Kryolan, Puder transparentny

hairstore.pl
Średnia ocena: 4.80/5

allegro
Średnia ocena: 0.00/5

Transparentny puder, który zawiera dużą część modyfikowanego krochmalu ryżowego o unikalnych właściwościach. Zapewnia on dużą chłonność pudru oraz niezwykłą trwałość. Puder ten został stworzony specjalnie dla potrzeb makijażu profesjonalnego i jest komfortowy w zastosowaniu.

sypki
normalna
utrwalające

Kocham ten puder

Przez lata robiłam kilka podejść do sypkich pudrow różnej maści. Dermatolog zalecał mi ich stosowanie jak korzystniejszych dla problematycznej cery tradzikowej. Kupowalam wiec puder sypki by za chwile wrocic do pudru w kamieniu i tak kilkanascie razy na przestrzeni lat. Czemu tak? Bo za każdym razem coś było nie tak. A to puder po kilku godzinach oksydował na mojej wydzielającej znaczne ilosci sebum buzi i stawała się pomarańczowa, albo w drugą stronę mimo niewielkiej ilości użytego produktu twarz byla jak posypana mąķą. Żaden nie utrzymywał tez efektu matu dłużej niż 3 godziny nie mówiąc już o jakimkolwiek kryciu, które było poprostu zerowe.
Dopiero puder Kryolan zapewnił mi to czego szukałam.
Ma sporą gamę odcieni ( ja mam akurat tl9). Jest drobniutko zmielony i ladnie pachnie.Pieknie matuje cere ale bez efektu maski i jakoś ładnie licuje z kolorytem mojen buzi. Nie zapycha cery, nie podrażnia jej. No i co dla mnie najistotniejsze hamuje wyświecanie sie buzi na naprawdę spory kawał dnia. Ja przy mojej mieszanej cerze z tłusta strefą T zauwazylam minimalne wyświecanie tylko na nosie i to po dobrych siedmiu godzinach od nalozenia produktu.To nawet mocno matujace pudry w kamieniu nie dały mi nigdy takiego efektu.
Puder może nie jest super tani ale też nie mega drogi a biorac pod uwage wielkosc i wydajność wystarcza naprawdę na długo.
Jedyny minus to opakowanie, które jest jakos tak zaprojektowane ze puder niestety przy zlym ulozeniu pudelka w kosmetyczce wysypuje się po odkreceniu pojemnika z produktem. Jest to mocno nieestetyczne i irytujące. Poza tym mankamentem to mój ideal!

Jest ok

Ten puder jest ze mną od lat a w zasadzie kiedy zaczęłam przygodę z profesjonalnym makijażem. Do wyboru jest wiele odcieni tego pudru ja mam TL9 który moim zdaniem jest jednym z bardziej uniwersalnych odcieni. Po za tym puder jest niesamowicie wydajny, dobrze współpracuje z różnymi podkładami, przy odpowiedniej ilości nie tworzy efektu maski na twarzy a skóra długi czas jest matowa i makijaż jest bardzo trwały. Odejmuję jednak jedną gwiazdkę ponieważ mam duże opakowanie które jest mało wygodne i trzeba uważać żeby puder się nie wysypywał

Hmm, ok, ale bez szału

Ja jestem chyba z tych ludzi, na których większe wrażenie robią jednak pudry drogeryjne.
Kryolan jest ogromny, opakowanie jest bardzo duże, pojemność też spora bo 20 g. Ja mam dziwny odcień TL-6, ale to nie jego kolor wpływa na mój odbiór.
Puder jest dobrze zmielony, ale nie najbardziej przez co nie wygładza, aż tak jak inne. Świecenie następuje u mnie tak jak po innych pudrach po kilku godzinach i w podobnej intensywności. Utrwalenia mu nie odmowie, jest super.
Generalnie normalny puder. Mam wrażenie, że drogeryjne firmy tak się rozchulaly z jakościa produktów, zte wysokopolkowe kosmetyki muszą być na prawdę wow, żeby zrobić wrażenie.
Jedno w tym pudrze, co mnie strasznie irytuje to to, że strasznie się wysypuje przez sitko i jak otwieramy puder to się wysypuje wszędzie. Tak skonstruowane jest to opakowanie.

Świetny

Puder posiadam w odcieniu tl11(jasny beż). Używam go już od dłuższego czasu, jest bardzo wydajny. Rewelacyjnie utrwala makijaż ,utrzymuje mat przez większość dnia więc nie muszę się martwić świecieniem. Nie wysusza skóry, nie zapycha. Bardzo dobry puder polecam :)

Dobrze utrwala makijaż

Produkt skład ma średni, ale dobrze działa. Ładnie matowi i utrwala makijaż.
Dostałam próbkę do zamówienia i możliwe że kupie pełnowymiarowy produkt.

Dobrze matuje

Puder dobrze matuje i utrwala makijaż, długo utrzymuje się na skórze i nie wymaga wielu poprawek w ciągu dnia.

Minusem jest to że podkreśla suche skórki. Problem ten natomiast pojawia się tylko bezpośrednio po nałożeniu, po ok. godzinie skórki nie są najczęściej już widoczne. Nie jestem przekonana czy kosmetyk nadaje się do regularnego stosowania ponieważ tak mocny mat może wysuszać skórę. Myślę że jest to bardziej produkt na większe wyjścia, gdy chcemy mieć pewność że nasz makijaż będzie dobrze się trzymać cały dzień.

Skóra bez świecenia

Był taki moment w moim życiu, w którym skóra na czole i podbródku mocno się świeciła i absolutnie nic nie pomagało, ani matowy podkład ani krem BB, po jakimś czasie wyświecałam się i ... nie lubiłam tego.
W tamtym momencie postanowiłam wypróbować puder Kryolan i okazał się on dla mnie strzałem w dziesiątkę i do tej pory ( mimo, że nie mam już problemu ze świeceniem się skóry) wracam do niego.
Co w nim lubię to fakt, że matowi - w ładny i naturalny sposób utrzymuje na skórze taki pół satynowy/pół matowy efekt, i rzeczywiście jest trwały, można spokojnie mu zaufać, że podkład przypudrowany nim nigdzie się nie ruszy i pozostanie na swoim miejscu.
Lubię w nim także to, że nie wyświeca się w ciągu dnia. Wiadomo, po jakimś czasie widać, że stapia się ze skorą i widać, że troszkę bardziej skóra się świeci, ale efekt matowości utrzymuje się bardzo długo, praktycznie cały dzień.
Spokojnie można w małej ilości użyć go pod oczy, chociaż do bakingu raczej bym go nie używała, ponieważ może rozbielać okolice pod oczami i robić efekt flashback, chociaż stosowany lekką ręką nie powinien robić takiego problemu.
Starcza na długo, ponieważ wystarczy minimalna ilość nabrana na pędzel i nie potrzeba nam tak naprawdę więcej aby utrwalić makijaż.
Opakowanie również jest wygodne, chociaż za tą cenę można się trochę przyczepić, i mogłoby być zrobione z lepszej jakości tworzywa.

Jeden z lepszych pudrów sypkich

Jestem wierna pudrowi Kryolan od 6lat. Ciągle do niego wracam. Jest to puder nadający się do każdego rodzaju cery. Świetnie radzi sobie ze skórami mieszanymi idącymi w kierunku tłustych. Nie podkreśla suchych skórek. Idealnie współpracuje z innymi produktami. Jego największą zaletą jest to, że na twarzy daje efekt photoshopa. Ma niesamowicie wygładzające właściwości. Jest bardzo drobno zmielony, ma duży wybór kolorów. Zdecydowanie przedłuża trwałość makijażu.

Kryolan, puder sypki transparentny

Kryolan Transparentny puder sypki. Produkt doskonale utrwala, długo utrzymuje się i daje efekt matowej, ale jedwabistej skóry- taki właśnie jest puder transparentny Kryolan. Kryolan Professional Make-Up jest wiodącą marką, która oferuje produkty charakteryzatorskie, kolorowe i pielęgnacyjne Produkty marki Kryolan stosują wizażyści na całym świecie. Puder transparentny Kryolan to produkt, który nie przesusza cery a także nie podkreśla suchych skórek dzięki czemu cera wygląda na gładką, zdrową i jedwabistą. Produkt używam już 3 rok. Pomimo używania on nadal jest! Sprawdza się na każdą okazję. Na co dzień , oraz na imprezy okolicznościowe. Gorąco polecam!

Nigdy nie zawodzi

Świetny produkt delikatny sypki puder świetnie matuje twarz i wchłania nadmiar sebum.
Transparentny nadaje się zarówno na codzień jak i na wielkie wyjście. Pakowanie jest tak duże że starcza na lata
Nigdy mnie nie zawiódł

Ulubiony!

Rewelacyjny produkt mimo ,iż moja cera jest mocno wymagająca nigdy nie miałam z nim problemu.
Od zawsze wierna jestem temu produktowi. To jeden z tych który jest ,,nie kończącą się opowieścią", bardzo wydajny, ma piękny zapach.

Budżetowy zamiennik Laury Mercier

Puder pierwszy raz zakupiłam, gdy kończyła mi się Laura Mercier, w najbliższej perspektywie nie było widać na niego promocji w Douglasie, więc w ramach testy zamówiłam ten puder nie czytając opinii, zupełnie w ciemno. Jakież było moje zdziwienie, gdy puder ten przepięknie utrzymuje makijaż, nie wygląda w trakcie dnia sucho, nie ciemnieje, ma idealną grubość. Jestem w trakcie 2 opakowania ;)
Polecam serdecznie wszystkim, w porównaniu do osławionej laury, jedyne co ma gorsze to opakowanie i specyficzny babciowy zapaszek.