Oriflame, Giordani Gold, Age-Defying Firming Foundation (Podkład ujędrniający)

Oriflame, Giordani Gold, Age-Defying Firming Foundation (Podkład ujędrniający)

Ujędrniający podkład pod makijaż Giordani Gold sprawia, że cera jest gładka, świeża, promienna. Pigmenty rozpraszające światło maskują drobne zmarszczki, nadają twarzy młody, świetlisty wygląd.

Super!

+ delikatny "blask" po nałożeniu
+nie zapycha
+dosyć trwały na mojej tłustej strefie T
+idealnie stapia się ze skórą (ludzie nie są pewni, czy mam na sobie podkład, czy nie)
+średnie krycie

Kupiony w: U konsultantki

Uniwersalny podkład dla wielu typów cery

Posiadam kolor light beige, który jest trzecim z kolei kolorem. Drugi i czwarty posiadają różowe tony, a pierwszy, trzeci i piąty sa beżowo-żółte. Mój kolor, light beige, jest kolorem idealnym na lato dla bladolicych lub na początki wiosny dla osób, które ani nie opalają się ani nie są mocno blade. Taki akurat. Pomimo, że ja jestem bardzo mocno żółta, fajnie sie wtapia w skórę i nie odznacza.
Konsystencja jest lekka, kremowa i rozświetlająca - nie przez drobinki, a przez kremowość właśnie. Nie zastyga, nalezy go utrwalić pudrem. Ja go utrwaliłam Fixing Powder z Wibo, które odebrał mu nieco rozświetlenia, ale mam mieszaną cerę i po godzinie moje czoło byłoby jak kula dyskotekowa.
Świetnie sprawdzi się w skory dojrzałej, normalnej i suchej. Mieszana musi przypudrować, a tłustej bym odradzała.
Zdjęcia robiłam po ponad 4 godzinach noszenia podkładu i jego stan oceniam na idealny. Nic nie zmieniło się od czasu aplikacji.
Do krycia średniego, które uzyskałam, musiałam nałozyć dwie cieniutkie warstwy. Na większe przebarwienia doklepałam korektor. Moim zdaniem fajnie, że kryje delikatnie, bo np. cera dojrzała nie potrzebuje mocnego krycia. W razie potrzeby mozna je stopniować, co uważam za duży plus.
Nie robi smug, rozprowadza się idealnie, kremowo. Skóra jest w dotyku jedwabista i wygląda promiennie.
Wypełnia mniejsze pory, z większymi może sobie nie dać rady. W głębsze zmarszczki może wchodzić, ale moim zmarszczkom na czole jeszcze żaden podkład nie podołał. Podsumowując:
+ stopniowanie krycie
+ kolor
+konsystecja
+zapach nienachalny
+opakowanie bardzo eleganckie
+ trwały
+ rozświetla, ale nie przepuszcza sebum wydzielanego przez skórę
- mało wydajny, do średniego krycia potrzebowałam 3-4 pompek
- w regularnej cenie bardzo drogi (65zł), ale można kupić go na promocji nawet za 20 zł.
- nie nada się dla cery tłustej

Podkład faktycznie ujędrnia

Zalety:
- napina i ujędrnia skórę
- wygładza skórę
- jest trwały nie ściera się w ciągu dnia
- dobrze wyrównuje koloryt skóry, ukrywa drobne niedoskonałości, pajączki, małe wypryski
- wygodne opakowanie (higieniczne)

Wady:
- mało kolorów do wyboru, ciężko trafić w swój odcień
- pompka zacina się i zdarzyło się żeby wylała

Na lato.

Polecam podkład dla skóry bez niedoskonałości. Jest lekki dobrze się aplikuje. Nie zapycha. Daje efekt świeżej, promiennej, świetlistej skóry. Zapach bardzo luksusowy. Bardzo drobne niedoskonałości delikatnie z retuszuję. Ujednolica koloryt skóry oraz nawilża. Nie należy on do trwałych podkładów u mnie utrzymuje się max 4 godziny. Potem efekt jak by się wtopił. Ciemniejsze kolory ciemnieją. Opakowanie ładne estetyczne, ale dużo produktu zostaję w środku. Plus jest taki, że pompkę można odkręcić i wykorzystać pozostały produkt.
Dobry podkład na lato. Kupiłabym go chyba tylko ze względu na bardzo przyjemny zapach.

całkiem dobry

Stosowałam produkt namiętnie kiedy jeszcze z moją cerą nie było az tak zle.On mocno nie kryje,nie matowi skory ale przy doborze odpowiedniego odcienia nie tworzy efektu maski.Niestety dla mnie nawet odcien porcelain jest za ciemny i odcina sie na linii żuchwy...mam wrazenie ,ze ciemnieje z czasem.Jest to swietny podklad wiosna i latem,lzejsza konsystencja,wygodna pompka,fajna aplikacja beauty blenderem.Nie wykluczam,ze powroce do produkyu na przelomie wiosny/lata.

Używam tego produktu od: kilku juz lat
Ilość zużytych opakowań: pewnie ok.8

Niestety nie dla mnie

Piękny pudrowy zapach.
Aplikacja bezproblemowa.
Kolor Natural Beige wpada w pomarańcz.
Przypomina bardziej krem typu BB niż podkład.
Nie zakrywa niedoskonałości.
Tworzy plamy, migruje na twarzy (zwłaszcza przy uprzedniej aplikacji bazy pod podkład).
Wydaje mi się, że bardziej zadowolone mogą być osoby posiadające suchą i jednocześnie nieskazitelną cerę.
Ja niestety nie zużyję opakowania, a liczyłam na fajny produkt.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

nawet dobry

Bardzo dobry kosmetyk ale ma kilka minusow. Nie utrzymuje sie zbyt dlugo, jak dla mnie nie ma dobrego koloru, albo za ciemny albo za jasny. Ogolnie dobrze sie sprawdza, ale zadna rewelacja.

Używam tego produktu od: __
Ilość zużytych opakowań: 3 duze

Wiele lat razem, przyszedł czas na rozłąkę.

Czas na rozwód i to bolesny.
Podkład dostaje ode mnie trójeczkę bo półtora punktu to

+idealny dla mnie kolor (niespotykany chłodny light ivory)
a drugie półtora za to, że ...
+nie wysuszał mojej suchej skóry a nawet nawilżał.
ALE
- ginął w zastraszającym tempie nawet przypudrowany sowicie
- nie krył
- żadnych działań przeciw-starzeniowych nie zauważyłam pomimo zużytych 6 opakowań
- na wykończeniu opakowania bryzgał na wszystko
- kompletnie nie nadawał się na lato

Podkład stosuję na wyjścia nie dłuższe niż godzina a podkreślam, że mam mega suchą skórę i jeszcze nie posiadałam tak czarodziejskiego fluidu (która tak szybko znika). Jest to dla mnie ogromna wada choć z kryciem sobie radziłam jako tako. Jak wiadomo sucha cera raczej nie miewa zbyt często niedoskonałości wiec absolutnie nie polecam. Rimmel Wake Me Up - jest jego trwalszym i bogatszym odpowiednikiem choć kolorówka nie jest już taka... z przykrością się żegnam.

Ilość zużytych opakowań: sześć

jednym słowem SUPER

Jest super, stosuję go na przemian z Rimmelem Wake me up. Nie potrzebuję go przypudrowywać. Miałam niemiły incydent z opakowaniem. Z jednej strony fajnie, że szklane a z drugiej jak upadnie to nie ma co zbierać. Ubrania, podłoga i meble w podkładzie, ale tak to jest jak się jest łamagą ;)

Plusy:
- wydajność,
- kolor (mam porcelain, jest dla mnie idealny),
- nie zatyka,
- przyjemny zapach,
- wyrównuje koloryt,
- nawilża,
- dobrze się nakłada.

minusy:
- cena,
- krótko utrzymuje się na twarzy.

Używam tego produktu od: 4 lata
Ilość zużytych opakowań: około 6

Nie dla skóry z problemami

Bardzo lubię podkłady Giordani Gold. Są delikatne, lekkie, świetnie stapiają się ze skórą- nie tworzą efektu maski.

Plusy:
- bardzo wydajny, wystarczy ( jeśli chodzi o mnie) jedno naciśnięcie
- dopasowuje się do odcienia skóry ( mam dwa odcienie i oba "leżą" idealnie)- wygląda bardzo naturalnie!
- twarz promienieje
- przyjemny zapach

Minusy:
- pod koniec dnia na skórze zostaje go już.. prawie nic

Podkład jest bardzo delikatny, więc nie nadaje się dla skóry z problemami.

Ilość zużytych opakowań: jeszcze nie zużyłam całego

Cudeńko dla cery dojrzałej :-)

Pierwszy raz miałam styczność z tym podkładem gdy kupiłam go mamie na dzień matki. Skóra mojej mamy z racji wieku straciła jędrność, a zyskała kilka zmarszczek. Niestety każdą z nas to czeka.. :( ale do rzeczy :-) Mama była zachwycona tym, jak bardzo zmieniła się jej buzia po zastosowaniu tego podkładu :-) Funkcja ujędrniająca robi swoje :-) puder jest tez dobrze kryjący dzięki czemu wsyzstkie naczyńka, plamki i inne niedoskonałości pięknie się pod nim schowały :-) twarz wygladała na świeżą, rozjaśnioną, a przez to bardziej promienną i przede wszystkim.. młodszą :-) Polecam dla każdej mamusi a dzień matki niedługo :D

Ilość zużytych opakowań: 4 pełne opakowania

moj ulubiony od kilku lat

Kupuje go stale, wprawdzie cena standardowa jest wysoka, ale jak tylko jest w promocji to kupuje na zapas. Uzywam go stale i nie moglabym bez niego funkcjonowac. Dobrze kryje,j jest dobrze nawilzajacy, miekko sie rozprowadza, jest taki aksymitny, jest jak mgielka,delikatny, a jednoczesnie fajnie kryje. Idealny dla cery suchej, zwlaszcza latem.

Używam tego produktu od: od kilku lat
Ilość zużytych opakowań: minimum 20