BaByliss, Prostownica Glass Straightener

BaByliss, Prostownica Glass Straightener

Wygładzarko-modelarka glass marki BaByliss została opracowana specjalnie do wygładzania włosów długich i półdługich.
Płytki posiadają wyjątkowo gładką powierzchnię, o gładkości większej o 40% w stosunku do aluminium i 10% w stosunku do powłoki ceramicznej.
Płytki glass posiadją wysoką odporność na pękanie.
Efekt końcowy: wygładzone i wymodelowane włosy.

Charakterystyka:
-szerokie płytki dostosowane do długich i półdługich włosów
-ergonomiczny uchwyt

140-160 stopni - włosy cienkie i delikatne
160-180 stopni - włosy normalne i lekko kręcone
180-200 stopni - włosy grube i mocno krecone

Modelowanie włosów:
Aparat może również służyć do układania włosów i podnoszenia nasady.
Można go stosować jako zwykłą szczotkę.

lustrzane płytki - 38 mm ; 230V

Idealna

Tę prostownicę posiadam od 5 lat, nadal działa tak jak za pierwszym razem :D
Szybko się nagrzewa, w tym czasie z reguły dopijam kawę :) dokładnie prostuje każdy kosmyk, pomimo swoich gabarytów (chociaż widziałam większe), nawet te niesforne przy uszach :) ma automatyczny wyłącznik po pewnym czasie, gdy urządzenie jest mocno i długo nagrzane, z reguły zostawione "samopas", ma grzebyk, który pomaga przy prostowaniu. Wcześniej stosowałam prostownicę ceramiczną i w porównaniu z tamtą to Glass nie niszczy tak włosów (u mnie jest ustawiona na 200 st), włosy są gładkie, sypkie, idealnie rozprostowane, ten efekt utrzymuje się po wyjściu z domu na wiatr (przynajmniej w moim przypadku) :)
Jako wadę mogę zaznaczyć jedynie brak blokady na płytki i brak jakiegoś pokrowca, bo podróżowanie z nią to męczarnia pod tym względem :(
Zaznaczyłam, że nie wiem czy kupię ponownie, bo ta jest w doskonałym stanie i póki co nie mam zamiaru się jej pozbywać <kocha>

Ilość zużytych opakowań: cały czas 1sza :D

dobra

Uzywam jej juz od prawie 3 lat. Udalo mi sie zgubic stojaczek i doczepiany grzebyk :( Niemniej to tylko dodatki. Sama prostownica jest bardzo dobra, chociaz moje wlosy sa tak odporne na prostowanie, ze fale pojawiaja sie po 3 godz ale to raczej natura moich niesfornych kedzorow niz wina produktu. Idealnie poste wlosy mam jedynie po wizycie u fryzjera.

Prostownica nie niszczy za bardzo wlosow i jest latwa i wygodna w uzyciu.

chyba nie dla mnie

Niestety nie jestem nia w stanie osiagnac efektu od fryzjera. Mimo wielu udogodnien jak regulacja temp. grzebyk(bardzo pomocny!) wylacznik przy raczce-czyli nie ma koniecznosci wyl.calego urzadzenia z kontaktu) oraz dodatkowy stojak na prostownice, jakos nie jestem zadowolona z efektu. Wyglada ale nie prostuje tak jak bym tego oczekiwala-mimo uzywania na kazdym poziomie temperatury. Chyba raczej nie jest to wina braku wprawy, bo z ceramicznymi powlokami osiagalam wymarzone proste jak drut wloski..
Niszczy wlosy-porownywalnie jak produkty tej klasy.
Dosc szybko sie nagrzewa.

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego.

Adekwatna do ceny

używan tej prostownicy od okolo dwóch lat.
mam włosy falowane z reguly ciezko uzyskac efekt idealnie prostych wlosow, ta prostownica z moimi radzi sobie bez kloptow, a co najwazniejsze nie niszczy ich bardzo, przy uzyciu jakiegokolwiek preparatu chroniacego przed wysoka temperatura wlosy sa calkowicie odporne na zniszczenie, po uzyciu wlosy sa lsniace i miekkie. Urzadzenie jest odporne na wstrzasy, (nie raz mi spadla i nic jej nie jest ;) )

dodatkowym plusem jest to ze bardzo szybko sie nagrzewa i ma regulacje temp.

Ilość zużytych opakowań: wciaz pierwsza

Prawie idealna

Wcześniej miałam dwa takie egzemplarze prostownicy Remingtona z płytami ceramiczno-teflonowymi i choć była to prostownica genialna jeżeli chodzi o szybkość i dokładność prostowania to musiałam wybrać inną(po pierwsze dlatego,że oba egzemplarze po pwenym czasie psuły się w ten sam sposób a po drugie,że przestali juz produkowac ten model)i padło na lustrzaną Babyliss.Jest to naprawdę porządne urządzenie:ehem:.Bardzo odporna bo choć obawiałam się że szklane płytki mogą się potłuc to pomimo upadków jejkie jej się zdarzyły nic się nie stało.Muszę też obiektywnie stwierdzić,że mimo iż nie prostuje tak szybko jak Remington(muszę wygładzać pojedyncze pasemko 2-3 razy) to jest łagodniejsza dla włosów,po wyprostowaniu są bardziej miękkie i elastyczne niz to miało miejsce przy użyciu moich poprzednich prostownic.Szybko się nagrzewa nie trzeba czekać całych wieków na rozpoczęcie prosotwania..Jest lekka i poręczna choć ma jedna wadę-jej obudowa bardzo się nagrzewa(z powodu gęstych,długich i kręcono-falowanych włosów używam najwyższej temperatury)a nie ma na niej elementu poza rączką za który możnaby bezpiecznie złapać.Do tego mogę dodać takie drobiazgi jak brak grzebienia po obu stronach czy brak blokady(przydaje sie przy podróży bo można "zamknąć" i urządzenia zajmuje mniej miejsca).
Mimo tych drobnych niedociągnięć jestem z niej bardzo zadowolona,jest to prostownica naprawdę dobrej jakości,nie niszcząca włosów więcej niż jest to konieczne przy takim zabiegu jak prostowanie.Nie wiem czy kupię ale tylko z tego względu,że pewnie kiedy się zepsuje minie bardzo dużo czasu.Polecam-jest warta swojej ceny.Używam tego produktu od:około 2 lat
Ilość zużytych opakowań:cały czas jedna

Nie widzę wad :)

Jak na razie używałam kilka razy i nie widze w nim wad. Jesli po pewnym czasie je odszukam (w co wątpie) to zmienie opis ;)
A wiec, jest to moja pierwsza prostwonica do wlosow. Pierwsze, co mnie zaskoczylo to szybcutkie nagrzewanie, nastawilam na 160stopni i chyba czekalam tylko z pół minuty. Ładnie prostuje, nie ma z nią problemów, można nią troche modelować fryzurę, unosić ja u nasady. Nie zauważyłam, żeby włosy po niej były wysuszone, suche itp. Wrecz odwrotnie, byly ładne i lśniace. Podoba mi sie, ze można z niej zdąć grzebyk lub go nałożyc w zalezności od potrzeby :)
Szklana powłoka wygląda na trwałą i trudno byłoby ją uszkodzić (chyba tylko po zrzuceniu jej :P). Uchwyt jest bardzo wygodny, prostownice można położyc w dowolnym miejscu, bo powłoka na zewnątrz sie nie nagrzewa, co mi sie bardzo spodobało :). Jest przycisk włączenia i wyłączenia prostownicy, co również jest wygodne, bo moge ja na chwile wyłączyć, bez wyciągania z kontaktu.
Używam tego produktu od: pare miesiecy
Ilość zużytych opakowań: używam jedno :P