Miraculum, Termiczne SPA, Satynowe masło do ciała z mikrokapsułkami

Miraculum, Termiczne SPA, Satynowe masło do ciała z mikrokapsułkami

Delikatne masło do ciała nawilża, ujędrnia, uelastycznia skórę. Kompleks ekstraktów z imbiru, cynamonu i guarany wykazuje właściwosci antybakteryjne, poprawia mikrokrążenie, witalizuje, poprawia spalanie tkanki tłuszczowej. Olej migdałowy zmiękcza, natłuszcza, łagodzi podrażnienia. Shea Butter - natłuszcza, regeneruje, odżywia skórę. Kofeina - stymuluje spalanie tkanki tłuszczowej, ujędrnia. Mikrokapsułki z witaminą E wspomagaja nawilżenie skóry i działają odmładzająco.

Świetne masło do ciała

Uwielbiam to masło do ciała jego konstytencja jest bardzo fajna, super się rozprowadza po ciele, świetnie nawilża, moja skóra po jego użyciu jest miła w dotyku, nawilżona. Ślicznie pachnie idealny na zime jak i na lato. Świetnie sie wchłania i pozostawia tłustych plam. Piękny zapach który utrzymuje się długo na skórze

MÓJ NUMER JEDEN W KATEGORII MASŁA DO CIAŁA :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2 opakowania

Bardzo lubię

Wspaniałe masło. Uwielbiam je za zapach. Słodkawy, imbirowy, pyszny;> Treściwa konsystencja ale wchłania się dobrze. Zapach utrzymuje się długo na skórze. Nie uczulił mnie, jak większość kosmetyków tego typu. Opakowanie praktyczne. Lubię do niego wracać, cena troszkę wysoka jak za taką pojemność. Dla miłośniczek ciepłych, lekko orientalnych zapachów. Polecam.

Używam tego produktu od: Roku

Ulubione

Jest to moje ulubione masło do ciała. Doskonale nawilża, odżywia i wygładza skórę. Jednak największym atutem jest zapach - wręcz obłędny... bardzo zmysłowy, korzenny. Nawet rano jestem w stanie wyczuć go na skórze. Mój TŻ też uwielbia to jak nim pachnę ;) Stacjonarnie cena jest dość wysoka jednak przez internet można zamówić trochę taniej.

Gorąco polecam

niezły, ale nie w moim guście

Nie jest to zły kosmetyk. Ma dobre właściwości pielęgnacyjne. Jest odrobinę tłusty i ciężki - raczej na zimę. W takim okresie stosowałam go ja. Nie lubiłam jednak go używać. Zbyt wolno się wchłaniał, wsiąkał w piżamę, pościel, wszystko z czym miał kontakt. Nie jest to duża wada w moich oczach, czasem stosuję bardziej treściwe kremy, zwłaszcza zimą, ale masło nie wywołało też u mnie tym sympatii.
No i zapach. Podobał mi się przy dwóch pierwszych użyciach. Potem było coraz gorzej. Żeby wykończyć piękny słoiczek, musiałam troszeczkę się przymusić. Niby w moim stylu - ciepły, korzenny, ale jednak to nie było to. Balsam z serii "Powitanie z Afryką" Bielendy albo olejek "Swedish Spa Ogień" Oriflame należą do podobnych kategorii zapachowych, a ich używanie nie tylko mnie nie męczy, ale wręcz sprawia dużo przyjemności.

Świetne masło...

To moje pierwsze masło do ciała, jest gęste i mało wydajne, ale za to skóra jest miękka i miła w dotyku. Napewno nawilżył moją skórę, otulił pięknym zapachem i mam wrażenie wygładzenia ciała.
Używam 2 razy w tygodniu, bo balsam nawet dobry, nie ma tej ciężkiej konsystencji, która pozwala nasycić skórę wysuszoną.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie (w plastiku)

super

Jakoś nie przepadam za masełkami do ciała. Zwykle mają taką gęstą konsystencję, że ciężko je rozsmarować lub pozostawiają tłusta warstwę...
Ten produkt mnie mile zaskoczył, konsystencja gęsta, ale przyjemnie się go rozsmarowywuje, nie pozostawia tłustej warstwy, nie lepi się, w masełku zatopione są małe kapsułki, dobrze nawilża co do ujędrniania nie wiem stosuję dużo specyfików ;)
Jest trochę niewydajny i cenowo też tak przeciętnie. Ale warto wypróbować:) Polecam!

Używam tego produktu od: rok temu używałam

Najlepsze masło do ciała :)

Absolutnie zostanie moim ulubieńcem na długo.
Pachnie przepięknie.. Lekko się go rozprowadza.. ale najbardziej podoba mi się efekt jaki pozostawia.. Skóra jest jedwabista i miękka.. A nie tłusta i lepka jak po właściwie każdym innym maśle jakie próbowałam. Zdecydowanie mój faworyt !

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie.

podbił moje zmysły

cena jest średnio przystępna,ale jestem w stanie to zniesc, bo urzekają mnie wszelki kosmetyki, ktore znajduja sie w sloiczkach itp. lubie miec ladne przedmioty w lazience :)
Gdy chce sie zrelaksowac najpierw stosuje peeling z tej serii (boski) a potem masło.
Efekt jaki pozostawia na sórze jest rewelacyjny - skora gladka, odzywiona, pieknie i na dlugo pachnie.
Wydaje sie,ze konsystencja jest zbyt ciezka - nic z tych rzeczy, kosmetyk zostawia skore gladka,ale nie tłustą.
zakochalam sie w tym kosmetyku :)

jest ok ;P

bardzo dobrze ,intensywnie nawilża! ;) idealny na noc do posmarowania stópek i założenia skarpetek :-p ma przyjemny zapach ,jest wydajny ;) gdy ma się już końcówkę kremu ,trochę ciężko go stamtąd wyskrobac ,ale w sumie wg mnie nie ma wad :)

Używam tego produktu od: 0,5 roku

po prostu lubię

Dostałam kiedyś w prezencie, trafionym:)
Lubię zapach tego smarowidełka, mimo swej treściwości ładnie się wchłania i dobrze rozsmarowuje.
Jest rewelacyjne do po saunie. Skóra jest mięciutka, odżywiona i ładnie pachnie.
Polecam:)

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:5-6

raczej nie

Trochę się przeliczyłam, bo peeling z serii mnie urzekł. Masło rozczarowało - jest dość tłuste, ale łatwo się rozprowadza, bo nie jest zbite w opakowaniu. W maśle zatopione są takie małe ciemne granulki, które nie wiadomo czemu służą, nie przeszkadzają mi jakoś szczególnie, ale wolałabym aby ich nie było.
Zapach jest ładny, delikatny, szybko się ulatnia, skórę pielęgnuje w sposób przyzwoity, choć czasem mam wrażenie, że jest zbyt tłusty - nie wiem od czego to zależy. Ja już nie wrócę do tego produktu, bo znam ciekawsze smarowidła.

Używam tego produktu od:2 miesiące

plami i to jak!

Dzisiaj skończyłam używać i bardzo się cieszę. W końcu założę delikatną bieliznę bez narażania jej na pobrudzenie. W trakcie aplikowania masełka można jedynie ubierać coś, co da się wyprać w tem. powyżej 60 stopni, po namoczeniu. Żegnajcie więc flanelowe koszulki nocne i bawełniane dzienne. Od dziś zmieniam balsam i zamieniam bieliznę na lekką jak mgiełka. Dobrze, że trafiłam na to mazidło zimą. I cóż z tego, że zapach b.ładny, estetyczne opakowanie i dobre nawilżenie jak zostawia smugi (mikrokapsułki) na wszystkim czego się dotknie. Jestem rozczarowana. Nie kupię nigdy więcej.

Używam tego produktu od: m-ca
Ilość zużytych opakowań: zmęczyłam jedno