcześniej używałam tylko jednego - Loreal Architect Wax; nie mniej Taft Looks lepiej sprawdził się na moich włosach ala bob. Nie utrwala zbyt mocno i nie nabłyszcza jak ten z Loreal, ale za to o wiele mniej obciąża włosy i wcale ich nie skleja. Przez cały dzień włoski wyglądają świeżo. Kilka razy przeczesuję je w ciągu dnia i wciąż są puszyste, bez efektu smalcu na głowie. Oczywiście jak używa się go z umiarem..jak zresztą każdego wosku :-) Plus za wydajność, bo starcza na ponad 3 miesiące przy codziennym używaniu. Mimo swojego koloru nie zabiela włosów.

Używam tego produktu od: ponad 3 m-cy

Kocham

Uwielbiam układać sobie fryzure tym woskiem. Dzięki niemu moje włosy w końcu mnie słuchają:D
Jest bardzo wydajny;)
mhmmm i jeszcze ten fantastyczny zapach;)
wad nie widze żadnych...
Po prostu C-U-D-O!!!Używam tego produktu od:roku

Extra ;]

Podbieram ten wosk mojemu bratu bo on nie używa :] Jest bardzo dobry...
- bardzo dobrze modeluje i utrwala - tak jak wspominały poprzedniczki...
- ma świetny zapach który utrymuje się na włosach
- jest wydajny ;]

Używam tego produktu od: dlugo
Ilość zużytych opakowań: neicałe pierwsze

Świetny dla mężczyzn

Wosk kupiłam mojemu chłopakowi, który, zrażony poprzednimi specyfikami używanymi do włosów, szukał czegoś do modelowania i utrwalenia fryzury.
Z tego produktu jest bardzo zadowolony - świetnie modeluje, świetnie utrwala, nie zlepia, jest wydajny i pięknie pachnie.
Polecam!

Używam tego produktu od:paru miesięcy

No fajny, fajny:)

Jak dla mnie bomba. Bardzo mocno utrwala, co jest bardzo ważne dla mnie bo mam ciężkie grube, niepodatne na układanie włosy. Nie błyszczy się aż tak mocno, i co najważniejsze-nie rozpuszcza się pod wpływem słońca:) Polecam choć cena mogłaby być odrobinę niższa:D