Wibo, Extra Shine Lip Stick

Wibo, Extra Shine Lip Stick

Super nawilżająca usta, pięknie błyszcząca (odbija światło, jest metaliczna) i trwała pomadka do ust. Pięknie pachnie owocowymi cukierkami. Do tego ciekawy, modny design opakowania. Minusem jest to, że łatwo się odkształca - jest nieco za miękka.

Cena: ok. 6zł

ciezko powiedziec

mialam stara wersje w bezowym kolorze, minus byl taki ze toche zapach mi sie podpasowal pod koniec gdy mialam juz ja na wykonczeniu od zapach dostawalam zawrotow glowy, trwalosc taka sobie smak nienajgorszy, gama kolorystyczna nie dla mnie

Używam tego produktu od: kilka mieisecy
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Mięciutka, kremowa, nawilża- to jest to

Mam starą wersję tej pomadki- jeszcze w czerwonym opakowaniu, odcień nr 24- jest to takie metaliczne skrzyżowanie różu i fioletu. Szminka pokrywa moje usta pięknym, błyszczącym kolorem, nadaje im efekt\"wilgotnych ust\", czyniąc je w ten sposób optycznie większymi. Nawilża, wargi są niesamowicie wygładzone i miękkie(mogę nawet powiedzieć, że \"leczy\" spierzchnięty naskórek). Poza tym zapach: słodki, owocowy, przyjemny. Wykryłam też w pomadce odrobinki migoczącego brokatu. Nie mam do niej większych zastrzeżeń oprócz tego, że mogłaby być odrobinę trwalsza(ale i tak zostawia migotliwą poświatę).

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: jedno- używam też innych szminek

nieźle, nieźle

kupiłam, kiedy moje usta wołały o pomoc. za taką cenę jest dobry. ładny kolor, zapach po prostu cudny, ładnie się mieni.
czy nawilża trudno mi powiedziec, na pewno nie wysusza.
wady? wydaję mi się, że jest trochę za miękka, ale może to tylko moja fantazja.

Używam tego produktu od: 6 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

bardzo dobry w swojej klasie.

kupiłam z ciekawości, dlatego, że bardzo lubię odkrywać cudeńka za grosze. czy szminka wibo do tych perełek należy? hmm..
szminka nadaje ustom delikatny kolor i dosyć mocny połysk. nie jestem w stanie za bardzo uzyskać mocno intensywnej barwy, ale to jestem w stanie jej wybaczyć. jest średnio trwała (tak jak na szminkę za 6zł przystało :p). to, co chyba najbardziej mnie denerwuje to jej miękkość - jak już zdążyła zauważyć jedna z wizażanek - łatwo się odkształca, łatwo się rozmazuje.

podoba mi się bardzo jej opakowanie, bardzo ciekawie zaprojektowane, takie no, modne :p
aaa, i niewątpliwy minus to dla mnie wybór kolorów - stanowczo za mały (nie ma mojej ukochanej satynowej czerwieni ;(

Używam tego produktu od: miesiąca.
Ilość zużytych opakowań: jedno.

Bardzo przyjemna

jestem zaskoczona ta pomadką. choć mam średnie zaufanie do kosmetyków wibo (błyszczyki jakos nigdy nie przypadły mi do gustu) to za taką cenę skusiłam się na nowość. i okazał się to strzał w dziesiątkę! szminka pieknie owocowo pachnie (zapach jest dla mnie b. ważnym kryterium),daje świetny efekt na ustach,bardzo połyskujący ale jednak trwalszy od błyszczyka. całkiem przyzwoicie nawilża usta,a przynajmniej ich nie wysusza.

jedyne do czego moge sie przyczepic to to,że szybko się zużywa,troche nierównomiernie się zjada z ust (zostają głównie drobinki) no i opakowanie niezbyt przypadło mi do gustu. ale przy tej cenie to niewielkie minusiki.

Używam tego produktu od:2 miesiące

minus za opakowanie

Oj, ja na opakowanie tego kosmetyku ponarzekam ;) jest zbyt długie- w porównaniu z długością sztyftu, niewygodne i- co najgorsze- samo się otwiera, "nakrętka" się nie trzyma. Umazałam sobie tą szminką połowę rzeczy w torebce. Ale sama szminka naprawdę dobra, miękka, świetnie się rozprowadza, ładnie pachnie, dość trwała. Delikatnie natłuszcza usta, nie ma mowy o wysuszaniu. Nadaje ustom kolor i połysk. Ja znalazłam dla siebie tylko jeden odpowiedni odcień- ten najciemniejszy- stonowana czerwień. Ale inne też wyglądały przyzwoicie, takie naturalne. Cena bardzo atrakcyjna, warto wypróbować.

Mniam!

Pomadkę kupiłam zupełnie do niej nie przekonana. Dawno temu miałąm pomadkę Wibo i była bardzo nieprzyjemna. Ta jest świetna! Pysznie pachnie opuncjową herbatą :) Smak nie jest nieprzyjemny. Kolorki są średnie, właściwie tylko jeden beż mi się spodobał i rzeczywiście świetnie trafiłam. Pomadka nakłada się łatwo, równo, jest miękka i śliska, ale przez to nieco niewydajna. Na ustach pozostawia kryjącą warstwę koloru i połysk. Nie jest to błyszczykowe lśnienie, ale taki ładny błysk. Jest mocno perłowa, ale nie ma w niej brokatu. Kolor utrzymuje się dość długo, nawet do 3-4 h. Opakowanie jest przyzwoite, jak na Wibo nawet ładne. Nawilża i odżywia usta! Zdecydowanie polecam.

Używam tego produktu od 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań w trakcie pierwszego

Ani extra ani shine

Plusy:
- niska cena
- ?adny kolor ( u?ywam ja?niutkiego ró?u
- zapach ok

Minusy:
- t?pa, ci?zko s i? naklada . pod szmink? trzeba na?ozy? b?yszczyk lub pomadk? ochronn?,
- b?yszcz?ce drobinki w minimalnej ilo?ci przez co szminka jest raczej matowa ni? b?yszcz?ca,
- rednio trwa?a na ustach

U?ywam tego produktu od: kilka razy
Ilo?? zu?ytych opakowa?:w trakcie pierwszego

Dobra

Szminka ta jest bardzo dobra. Jest to pierwsza szminka którą kupiłam w takim przedziale cenowym. Zawsze wybierałam Loreala, Maybeline, Rimmel, trafił się nawet Dior :-) Kupiłam tą szminkę tylko dla koloru, w całej drogerii nie mogłam znaleźć koloru łososiowego, dobrze kryjącego, jedynie Wido był na stanie w takim kolorze. Po spróbowaniu całkowite zaskoczenie, ładnie wygląda na ustach, nie wysusza ust ani się nie oważa, daje satynowo-metaliczny połysk. Utrzymuje się na ok 3 godzin. Bardzo fajna szminka, wybieram się po zakup innych kolorków.

Jadnak po latach muszę obniżyć ocenę ponieważ szminki te są zbyt świecące i mają za dużo błyszczących drobinek w sobie.
Używam tego produktu od: 2 tyg.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie

Lśniąca trwałość

Zgłosiłam ten produkt, więc wypada, abym go zrecenzowała. PLUSY: połączenie jakość-cena; trwałość - kilkugodzinna, lepsza, niż w wielu pomadkach za kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt złotych; lśnienie, metaliczny połysk (ale bez przesady, co mi bardzo odpowiada); usta wyglądają ładnie, są nawilżone; modne kolory; ciekawy design opakowania; pomadka jest miękka; zapach - owocowo-cukierkowy. MINUSY: pomadka jest zbyt miękka - ma tendencję do odkształcania się; raczej nie odżywia ust (pomimo uczucia nawilżenia po pomalowaniu) - delikatne usta przed jej zastosowaniem radzę dodatkowo zabezpieczyć warstwą ochronną np. kremu; nierówno schodzi z ust. Przez swoją miękkość może być nieco mniej wydajna, niż twardsze szminki (ale nie jest źle). Ze spokojnym sumieniem daję 4 z malutkim minusem.

PODSUMOWUJĄC: pomadka na wysokim poziomie (trzy główne zalety: trwałość, wygląd ust, lekkie lśnienie), ale nie można się po niej spodziewać cudów. Przypomina mi Złotą Szminkę Avon (jednakże szminka Avonu jest twardsza, trwalsza i równo schodzi z ust).

Używam tego produktu od: kilku tygodni

ujdzie

Zapach jakis arbuzowy? Pomadka chyba bardziej daje efekt perlowo-satynowy niz mokry polysk. Jest kremowo-pudrowa, ale nie za miekka. Moglaby bardziej gladko i rowno sie nakladac oraz dawac wiekszy polysk. Ale zla nie jest.PS Wyrzuce ja. Niemilosiernie smuzy, zbryla sie - okropnosc. Bardzo niewydajna. Smak tandety. Niestety. Używam tego produktu od:

TAK !!!

Dołączam się do poprzedniczki - bardzo fajniutkie szminki:) Kolorki piękne, raczej klasyczne, jest w czym wybierać. Kupiłam już 2 odcienie i chyba na jakiś się jeszcze skuszę.... Polecam!!!Używam tego produktu od:3 tygodni