Joko, Winter Glamour Orient Poeme, Prasowany puder rozświetlający

Joko, Winter Glamour Orient Poeme, Prasowany puder rozświetlający

Kolekcja Winter Glamour Orient Poeme jest zainspirowana kulturą dalekiego wschodu, baśniowym klimatem wkomponowanym w kolory najmodniejszych światowych trendów mody.
Wykonasz oryginalny, uwodzicielski makijaż pielęgnując miłość i nadzieje. Biorąc w swoje dłonie przepiękne, perłowe, wykończone misternymi ornamentami opakowania rozświetlającego pudru prasowanego, w dwóch podwójnych zestawieniach, pozwala uzyskać oryginalny uwodzicielski makijaż.
Dostępne kolory:
- 804 Desert Morning
- 805 Desert Evening

Cena: 29,9zł

Raczej sypki niż prasowany:/

Ciężko mi ocenić ten produkt ponieważ po kilku, dosłownie kilku (3-4?) użyciach po prostu się pokruszył. Jaśniejsza część zmiksowała się z ciemniejszą i szczerze mówiąc odechciało mi się go używać. Szkoda, bo pierwsze wrażenie miałam bardzo pozytywne, opakowanie estetyczne, z lusterkiem, tylko co z tego jak pokruszony na pył puder w takim opakowaniu do niczego się nie nadaje, wysypuje się ze wszystkich stron, lusterko jest nieprzydatne.
Zapłaciłam za ten kosmetyk ponad 30zł i bardzo żałuję.

Używam tego produktu od: kilka razy

gorąco polecam!!!

jak dla mnie doskonaly! ten w ciemniejszym odcieniu to cudo.dostalam go na prezent i od tamtej pory zaczęła się moja przygoda z ta firmą.rzeczywiscie mocno sie błyszczy ale przy nakladaniu na kosci policzkowe daje to super efekt:) zarówno na dzień, jak i na wieczór;)

Używam tego produktu od:roku

beznadziejny

Kupiony w ramach eksperymentu-dajmy szanse Polskim producentom. Niestety w jego przypadku zupełnie nietrafiona inwestycja i kolejna nauczka, żeby nie kupować tego rodzaju kosmetyków w ciemno.
Nie kupię go poownie na pewno nie tylko z tego względu, że to sezonówka Joko, ale ze względu, że mi zupełnie nie odpowiada.
Jedyne co w nim fajne, to opakowanie i wygląd tuż po rozpakowaniu (ładnie tłoczona arabeska na powierzchni pudru). Puderniczka miła dla oka, z lusterkiem. Puszek oczywiście nie oddzielony od pudru, ale to nie problem bo i tak, tego rodzaju kosmetyki mam zwyczaj nakładać pędzlem, wiec puszek powędrował do szuflady.
Sam kosmetyk to byle co. Mam jaśniejszy zestaw. Na twarzy zostawia pomarańczowo-morelowy kolor, zdecydowanie za ciemny dla jasnej skóry. Kiepsko się nakłada, łatwo zrobić sobie nim łaty na twarzy. Nakładania puszkiem sobie po prostu nie wyobrażam, pędzle ledwo ten kosmetyk jest w stanie okiełznać.
Rozświetlenie-kpina. Wielkie płaty złotomiedzianego brokatu rodem z balu maskowego. Koszmar jakiś. Bombka choinkowa w najbardziej tandetnym wydaniu. W świetle sztucznym wygląda koszmarnie, w świetle dziennym trochę mniej żałosne. Puder w kulkach APC daje duuuużo bardziej dyskretny efekt nadający sie do makijażu.
Puder Joko pachnie jak taki używany dawno przeze mnie balsam z filtrem słonecznym chyba Kolastyny (opakowanie pomarańczowe z narysowaną palemką)- ni to kokos ni to kwiaty-co w efekcie daje słodko-mdłą mieszankę.
Podsumowując: kolor koszmarny, rozświetlenie groteskowe, zapach nieprzyjemny.

Używam tego produktu od: 5 miesięcy (próbuję używać)

ładnie brązuje

Kupiłam go w sumie tylko dlatego, że była wyprzedaż w sklepie i kosztował 19 zł, niesttey był tylko ten ciemniejszy odcień ale i tak go kupiłam, bo czytałam o nim same dobre rzeczy.Duzym minusem sa zbyt duże błyszczące drobinki widoczne w świetle dziennym o sztucznym świetle nie wspomne, świece sie jak bombka - jest fajny ale tylko na wyjątkowe wyjścia :-) Jaśniejszy odcień stosuję jak cień na łuk brwiowy.... jest naprawdę ładny :-)
Opakowanie ładne, duże lusterko.
Troszkę tylko wydaje mi się, że jest zbyt miękki.... odjełam mu gwiazdke, bo jest o wiele wiele za miękki i przez to mało wydajny... raczej nie nadaje sie do aplikacji pędzlem,Używam tego produktu od: 3 tygodni

gorąco polecem

Jak dla mnie idealny. Świetny do wykonczenia makijazu tego codziennego jak i tego na wieczór. Doskonale rozprowadza sie pedzlem i jest wydajny. Do tego ma praktyczne opakowanie. Pudeleczko jest ladne i stylowe a do tego posiada lusterko co jest bardzo wygodne gdy szybko chce sie poprawic makijaz. Nie trzeba sie szamotac z dodatkowym lusterkiem.

ja mam puder numer 805 czyli ten ciemniejszy. Bardzo ladnie podkresla wakacyjna opalenizne

Używam tego produktu od: miesiaca

Bardzo dobry. Ma przyjemny zapach, bardzo elegancką puderniczkę, łatwo się rozprowadza (za pomocą pędzla) jest wydajny.... naprawdę super kosmetyk.
Ja mam odcień 805 Desert Evening, ale planuje zakup tego jaśniejszego.

Wart polecenia :)

Używam tego produktu od:wczesnej wiosny
Ilość zużytych opakowań:wciąż pierwsze

no cóż, najlepszy

Mogłbym powtórzyć opinię mojej poprzedniczki, bo zgadzam się z każdym jej słowem. Dodatkowo cieszy mnie spora i piękna puderniczka z naprawdę potrzebnym w damskiej kosmetyczce sporym lusterkiem. Z pudrami Joko jestem związana od dawna, jestem zadowolona z użytkownia i efektów, będę je nadal kupować. Opcję "nie wiem" przy kupnie następnego opakowania zaznaczyłam tylko dlatego, ze puder wydajny, a że to kolejna edycja limitowana, to nie wiem, czy go jeszcze dostanę...

Używam tego produktu od: styczeń 2007
Ilość zużytych opakowań: ciągle pierwsze

Doskonały

Jestem zwolenniczką wszelkich pudrów tej firmy, więc zakup kolejnego wydania winter glamour był zupełnie naturalny. Efektowne opakowanie niestety podwyższyło jego ceną bo aż do prawie 40 zł Sam puder jest dwukolorowy co pozwala uniknąc efektu sztucznosci na twarzy. Posiada świetlisty połysk, co mnie akurat b. odpowiada. Wszystko oczywiście zalezy od sposobu jego aplikacji. Poza tym jest b. miękki jak na puider prasowany, co tez jest jego atutem, tylko ze przy duzym pędzlu osypuje sie nieco na opakowaniu.

Używam tego produktu od: sierpnia 2007
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1 (jest b. wydajny)