Philips, Suszarka do włosów HP 4890/00 SalonPro

Philips, Suszarka do włosów HP 4890/00 SalonPro

3 stopnie prędkości - wysoka, średnia i niska oraz 3 ustawienia temperatury - gorąca, ciepła i zimna (łącznie aż 9 możliwych kombinacji), pielęgnacja jonowa, zimny nadmuch, w zestawie dyfuzor i koncentrator, długi kabel - 2,5 m, moc 2100 W, ceramiczne elementy grzewcze, uchwyt do zawieszenia, zdejmowana kratka wlotu powietrza - łatwe czyszczenie. Suszarka ma spore gabaryty: szerokość 24 cm, wysokość 27 cm.

Bez rewelacji

Mąż kupił mi ją na prezent sama wybierałam i myślałam ze bedzie to cud jaki posiadają salony fryzjerskie lecz pomyliłam się.
Minusy:
-jest bardzo ciężka i nie poręczna choć już trochę sie przyzwyczaiłam
-kabel jest dość sztywny
-głośna kiedyś mi to nie przeszkadzło ale teraz gdy mam małe dziecko to muszę na najcichsze obroty włączać a to z kolei wiąże sie z długim suszeniem
Mi zakup sie nie udał licze że wkońcu sie zepsuje i bedzie pretekst do zakupu nowej

Ilość zużytych opakowań: 1 szt

obcinam za kabel

wszystko co mam w domu ma z tej firmy. prostownice, radio male i duza wieze, telewizor mama kupila tez od nich:) tylko depilator inny, pewnie dlatego szkoda:)
mialam od nich trzy suszarki. pierwsza spalila mi sie we wlosach, kiedy mialam 7-8 lat. wkrecily sie wlosy od spodu. tamta byla niemiecka:) druga rozowa oddalam mamie bo na moje poldlugie wlosy byla zwyczajnie za slaba. te dostalam i to taka wysniona suszareczka dla mnie z telewizora:)
odpowiada mi ze jest duza, widze ja wszedzie i wiem ze nie zgubie. jest glosna, ale moge zmienic predkosc nawiewu, wtedy mniej slychac. dla mnie to jednak tez nie problem. troszke ciezka, ale mysle , ze to kwestia dlugosci suszenia. przy krotkich wlosach to minutka. ztem ciezar tez nie stanowi przeszkody.
ja lubie te waska nasadke, ladnie unosi wlosy u nasady. mam do tego taka hmm kosztowna okragla szczote z salonu i powiem, ze calkiem filmowy efekt. dyfuzor hmm przed chwila przeczytalam opinie nizej i dowiedzialam sie ze robi loki:) myslam ze tez unosi u nasady. powiem ze w tamtym roku kiedy mialam krotkie wlosy to faktyczne krecily sie po uzyciu dyfuzora. dla mnie to bardziej masazer. polecam bo to stymuluje porost wlosow. raz w tygodniu i skora glowy tak nie boli.
ogolnie to bardzo dobra suszarka. nic nie wkreca, jest niezniszczalna. spoadla mi setki razy. nic sie nie lamie. cena zdecudowanie wyzsza, moj prezent kosztowal okolo 300zl, sama wybieralam to wiem:)
jedyne co to krotki kabel. raz przez ten kabel spalilam sobie troche wlosow.
juz nigdy nie kupie suszarki bo te mam do smierci, jednak gdyby mi ja ukradli, chetnie wybralabym ja na prezent ponownie

Używam tego produktu od: 4 rok
Ilość zużytych opakowań: opakowanie pierwsze :)

super

Przede wszystkim nie lubię mieć dwa razy tych samych urządzeń ,jestem bardzo zadowolona z tej suszarki ,kupiłam ją ok.2 lat temu i na pewno zapłaciłam ok.300,zł. Ponieważ mam krótkie włosy i wystarczy kilka sekund i moja głowa jest sucha ,jedyna nie dogodność to jej ciężar !!!!!!!!!! polecam

Używam tego produktu od:2 lat

Dobra suszarka

Cena chyba nie ta.. bo ona koło 200zł kosztuje, zaznaczam że nie wiem czy kupie bo pewnie następną kupię za 100lat i będą lepsze. Suszarka jest ok, włosy są gładsze, mniej sie elektryzują, po prostu normalna suszarka jak dla mnie, szkoda tylko że przyciski są z boku.. bo przyzwyczaiłam się mieć je pod ręką a także brzydko się rysuje jak się ją kładzie na twardej nieczystej powierzchni

Używam tego produktu od: kilka miesięcy..
Ilość zużytych opakowań: 1 w użyciu

dobry sprzet:)

Moj tato kupił ten sprzet mojej mamie na gwiazdke i naprawde jestesmy zadowoleni. Suszarka ma 3 nawiewy powietrza 3 regulacje temperatury w tym chłodne, jest dosyc głosna, ale idzie to przezyc bo suszenie nia to samo przyjemnosc. Do produktu dodano spcjalna nakładke do suszenia i jest specjalny zaczep by mozna bylo powiesic ja w dogodnym miejscu. Jedyna wada to bardzo duza waga tej suszarki po dosc długim suszeniu raczki bola, ale jakos dajemy z mama rade.

Ps suszarka juz kilka razy mi spadła i nic sie jej nie stalo ledwo co sa jakies rysy.

POLECAM

Używam tego produktu od:2lata

jestem rozczarowana

Kupilam dwa dni temu dufuzor z ta suszarka i jestem bardzo nie zadowolona, poniewaz zaplacilam za nia 198zl i wogole nie robi lokow kupilam jeszcze zel i sunsilk zielony. Kolezanka robila mi wczesniej wlosy swoim dyfuzorem bardzo mi sie spodobalo jak wygladalm w loczkach i chialam sobie kupic noi kupilam i jestem rozczarowana....

Używam tego produktu od:3dni

SUPER!

To już moja druga suszara Philipsa i jestem bardzo zadowolona. Pierwsza jaką miałam to też salon-cośtam - miała z siedem lat jak padła. Była też duża i ciężkawa. Pobiegłam do marketu i w akcie desperacji kupiłam średnio-dużą Rowentę (myję włosy co drugi dzień, mąż i dziecię też wymagają suszenia, więc taka maszynka jest KONIECZNA!!!). Jeju, nie umiałam się nią ułożyć... męka pańska!!! Mężuś sie zlitował i nabył tę właśnie HP 4890. POLUBIŁAM, ba POKOCHAŁAM od pierwszego dmuchnięcia hi hi;)
Jonizacji nie używam bo moim włosom nie służy, oklapują szybciej... ale jonizuję moją córę i ma ładne, zdrowe i błyszczące włosięta.
Jeden mini-minus: mogłaby mieć gumowany miękki uchwyt jak ta moja pierwsza. Ale ujdzie. Wiem że jest taka wersja ale jej akuracik nie było na allegro jak ja już chciałam.

Używam tego produktu od:1 rok
Ilość zużytych opakowań:1szt

Po prostu bardzo dobra

Bardzo dobra suszarka, częste suszenie naprawdę nie szkodzi już moim włosom, zdecydowanie mniej się puszą, nie wymagają już silnego nawilżania. Podsumowując:

+ jonizacja (która ku mojemu zdziwieniu naprawdę działa!)
+ 9 możliwych kombinacji ustawień i temperatury
+ cold shot (który nie jest taki znowu bardzo zimny, ale swoje robi ;) )
+ długi kabel
+ solidna budowa (kilka razy spadła i przeżyła)
+ kratka zabezpieczająca przed wciąganiem włosów
+ fajny dyfuzor, który rzeczywiście rozprasza powietrze, co wbrew pozorom nie zdarza się tak często...

- duże gabaryty (ale można ćwiczyć bicepsy podczas suszenia... ;) )
- dość głośna
- opornie się ją rozbiera na części - nawet odłączenie dyfuzora jest trochę trudne (zawsze mam wrażenie, że coś zaraz pęknie)

Generalnie bardzo polecam, ale mam nadzieję, że długo jeszcze nie będę musiała ponownie kupować suszarki :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 ;)

Super polecam

Dostałam ją od faceta pod choinkę i bardzo sobie chwale ten prezent.
Plusy
- nie wciaga wlosow przy suszeniu glowa w dol bo posiada taka kratke zabezpieczajaca (ktora mozna sciagnac)
- mozna regulowac temperature (az 9 kombinacji) zaleznie czy nam sie bardzo spieszy czy wolimy na chlodnym nadmuchu ale dluzej suszyc wloski bez grzania ich
- posaida systemjonizacji (w zasadzie ciezko powiedziec czy faktycznie ma dobroczynne dzialanie ale nie jest sciema na 100% - moje kochanie sprawdzilo miernikiem te jony i faktycznie istnieja:) --> taki ciekawski
-przycisk dodatkowego zimnego nadmuchu - przy suszeniu na cieplo mozna na koniec zafundowac wloskom zimny nawiew zeby domknac szczelinki w strukturze wlosa
-jakies ceramiczne elementy ktore maja chronic strukture wlosa
Minusy
- jest glosna ale to z uwagi na duza moc ( no coz cichych odkurzaczy tez jeszcze nie wynalezli)
- dosyc duza gabarytowo, idealna do dluzszych wloskow, przy krotkich gdzie trzeba mozolnie modelowac fryzurke, podnosic, zalanczac, podsuszayc, odlozyc i znowu podniesc -- no mysle ze moze byc uciazliwa bo klamor z niej wielki (z tego powodu na wakacje, na podroz jest hmm za duza) ale jako stacjonarna w domu to extra
- dyfuzor (jak to dyfuzor- marny z niego pozytek)

Zaznaczylam ze NIE kupie ponownie bo mam nadzieje ze posluzy mi tyle lat ze zmienie ja nie z powodu ZEPSUCIA:)

Ah polecam kupic na allegro, w sklepach widzialam ze kosztuja nawet 205 zl ! NA allegro chyba o 50 zl taniej.
Jednym slowem polecam, zwlaszcza do dluzszych wloskow kotora sie szybko niszcza.

Używam tego produktu od:pol roku
Ilość zużytych opakowań:

Rewelacja

Suszarkę dostałam w prezencie już rok temu i muszę przyznać że to był najlepszy prezent jaki kiedykolwiek mogłam otrzymać:)Włosy(mam długie,za łopatki) są lśniące,zdrowe i naprawdę czuć różnicę!!W dodatku funkcja jonizacji naprawdę działa-włosy się nie elektryzują, a dzięki chłodnemu nawiewowi powietrza są odżywione,nie przegrzane..Polecam wszystkim!!!

Używam tego produktu od:1 roku

Nie mam zastrzeżeń!

Zgłosiłam ten produkt, więc wypada go zrecenzować. Suszarkę SalonPro o numerze 4890 mam od kilku miesięcy i jej trwałość na razie oceniam bardzo dobrze - suszarka jest wykonana solidnie, z dobrych materiałów. Co do jakości to mogę powiedzieć, że bardzo lubię nią suszyć włosy, jest wygodna w użyciu i łatwa w obsłudze. Nie kupię jej ponownie, bo mam nadzieję, że wytrzyma mi wiele lat i do tego czasu będą już inne modele. PLUSY: wiele możliwości suszenia (9 możliwych kombinacji); jonizacja (włosy są "inne" - mniej się elektryzują, nie mam już takiej "szopy" na głowie); nie jest ciężka; długi kabel - zwiększa wygodę użycia; solidnie wykonane elementy dodatkowe - dyfuzor i koncentrator; design. MINUSY: głośna (ale nie jest źle); dosyć długa - jestem wysoka, więc OK, ale niskim osobom z krótkimi kończynami górnymi może być ciężko. PODSUMOWUJĄC: bardzo dobry produkt w dobrej cenie. Nie suszę nią włosów po każdym myciu, ale dosyć często i widzę, że włosy są zadbane, nie przesuszone, mniej się elektryzują (chyba coś jednak jest w tej jonizacji).

Ps. Od modelu 4891 różni się dyfuzorem (i chyba tylko nim) - w modelu 4890 jest on w całości wykonany z mocnego plastiku, a w modelu 4891 ma ceramiczne elementy (co powoduje około 20 zł różnicy w cenie :) ).

warto kupic

mam wersje HP 4891/00 nie wiem czy ona sie czymkolwiek rozni,ale suszarka ta jest naprawde swietana, ma trzy ustawienia temperatury i 3 poziomy suszenia, ma jonizator, wlosy (ja mam takie do lopatekl) susza sie przy uzyciu niej w 4 minuty na srednik poziomie temp, na zimnym troszke dluzej, jedyna jej wada jest halas, ale to tylko chwilka;) naprawde polecam;)
PS zgadza sie ma ceramiczna koncowke;)
i rowniez nie zamierzam kupawac nastepnej bo po co komu dwie takie same suszarki??:P
Używam tego produktu od:1
Ilość zużytych opakowań:pol roku