Joanna, Multi Effect Color, Saszetki koloryzujące do 4-8 myć (stara wersja)

Joanna, Multi Effect Color, Saszetki koloryzujące do 4-8 myć (stara wersja)

Szamponetki koloryzujące Multi Color Effect to propozycja dla osób, które chcą odświeżyć swój naturalny kolor włosów lub nadać mu efektowny odcień. Włosy pozbawione blasku i wyrazu zyskają intensywny i olśniewający kolor, który utrzyma się od 4 do 8 myć. To również doskonały sposób szybkiego i wygodnego odświeżenia koloru pomiędzy zabiegami koloryzacji. Kosmetyki nie zawierają amoniaku i utleniaczy, a zawarty w recepturze kompleks multiwitaminowy ma działanie nawilżające i odżywcze.
Wygodne w użyciu opakowanie zawiera gotową mieszankę koloryzującą, którą wystarczy równomiernie nałożyć na włosy. Do wyboru 15 kolorów.

Fajny produkt

Dobry i szybki sposób na odświeżenie koloru lub drobne przyciemnienie.
Efekt utrzymuje się do 7-8 myć, ale nie wypłukuje się do końca. Kolor pozostaje zmieniony wiec jeśli komuś zależy na przyciemnieniu swojego platynowego blondu to efekt będzie widoczny :)

Niezawodne

Gdy farbowałam włosy to one zawsze mi towarzyszyły przy koloryzacji. Łatwa aplikacja, nigdy nie zrobiłam sobie krzywdy, zmywalne, nie wypłukiwały koloru. Przy mooch długich, grubych włosach trzeba było zawsze kupować 2 sztuki.
Z żadnej szamponetki nie byłam nigdy tak zadowolona. Stara dobra Joanna - najlepsza ❤

Aromatyczne cappuccino

Moje włosy to ostatnio dramat po szukaniu trwałej farby. Przeszłam przez cztery różne firmy i efekt jest taki że miałam milion odcieni blondu plus rudy odrost. Dramat! Już żadna farba nie chciała chwytać koloru utrzymywała się przez 4 dni i tęcza znowu się pojawiała. I zrezygnowana chxiałam tylko wyrównać kolor aby jakoś to wyglądało padło na tanią szamponetke bo włosów nie muszę często myć. No i sukces!!! Ładnie wyrównała ten mój misz masz, efekt sredniego blondu, włosy w dobrym stanie! Jako ratunek dla nieudanych koloryzacji POLECAM!

Spełnia oczekiwania

Farbuję swoje włosy na bardzo jasny blond. Ostatnio jednak zapragnęłam zmiany i zobaczyć jak wyglądam w ciemniejszym kolorze. Bałam się pofarbować włosy zwykłą farbą, dlatego padło na szamponetkę. Wybrałam kolor AROMATYCZNE CAPPUCCIONO I to był strzał w dziesiątkę! Szukałam takiego o chłodnym odcieniu, a ten właśnie taki jest. Szamponetke trzymałam koło 10 min. Jak zaczęłam spłukiwac ja z włosów to się przestraszyłam, że włosy wyszły za ciemne, ale po wysuszeniu kolor był w odcieniu średniego blondu w tonacji beżowej. Efekt mnie w pełni zadowolił bo włosy nie miały żółtego odcienia. Kolor oczywiście zmył się po kilku myciach.

Ciekawy produkt dla lekkiego odswieżenia koloru

Ciekawy produkt dla lekkiego odswieżenia koloru. Używając odcieni ciemnobrązowych lub czarnych przy włosach w kolorze średniego brązu,efekt utrzymywał się na włosach przez około 3-4 mycia. Nadaje miłą miękkość włosom i powoduje łatwiejsze rozczesywanie ich.Dobra cena i dostępność.

Wiśniowa czerwień

Najgorsza szamponetka, na moich włosach w kolorze ciemnego blondu kolor wyszedł ciemnoróżowy a końce różowe, Chciałam się jak najszybciej pozbyć tego paskudztwa z włosów ale nie idzie tego domyć :( myłam już chyba z 20 razy ale włosy ciągle są różowe. Absolutnie nie polecam, kolor nie wychodzi taki jak powinien.

Hebanowa czerń

Najgorszy szampon koloryzujący jaki miałam. Zafarbił mi włosy na kolor ciemnego brązu nie czerni. Mam włosy cienkie koloru jasnego brązu. Kolor wypłukał się po 2 myciach. Nie polecam nie warto.

Uzywaloo się tych róży

Kiedyś było obowiązkiem W mojej szafce i kosmetyczce ponieważ produkt idealnie sprawdzal się dla odświeżenia koloru oraz dla zabawy
szampon sprawiał, że włosy pięknie się mieni ly i wyglądały na zdrowe i dodatkowo otrzymywały nowy kolor lub odcień. pamiętam, że na moich pasemkach robiły furorę i naprawdę pięknie wydobywały głębie koloru a w czasie wakacji świetnie nawiązywały do mojego szaleństwa w różowych tonacjach
kupowałam je dosyć często ponieważ nie tylko na rozjasnionych włosach dawały taki piękny efekt - pamiętam że miałam iść wiśnią chyba na imprezę i zrobiłam naprawdę furorę:)
włosy aż od czubka do samych końcówek zmieniły się w różnych kolorach różu i czerwieni wszystko wyglądało bardzo ładnie naturalnie i efektownie, nie miałam hełmu czy też ordynarnego w wiejskiego kiczu
nie wiem jak jest chwili obecnej bo trochę wydoroślał am i trochę też wydoroślał y moje włosy które stały się jednokolorowa brązowe.
No tak trochę nudne... chyba faktycznie czas to zmienić
Kiedyś używałam namiętnie był to mój hit czy tak jest teraz ciężko mi posiedzieć

Kiedyś była świetna teraz to dno.

Używałam Kasztanowy Brąz i był to mój hit! Nadawał moim brązowym włosom pięknego koloru. Włosy aż się mieniły i po zastosowaniu były mięciutkie i lepszej formie. W domu zawsze miałam kilka saszetek, jakby wypadło mi wielkie wyjście. Niestety, potem kilka lat zrobiłam sobie przerwę w malowaniu i wróciłam ostatnio. Nie dość, że trudno mi było znaleźć stary kolor to ich trwałość na włosach to jakaś porażka. Jedno mycie i nic nie ma. Włosy były ciężkie i jakieś sklejone, nadmiar produktu został. To porażka. Na samo wspomnienie, aż mnie przechodzą dreszcze. Tragedia i już. Jeszcze ze skóry mi nie schodziła farba...

Pomiędzy farbowaniami super!

Farbuję włosy od wielu lat. Saszetki firmy Joanna pomagają wydłużyć czas pomiędzy używaniem farbki. Dobrze się pienią, ładny zapach. Trwałość- średnio 5 myć głowy. Minusy- spory bałagan w łazience, barwią skórę głowy i wszystko wokół (pamiętajcie o szczelnym owinięciu głowy foliową siateczką). Na moją długość (do bioder) jedna porcja wystarcza na pokrycie odrostów.
Cena- jak w sam raz. Dołączone rękawiczki marnej jakości. Daję 4 z minusem.
Ogólnie- polecam.

Świetna

Używałam koloru Soczysta Oberżyna już 2 razy i za każdym razem kolor wychodził praktycznie taki sam jak na opakowaniu. Mam włosy do łopatek i jedna saszetka spokojnie wystarczała, żeby pokryć wszystkie. Kolor utrzymuje się, tak jak zapewnia producent, do 8 myć, chociaż z każdym myciem trochę się wypłukuje.

Krótkotrwała

Po szamponetke sięgam jak chcę na chwilę odświeżyć kolor. Zawsze wybieram jakiś kolor zbliżony do mojego, czyli ciemny brąz. Bardzo ładnie się to prezentuje, włosy są błyszczące i nie napuszone. Niestety trwałość jest słaba, bo po kilku myciach wszystko się spłukuje. No ale czego można się spodziewać po produkcie za kilka złotych.