Shiseido, The Makeup, Compact Foundation

Shiseido, The Makeup, Compact Foundation

Kremowo-pudrowy podkład w wygodnej formie kompaktu. Zapewnia optymalny efekt kryjący z zachowaniem naturalnego wyglądu cery. Można go używać na sucho i na mokro (zwilżoną gąbeczką).

Dzięki zaawansowanej technologii pryzmatycznej odbija światło. Kryje wszelkie niedoskonałości zachowując jednocześnie naturalny wygląd cery.

Zawiera Multi Nutrient Factor, który jest zaawansowanym nawilżaczem i energetyzerem. Nie zatyka porów. Zawiera filtr SPF15.

Testowany dermatologicznie.

Dostępny w siedmiu odcieniach.

Podkład jest dla skóry a nie skóra dla podkładu.

To chyba moje największe kosmetyczne rozczarowanie. Umiejętne nakładanie nie pomaga. Z wykształcenia jestem wizażystką i wiem jak się nakłada kompakty. Największy minus to chyba to, że kolor, bardzo, ale to bardzo ciemnieje w ciągu dnia. A biorąc pod uwagę, że kolorystyka zaczyna się już od niezbyt jasnych kolorów to na prawdę, dość upierdliwa wada. Twarz wygląda nieładnie, staro, jakby była strasznie zmęczona. Chwile po nałożeniu jest fajnie (malowałam nim wiele dziewczyn na palcach jednej ręki mogę policzyć te, którym pasował), gładko, ale szybko włazi w każde, minimalne nawet zagłębienie, podkreśla, najmniejszą nawet grudkę czy skórkę. Katar totalnie uniemożliwia używanie go. Tragedia. Podkładów używa się po to by poprawić wygląd buzi, ten podkład mija się totalnie ze swoim celem.
Jedyny plus to ładne opakowanie. Ale to za mało jak na tę cenę.
Używam tego produktu od: już nie używam

Dobry, ale nie idealny

Kupiłam ten pokład w ciemno....bo spodobało mi się pudełeczko i forma samego podkładu, jako kompakt:)

Bardzo ładnie wygląda po nałożeniu na buzi! Wygładza, kryje i daje naturalny matowy efekt :) Szkoda tylko, że nie matowi w ciągu dnia :( Skóra świeci mi się po kilku godzinach ;/ Muszę wtedy użyć bibułek. Niestety zbiera mi się w zmarszczkach mimicznych w okół ust ;/

Za tą cenę jednak oczekiwałabym bardziej spektakularnego efektu.

The best

Ha! A dla mnie to najlepszy kompakt jaki miałam. Ale przyznaję, że nie miałam ich wielu. Niestety nie była to miłość od pierwszego wejrzenia. Na początku wrażenia miałam fatalne, nic nie robił z moją twarzą,nie krył nie wyrównywał kolorytu, kompletnie zero efektu. Tak więc nosiłam go przez rok w torebce jako puder do poprawek. I tutaj zaczął się spisywać coraz lepiej. Wystarczyło najpierw przyłożyć do twarzy chusteczkę, a potem delikatnie miejsce po miejscu przykładać gąbeczkę z kompaktem. Efekt rewelacja. Zero maski, ukryte wszelkie zaczerwienienia. A wydajność rewelacyjna! Noszę go już ponad 2 lata w torebce i jeszcze się nie skończył.Na pewno jest przeterminowany:)) Przy 35st. upale w Bułgarii nakładałam go na gołą skórę i efekt znakomity. Doskonale sprawdzał się też jako korektor, nakładany palcem bezpośrednio na plamki.
Myślę, że sekret tego kompaktu tkwi w umiejętnym nakładaniu. Jeśli się to opanuje, to można go bardzo polubić. Chciałabym go gdzieś dorwać za przystępną cenę

Używam tego produktu od:2008 roku
Ilość zużytych opakowań:wciąż pierwsze

fatalny

Nie wiem dlaczego ten produkt jest sprzedawany w takiej cenie, bo jak dla mnie nie powinien kosztować nawet 20 zł. On nie robi nic. ani na sucho ani na mokro. chociaż nie. na mokro robi smugi na twarzy. Jeden z najgorszych kosmetyków z jakimi miałam wątpliwą przyjemność pracować.

Ilość zużytych opakowań: 1 (zaczęte)

Nie wart swojej ceny

Myślałam , że za taką cenę , to chociaż połowa tego , co
obiecuje producent zostanie spełniona.
Właściwie jedyne co mi się podoba , to opakowanie .
- Ciężko się rozprowadza na skórze.
- Robi smugi
- nie zauważyłam efektu nawilżania ani rozświetlenia
- Pozostawia efekt maski na twarzy
- podkreśla skórki i zmarszczki mimiczne ( o takich prawdziwych nawet nie wspomnę ! )

Ogólnie nie polecam .

Używam tego produktu od:2 lat

CO TO MA BYĆ ???

Tak naprawdę ciężko stwierdzić co to jest. Miał być niby podkładem w kompakcie, ale żeby go nałożyć trzeba się namęczyć niemiłosiernie. Żeby jeszcze po tych trudach efekt był zadowalający... niestety, porażka. Kryje słabo, robi smugi. Na fluid jako dodatkowe przykrycie również się nie sprawdza. Jako puder przykleja się do pędzla, więc nie polecam jego kupna również w takim celu. Jest to najmniej udany produkt tej firmy z jakim się spotkałam. Szkoda pieniędzy, poniważ jego wartość rynkowo nie powinna być wyższa niż 20 zł, biorąc pod uwagę to, co potrafi. Zwykły Loreal w kompakcie jest o niebo lepszy. Naprawdę nie polecam.
Dwie gwiazdki za naturalny kolor i za to, że nie zapycha.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i ostatniego !

dobry kolor, kiepska jakość

Pięknie ożywia i nadaje cerze zdrowy koloryt, efekt glamour. Mam cere mieszana w kierunku do suchej i musze powiedziec, ze nie jest prawda, że nie podkreśla suchych skórek bo podkreśla! Drobne zmarszczki mimiczne tez niestety podkreśla, zbiera się w nich i tam jeszcze świeci..... dosyć dobrze kryje pory i drobne przebarwienia. Nie współgra z korektorem, dlatego nie nadaje się do cer przetłuszczających się, ani normalnych z wypryskami, wogóle dobrze wygląda tylko na normalnej i wypielęgnowanej skórze.

Jest to produkt chwilowo upiększający, a nie korygujący niedoskonałą urodę.

Trwałość słaba WAŻY SIĘ na twarzy!!! I to bardzo szybko po 2-3 godzinach przy cerze normalnej. Ta wada w zasadzie dyskwalifikuje produkt, bo cera wygląda lepiej w ogóle bez podkładu niż z taką mazią na twarzy!
Co do opakowania: lusterko za małe i pudernica zbyt gruba, przez to źle się trzyma w dłoni i nie mieści się do przegródki malutkiej torebki. Moja puderniczka poza tym się zacina, co jest bardzo niewygodne i mnie bardzo irytuje..., poza tym niezbyt elegancka jest ta różowa mazoszka na wieczku.
Mimo wszystko może jeszcze kiedyś skusze się na zakup wymiennego wkładu do tego kompaktu ze względu na idealny kolor i efekt zdrowej cery (na 2 godziny, albo na 4 w zimie, ale jednak).

Przygoda z tym podkładem zaczęła się u mnie kiepsko, bo zakupiłam kolor B20 - niestety za ciemny i moim zdaniem nie wpadający w beż, a w róż. Jednak używam go, bo po ok. 2 godzinach od nałożenia doskonale się wtapia i różnica koloru nie jest już tak widoczna. Wystarczy jedna poprawka w ciągu dnia i nadal wygląda idealnie. Moim zdaniem najlepiej stosować na mokro. Szkoda, że nie można go już kupić w drogeriach, ciężko trafić w internecie na swój kolor, tym bardziej, że nie można go nigdzie wypróbować. Mam cerę dosyć jasną, zamówiłam teraz kolor I20, może wtedy ten kompakt będzie dla mnie ideałem. Ogólnie polecam.

Używam tego produktu od: 1 m-ca
Ilość zużytych opakowań: 2/3 pierwszego

update: co do wydajności, to nie wiem, jak to robicie... mi opakowanie starcza ledwo na miesiąc...

Zawiodlam sie

Po kupnie kosmetyku nie moglam sie doczekac, az go naloze, spodziewajac sie cudu...Nalozylam i rezultat byl kiepski, brak dobrego krycia, matu i wykonczenia! A jak sie swiecil po kilku godzinach! Ale nie poddawalam sie. Probowalam na rozne sposoby go uzyc i nigdy nie dal rewelacji. Jeszcze tylko podraznil. A szkoda...

Używam tego produktu od:3 tygodni

Oj, nie...

Na pewno więcej go nie kupie, jako puder sprawował się "jako-tako", ale bez rewelacji, trochę matowił i tyle. Jak puder (tj po zmoczeniu gąbeczki)-porażka! W pól przezroczysty, robił smugi, w ogóle bardzo cieżko go nałożyć, nie polecam i sama na pewno go nie kupię.

Używam tego produktu od:1
Ilość zużytych opakowań:8-10 miesięcy

Jestem zadowolona :)

Dobry podkład..a szczególnie na sucho jako wykończenie makijażu - super..świetnie kryje, matuje, skóra wydaje sie być po nim idealna :) Dobre kolory :)

Używam tego produktu od:pół roku

Twarz z okładki :)

Zacznę od tego, że nie przepadam za kompaktami, nie mam miłego doświadczenia z dotychczas stosowanymi, ale zrobiło się okrutnie gorąco i pomyślałam, że dobrze by było mieć w torebce kompakt, żeby móc poprawić makijaż w ciągu dnia ;) Kupiłam Shiseido, bo odpadł mi chociaż problem doboru kolorów ;) używam latem koloru O40 z ich podkładów i zawsze jest oki. Natomiast ten puder świetnie stapia się z moją cerą. Kompakt nie kryje jakoś rewelacyjnie, ale wygląda naprawdę naturalnie na twarzy, buzia jest gładka, wygląda rewelacyjnie po zastosowaniu na sucho i równie dobrze na mokro. Nie wiem jak mogłam wcześniej bez niego się obyć. W ciągu dnia jedna poprawka makijażu wystarczy , aby twarz wyglądała nieskazitelnie. Usłyszałam wiele komplementów stosując ten kompakt :) ....a moja mamusia stwierdziłam nawet , że ja to wyglądam "taak ładnie, nawet jak się nie maluję" haha

Używam tego produktu od: miesiaca