Golden Rose, Wet / Dry Eyeshadow

Golden Rose, Wet / Dry Eyeshadow

Poczwórne, perłowe cienie,o pudrowej, miękkiej konsystencji, dostępne w świetnie zgranych 7 zestawach kolorystycznych, do nakładania na mokro i na sucho, zamknięte w pudełeczku z aplikatorem.

prasowane
o przedłużonej trwałości
poczwórne
Efekt
satynowe, matowe, perłowe

Bardzo dobre cienie

Używam paletki nr 03. Są to miękkie, pudrowe cztery cienie z piękną perełką. Odcienie brązu i beżu. Na sucho tworzą subtelny makijaż oka, a na mokro pięknie podkreślają oczy w makijażu wieczorowym. Kolory są śliczne, świetnie że sobą współgrają. Doskonale się blendują. U mnie nie osypują się przez cały dzień. Nie muszę robić poprawek.
Będą pasowały blondynkom o jaśniejszej karnacji. Według mnie nie można z nimi przesadzić. Cena nie jest najniższa, ale warto kupić. Polecam i oceniam na 5 gwiazdek.

Kompletne zestawy na podróż albo dla początkujących

Mam wersję 03 i tymi kolorami można stworzyć delikatny brązowawy makijaż oka w chłodnej tonacji.
Ogromną zaletą paletek z tej serii jest fakt, że jedna paletka może posłużyć do wykonania kompletnego makijażu oka. Dzięki temu są one idealne w podróży, a także dla osób początkujących, które chcą mieć jedną paletkę do zrobienia kompletnego makijażu.
Cienie są dobre jakościowo, nie osypują się, dobrze się blendują.
Pigmentacja pozostawia sporo do życzenia. Jeśli nakładamy cienie na sucho, efekt jest dość subtelny. Może to być zaletą, bo naprawdę ciężko byłoby nimi zrobić plamy jeśli bardzo się spieszymy.
Nie nakładałam ich jeszcze na mokro, ale podobno efekt jest wtedy sporo mocniejszy - na pewno warto spróbować.
Jeszcze jeden mały minus jeśli chodzi o opakowanie - po miesiącu przestało się domykać i muszę uważać żeby nie otworzyło się w kosmetyczce. Dla osób które przechowują paletki cieni w toaletce nie będzie to pewnie problemem.

najlepsze cienie jakie miałam

Nie jestem wprawiona w sztuce makijażu. Cieni używałam raz na ruski rok i raczej było to coś jasnego do rozświetlenia wewnętrznego kącika oka. Wszystkie cienie (może poza trójką Inglota) nie chciały ze mną "współpracować".
Tym razem postanowiłam kupić coś, w moim mniemaniu, solidniejszego niż cienie z Essence lub Wibo. Padło na Golden Rose. Pani ekspedientka, jak się okazało, była bardzo kompetentna i doskonale mi doradziła.
Mam paletkę nr 3. W prawdzie kupiłam ją mając na względzie wykonanie makijażu na wesele, ale miałam na uwadze również to, aby cienie przydały mi się również później, na bardziej codzienne okoliczności.
Dużo wygodniej nakłada się je pacynką niż pędzelkiem, bo mają połyskujące drobinki, które pędzelek za mocno roznosi. Nadaje się natomiast do "zamiecenia" cienia z miejsc, gdzie nie miał się znaleźć.
Muszę przyznać, że trzeba się mocno postarać, żeby zrobić sobie nimi "kuku". Po prostu malowanie się nimi przychodzi z wielką łatwością. Dobrze się rozcierają, kolory w paletce ładnie ze sobą współgrają, można nakładać je warstwami i nic się nie roluje.
Bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie ich trwałość. Nałożone na sucho wytrzymały ponad 12h, przy bieganiu i dzikich tańcach, czyli wielokrotnym spoceniu. Cały czas były na miejscu, nie przemieściły się w załamanie oka. A podobno nałożone na mokro są jeszcze trwalsze...
Kolejny plus za długaśny, bo aż pięcioletni, termin przydatności do użytku. Jest szansa (nikła bo nikła), że kiedyś mi się skończą i nie wyrzucę pełnej paletki.

Zapłaciłam za nie między 30, a 40zł (nie pamiętam dokładnej kwoty). To sporo biorąc pod uwagę, że bardzo podobne paletki są np. z Sensique w znacznie niższej cenie. Jakość jest jednak nie do porównania.

Bardzo, bardzo polecam.

Bardzo dobre cienie

Mam zestaw 03 - brązowo-czekoladowo-śliwkowe z dwoma jasnymi cieniami we właściwej tonacji.

Uwielbiam te cienie i stosuję zarówno na sucho (najczęściej), jak i na mokro. Nałożone na bazę w wersji na mokro przetrzymały bardzo intensywne wesele i pięknie wyglądały :)

Cienie są wydajne, mam je od kilku lat, chociaż najjaśniejszy już dawno \'wyjadłam\' ;)

Przyznam, że nie wiem, ile kosztują, ale jak już mi się skończą wszystkie inne opakowania, to zastanowię się nad ponownym zakupem.

Polecam!

Używam tego produktu od: kilku lat

moje ulubione

Kocham te cienie:
1. świetne kolory - ja mam zimne brązy03
2.super trwałe, noszę je praktycznie cały dzień - z bardzo drobnymi poprawkami
3. nie osypują się i nie gromadzą w załamaniach powiek stosuję je bez bazy:)
4. nie uczulają
5. fajna aksamitna konsystencja
6.bardzo ale to bardzo wydajne
Stosuję je zarówno ma sucho jak i mokro,( na całe powieki, albo rysuję nimi kreski), i w obu tych przypadkach jestem nimi zachwycona

Cienie są naprawdę świetne

Te cienie są bardzo fajne ,troszeczkę się obsypują ale to łatwo można sciągnąc.Przed nałożeniem pod oczami nałożyć puder sypki a pózniej go usunąc pędzlem.Trochę drogie.Ja kupuję jeden cień podwójny za 39zł w eclercu na soisku golden rose niby najtaniej tam.Fajne kolorki mi bardzo przypadł do gustu biały i granatowy.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

:D

Mam różowo-fioletowy zestawik. Na sucho całkiem zwyczajne, na mokro dają super nasycony efekt. Fajnie połyskują, dobrze kryją. Lubię je i koniec !! :)Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: testuję 1

fajne :)

Te cienie mają wiele zalet, ale na największą uwagę zasługuje rewelacyjny dobór kolorów. Tworzą piękne, gotowe zestawy. Co prawda ten, który wybrałam, średnio pasuje do mojej karnacji, ale miałam wtedy fazę brązów i żaden inny odcień nie wchodził w grę ;).
Cienie są dość miękkie, co bardzo ułatwia ich aplikację. Nie osypują się podczas nakładania, dobrze trzymają się powieki przez wiele godzin, nie zbierają się w załamaniach, choć kolor trochę blednie wraz z upływem czasu.
Intensywność kolorów może być małym minusikiem, bo zależy od sposobu nakładania. Na sucho te cienie nadają się raczej wyłącznie na dzień, bo efekt jest subtelny. Aplikowane zwilżoną gąbeczką stają się bardziej widoczne.
Ogólnie dają elegancki efekt, mienią się bardzo delikatnie, ale zauważalnie.
Mam jedno zastrzeżenie - cienie dość szybko się pokruszyły (na szczęście nie w drobny pył, ale na mniejsze kawałki), co zmniejszyło komfort stosowania.
Nie wiem, czy jeszcze je kupię, bo lubię eksperymentować :).
Ogólnie - niezłe.

Używam tego produktu od:3 lat ;)
Ilość zużytych opakowań:właśnie wyrzuciłam 1 opakowanie

Świetne

Bardzo dobre cienie. Mam zestaw 03 - chłodne brązy.
Dają bardzo ładny efekt, delikatnie połyskują, kolory są świetnie dobrane, z 4 można stwarzyć przeróżne wersje. Tzrymają się bardzo długo, nawet bez żadnej bazy, nie osypują się, nie wałkują. Raz, gdy nie zmyłam makiljażu przed prysznicem, potem nadal wyglądały OK :) Fajny pomysł z formą kulek, ale opakowanie niezbyt mi się podoba. Cena mogłaby też być nieco niższa. Ale na pewno produkt godny polecenia :)

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Zadziwiająco świetna jakość

Mam odcienie nr 04 i 05, czyli brązy i zielenie.
I są wspaniałe! Niesamowicie intensywne kolory, nadają się na codzień, jak i na wieczorne wyjście. Nawet nie próbowałam nakładać ich na mokro, bo i tak mają piękne kolory i trzymają się bardzo długo - spokojnie wytrzymują cały długi dzień bez wałkowania się czy znikania.
Mój makijaż oczu wykonany tymi cieniami wywołuje spontaniczne, same pozytywne komentarze :)
Jak znajdę, na pewno kupię jeszcze jakieś kolory.

Edit: nałożyłam zielenie na mokro na imprezęi jeszcze długo później słuchałam, jaki miałam super makijaż oczu :)

Ilość zużytych opakowań: cały czas 2 pierwsze

piękne kolory,ale ta jakość:(

Hmm myslałam ze bedzie lepiej ale sie troszke zawiodłam :(

Na plus
+ piękne kolory,idealnie dobrane( mam odcienie szarosci)
+ładnie błyszcza sie ,ale nie tandetnie

Na minus
+ są nietrwałe ,kolor znika po ok. 4 h
+ wg mnie cena jest bardzo wysoka co do jakosci
+ kolorki są mało intensywne na oku, kiedy nałozymy je na mokro dopiero ładnie je "widać", na sucho efekt jest nijaki
+ osypują się

Chyba nie kupie juz innej paletki z tej serii ,ale naprawde mialam ochote bo kolory sa rewelacyjnie dobrane ,ale jak na tą jakosc cienie sa drogie.bede szukac cos innego
Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:mam jedno

jedne z moich ulubionych cieni

bardzo lubię te cienie ze względu na dobra jakość za przystępna cenę, jak na kieszeń polskiej nastolatki lub studentki to super okazja!! plusem są również szerokie gamy kolorystyczne, naprawdę jest w czym wybierać. Ja mam zestaw nr 4 i jestem baardzo zadowolona maluje się nim na co dzień a także na wieczór. Bardzo łatwo sie nakładają i długo trzymają. Naprawdę mogę polecić wszystkim

Używam tego produktu od:2lat