Eveline Cosmetics, Dance Fever UV Effect (Lakier do paznokci świecący w ultrafiolecie)

Producent zaleca użycie tego lakieru jako drugi krok french manicure (zamiast pastelowego odcienia) lub jako warstwę dodatkową na wykonany już makijaż paznokci. Ja wybrałam druga opcję i jestem bardzo zadowolona z efektu. Pomalowane nim paznokcie w pomieszczeniach wyglądają jak pokryte bezbarwnym lakierem, ale przy wyjściu na dwór, słoneczne światło powoduje, że mienią się fioletowo-różową poświatą, powodując, że paznokcie wyglądają zdrowo i bardzo ładnie.

Dyskotekowy szał

Zalety:
- bardzo fajny efekt robiący furrorę wśród znajomych na imprezach, dyskotekach
- ma trwały efekt
- wygodny, cienki pędzelek
- wygładza nierówności płytki paznokcia
- wygodnie się rozprowadza i przedłuża trwałość manicuru, utwardza płytki
- niska cena

Wady:
- trudna dostępność

dobry produkt

Jak dla mnie ma on same plusy.
Super lakier, daje świetny efekt fioletowo-rożowej poświaty na paznokciach, wybiela płykę paznokcia, wydajny, szybko schnie, tani, wytrzymały, nie wykrusza sięza szybko.

Ilość zużytych opakowań: kilka

Genialny

Nie używam praktycznie żadnego innego lakieru odkąd odkryłam ten świecący w UV. Jak dla mnie ma on same plusy:

+ daje świetny efekt fioletowo-rożowej poświaty na paznokciach
+ wybiela płykę paznokcia
+ nie trzeba często malować
+ wydajny
+ dość szybko schnie
+ tani
+ ogólnodostępny

Polecam ;)

Dobry

Lakier jest niezły. Z wysychaniem jest ok, ale będąc na basenie schodził całymi płatami (to nawet nie było odpryskiwanie) i nie koniecznie odpowiada mi efekt, dlatego odjęłam gwiazdkę. Komuś, kto szuka przezroczystego, mieniącego się różem i fioletem lakieru to jak najbardziej polecam.

nie ma zachwytu:(

Kupiłam produkt pod wływem pozytywnych opinii na Wizażu! Niestety rozczarowałam się. Ale do rzeczy. Od dłuższego czasu wprost lubuję się w tego typu preparatach do pazokci.. To znaczy moim celem jest osiągnięcie wysoce zadbanych a przy tym bardzo naturalnych paznokci..
plusy :
* ładny kolorek paznokci, bardzo delikatny efekt
* stosunkowo niska cena
minusy :
* okropny pędzelek, który mam wrażenie jakby "rysował" lakier podkładowy,

trwałość i schnięcie średnia

Używam tego produktu od:tygodnia

Super!

Super kosmetyk.
Z reguły nie lubię bezbarwnego, tradycyjnego lakieru. Ten daje na paznokciach taki lekki fioletowo-różowy nalot/poświata- przez co paznokcie wyglądają na zdrowe, lśniące, połyskują się w słońcu.
Fajnie połyskują w dyskotekowym świetle.
Używam tego produktu od:miesiąca

Mama też go chce ;)

Któregoś pięknego dnia wyruszyłam do drogerii w poszukiwaniu bazy pod lakier, która uchroniłaby moje pazurki przed zmianą koloru od ciemnych lakierów. Wytłumaczyłam ekspedientce o co mi chodzi, a ta pokazała mi lakier UV z Eveline. Próbowałam jej wyperswadować ten wybór, bo chodziło mi o coś POD lakier, a nie NA niego. Ona na to, że doskonale rozumie i ten lakier będzie idealny. Nadal bez przekonania, ale kupiłam go.
Efekt był oszałamiający! Zniknął problem zażółconej płytki, preparat nie zmienia trwałości kolorowego lakieru, poza tym jest świetny również jako lakier bezbarwny - na dworze wygląda na przejrzysty fioletowy. Poza tym jest baaardzo wydajny.
Dla mnie debeściak! No i ta cena... :)

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Opakowanie badziewne.

Lakier ogólnie jest świetny. Ładny kolorek , filt Uv. Jest podobny do lakieru Vipery z UV.

Strasznie jednak zawiodłam się na opakowaniu... ;( Odpadał włściwie od pierwszego użycia pędzelek i nie dawno odpadł na dobre. Zakręciłam innym ale ten nie pasuje i maluje beznadziejnie (tak za grubo). Eh...:paznokcie malowane gdzieś z 7 razy
:nie cały sloiczek

edit: zapomniałam dodac że mega szybko schnie. Zmieniłam pędzelek i jak narazie jest on mim ulubionym bezbarwnym lakierem ;)

Świetny!

Kupiłam ten lakier przyjaciółce, która pilnie potrzebowała czegoś z efektem UV. Ponieważ miało to być jednorazowe użycie, a w sklepie znajdował się wyłącznie jeden lakier z tym efektem (!), kupiłam go. Po tak niskiej cenie nie spodziewałam się wielu, jednak z nudów postanowiłam sama go spróbować. Nałożyłam wyłącznie ten lakier, bez wcześniejszych kolorowych warstw. I doznałam szoku. Lakier b. szybko schnie, w naturalnym świetle (na dworze) ma fajny, lekko fioletowy kolor, a np. w domu wygląda jak bezbarwny, mocno błyszczący lakier. Kolejna pozytywna cecha: jest MEGA trwały. Któregoś razu miałam go na paznokciach ok. 2 tygodnie, przez które wciąż błyszczał tak samo, nie blaknął, nie odpryskiwał. W dodatku bardzo długo pozostaje świeży w buteleczce. I to wszystko za śmiesznie niską cenę. Polecam wszystkim !

Uwielbiam go :)

Jest świetny i bardzo wydajny- jak do tej pory mam 1 opakowanie, a stosuję go już pół roku.
Nakładam go na lakier, powoduje to, że paznokcie szybko schną, lakier dłużej się trzyma, praktycznie nie ma odprysków, paznokcie wyglądają na wygładzone i świeżo pomalowane przez kilka dni.
Mogę pomalować paznokcie przed snem (zwykle tylko wtedy mam na to czas) i nie muszę się martwić, że rano obudzę się ze śladami pościeli na lakierze ;)

Jedyny minus, to to, że nieco zmienia kolor lakieru uprzednio nałożonego i nie zawsze na lepsze.
Ale przy wszystkich zaletach ten mały minus to nic.

Polecam!

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

same superlatywy :)

Ten lakier ma same zalety:
- cena
- trwałość - trzyma nawet tydzień bez odprysków, bez schodzenia warstwami itp...
- łatwość nakładania, łatwość rozprowadzania, nie pozostawia smug
- nie wysycha szybko
- wymarzony efekt na paznokciach...
ahh i ohhh ;p

Ilość zużytych opakowań:1,5

SUPER !!!

Jest niesamowity, nadaje paznokciom ładny wygląd, nie odpryskuje za co największy +...

Naprawdę świetny produkt godny polecenia, szczególnie do tipsów i akryli :)

Używam tego produktu od: od kilku tygodni