AA, Cera Naczynkowa, Korektor zielony

AA, Cera Naczynkowa, Korektor zielony

Wyjątkowy produkt o kremowej konsystencji jednym gestem po mistrzowsku maskuje zaczerwienienia.
Zawiera substancje aktywne działające uszczelniająco na naczynia kwionośne, zapobiegające ich pękaniu i zmniejszające rumień oraz przekrwienie skóry: ekstrakty z Perełkowca japońskiego i Centella asiatica oraz witaminę C.

A ja nie lubię

testowałam na sobie już trochę korektorów a ten był z nich najgorszy:nie wydajny,długo się wchłania, maskuje słabiutko, rozmazuje się poza tym nie podoba mi się aplikacja kosmetyku.Wolę te bardziej higieniczne, które nanosi się samemu na pędzelek, czy bagietkę by uniknąc przenoszenia bakterii

Używam tego produktu od:kiedyś

super

to pierwszy zielony korektor jaki kupilam. a kupilam go ze wzgledu m.in. na egzamin, chcialam ukryc czerwone wypieki jakie sie robia przy wiekszym stresie. no i powiem ze super sie spisal. posmarowalam nim cala twarz i zero zaczerwienienia a czulam ze goraco mi w poliki:) dobry jest ale pod podkladem inaczej bylo by go widac. jak sie nieprzesadzi z iloscia korektora to go wogole niewidac, mozna powiedziec ze bylam bladziudka, koloru dodalam sobie pudrem brazujacym. ladnie sie wchlania, nie jest ciezki. dla mnie super.

Mieszane uczucia, jednak na +

Po fatalnym korektorze Bell, zachęcona opiniami na KWC, kupiłam.
PLUSY
- cena 14 zł
- wydajność - używam 2 msc a końca nie widać
- wygodny aplikator
- nabiera się tyle ile się chce
- wybiela zaczerwienienia

MINUSY
- czasami pozostaje zielony ślad, który masukje jedynie podkład
- średnio kryje
- średnio trwały

Ale wśród korektorów polecam.

nieciekawy

Wprawdzie nie mam zbyt wiele zaczerwien do zatuszowania (zazwyczaj;P), ale zaczelam uzywac korektora niecaly miesiac temu.
Moje spostrzezenia:
*konsystencja jest dosc rzadka
*trzeba troszke poczekac zanim sie wchlonie
*nie utrzymuje sie dlugo na twarzy i nalezy robic poprawki kilka razy w ciagu dnia
*aplikator jest zupelnie beznadziejny, wydaje mi sie, ze dotykajac gabka za kazdym razem twarzy, przenosi zarazki (np przy wypryskach) z jednego miejsca na drugie
*niewydajny- niewiele mi z niego zostalo po miesiacu stosowania, a jak wspomnialam, nie uzywam go w jakichs niebotycnych ilosciach

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań:prawie cale jedno

Bardzo dobry!

Ten korektr jest naprawde fajniutki- bardzo dobrze kryje zaczerwienienia. Paniom ,które mają tendencje do zatykania porów i ogólnie rozszerzone pory polecam ten korektor wklepywać a nie rozsmarowywać jak krem. Warto też chwilke poczekać przed nałożeniem podkładu aż sie wchłonie:)

Mam wrażenie ,że dzięki niemu podkład się lepiej w ciągu dnia trzyma. Oczywiście dobrze wklepany nie przebija przez fluid. Ja POLECAM!!! bo jest tani ok 12zł i bardzo dobrej jakości a ja nakładam go naprawde sporo z tego względu ,że jestem w trakcie leczenia mojej skóry:)

Używam tego produktu od:1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1/3 opakowania

Bradzo dobry!

Od kilku lat mam problem z naczynkami na policzkach i wreszcie znalazłam dobry korektor, który je maskuje! bardzo dobrze rozjaśnia zaczerwienione miejsca. Ma lekką konsystencję i jest niewidoczny spod podkładu. Polecam!

Ilość zużytych opakowań:

super

bardzo dobry korektor, maskuje zaczerwienienia tak że nie widać że je wogóle posiadam, bardzo dobrze stapia się ze skórą, nie przebija spod podkładu, nawet bez niego jak dobrze się go nałoży nie widać że ma się ten korektorek, wklepałam go kiedyś pokazałam się mamie, a ta nic nie zauważyła :) cena niska jak na taką jakość, jedyne minusy takie, że trudno go zmyć z palców/rąk i jest mało wydajny, ale... pomyślałam że jakby kosztował ze 3 razy więcej to bym mogła odjąć gwiazdkę za wydajność :) i tak się opłaca, polecam

Używam tego produktu od: dość długo

super!

Korektor jest super, doskonale kryje wszelkie zaczerwienienia, nie zostawia zielonych smug, czy plam. Nie przebija pod podkładem, no i przystępna cena, kupiłam za 12 zł :)

bohater!

Świetny kosmetyk bardzo pożądnie maskuje moje rumieńce:
plusy:
-swietnie maskuje
-bardzo trwały
-na twarzy nie powstaje zielona maż - twarz jest rozjaśniona,
-fajna konsystencja
minusy:
-słaba dostepność
-troche trzeba go nałożyc by pożądnie wszystko zakrył ale wybaczam bo moja cera jest naprawdę "wymagajaca"
-niewielka pojemność
Podsumowując bardzo go lubie i wybaczam wsztkie minusy :)

Używam tego produktu od:2 tyg
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

Super!

Zaskoczona jestem tym korektorem-pozytywnie.
Spodziewałam się gęstej mazi,którą zapewne ciężko byłoby rozprowadzić.Nic takiego!
To jest naprawdę delikatna,kremowa konsystencja,bezwonna,a więc nie uczuli nawet najwrażliwszych.
Świetny do naczynek-ja nie mam dużych,ale jednak są.

Minusem jak dla mnie cena-zdecydowanie za drogi jak na polski kosmetyk-prawie 20zł i dostępność-naszukałam się go długo,naprawdę długo.

Dobry, polski i tani

Jestem nim zauroczona. Kupiłam z ciekawości, jest tani, więc nie miałam wiele do stracenia, a chciałam zobaczyć jak będzie się sprawował w porównaniu do zielonego kamuflażu ArtDeco i zielonego korektora w pędzelku Avene. I jest świetny dla skóry zaczerwienionej, rozdrażnionej po kwasach, peelingu czy maseczce oczyszczającej. Świetny sposób aplikacji, łatwo się dozuje. Dobrze stapia się ze skórą, bez problemu łączy z następnymi warstwami. Jak przy każdym zielonym korektorze - skóra przybiera szary kolor, więc niezbędny jest podkład, ale pozwala osiągnąć perfekcyjny, końcowy efekt w kryzysowych sytuacjach. Dla mnie bomba - polecam!

ulubiony

przystępna cena
dobrze kryje
pachnie przyjemnie
wygodnie sie aplikuje i rozprowadza dzięki gąbeczce
jak dla mnie jest nawet wydajny
po nałożeniu podkładu nic nie prześwituje na zielono

na pewno kupie kolejny

Używam tego produktu od:2 miesiecy