Deborah, Mascara NO WEIGHT

Deborah, Mascara NO WEIGHT

Dzięki delikatnej konsystencji oraz obecności wielu składników odżywczych nie powoduje obciążenia rzęs, łatwo się nakłada, nie obsypuje się, zapewnia długotrwały efekt koloru.

taki sobie

Myslalam ze za ta cene to bedzie naprawde lepszy tusz. A tu przecietna.
Owszem dobrze rozdziela rzesy, fajna szczoteczka, ale nie ma niewiadomo jakiego efektu. Nie wydluza rzes.
Moj faworyt to w dalszym ciagu loreal lasch architect i chyba juz tak pozostanie.

Używam tego produktu od:roku

Great !!

Genialny!! Jestem posiadaczka czarnych, kreconych, dlugich, gestych rzes. Na co dzien nie uzywam tuszu, poniewaz naturalnie wygladaja jak te z reklam ;) Tuszuje rzesy tylko na wielkie okazje. I powiem Wam, ze ten tusz bardzo mi odpowiada. Swietna szczoteczka i orginalne opakowanie. Jest leciutki, nie skleja, odporny na wode. Delikatnie unosi do gory, nie rozmazuje sie..czego chciec wiecej?

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 (w trakcie)

naturalny look :)

Ja oczywiście też kupiłam pod namową ... Ale jestem zadowolona. Żadna wielka rewelacja ale mi do pracy nic więcej nie trzeba, nie klei rzęs i nie kruszy się. Rząsy nie są sztywne ...NATURALNE. Ale no niestety na większe wyjście za słaby. Musze zainwestować w inny.

Używam tego produktu od:2 m-cy

Nie warto!

Poszłam do douglasa po kredke do oczu no i oczywiście (jak to ja) skusiłam się na promocję kredka i tusz deborah no weight za 55 zł.
O ile kredke mam do dzisiaj i jest ok tusz kompletnie beznadziejny...
Szybko wyschnal, zostawil grudki i nieprecyzyjnie rozdzielał rzęsy. Naprawdę z tej półki cenowej lepiej kupić Masterpiecie Max Factora- o niebo lepszy

Używam tego produktu od: juz nie uzywam

jeden z lepszych...

w swojej polce cenowej, a kto wie czy nie najlepszy. daje w pelni zadowalajacy efekt, ladnie podkresla oczy, mocniejszy makijaz da sie nim zrobic rowniez. nie zauwazylam osypywania sie ani grudek na rzesach po 3 warswach. w miare dobrze znosi deszcze, nie podraznia oczu (przynajmniej moich).

Używam tego produktu od:1 opakowanie zeszlej wiosny
Ilość zużytych opakowań :1

Nie jest zły....

ale i nie najlepszy.Na początku zachwyt:ładnie pogrubia i rozdziela i w ogóle się nie rozmazuje.Jednak po miesiącu zaczęły robić się grudki,rzęsy się sklejały,w ciągu dnia opadały,przez co musiałam poprawiać makijaż 2-3 razy dziennie:(,zdarzało mu się robić podkówki i cienie pod oczami :(.Nie jest zły,ale tylko przez ok.2 miesiące,potem jest okropny :(.Nie wiem,czy to przez ten tusz,ale po zaprzestaniu jego używania zaczęły wypadać mi rzęsy,może nie garściami,ale jednak :(.Ma ładne i funkcjonalne opakowanie i fajną szczoteczkę,jednak co mi po tym,jeżeli tusz nie spełnia swojego zadania?:(

Ilość zużytych opakowań:1(ledwie co)

fajny tusz

tusz kupiłam za namową pani w drogerii, rzeczywiście nie obciąża rzęś, daje raczej naturalny look, przy kilku warstwach widac pogrubienie, nie można oczekiwać przy nim sektakularnych efektów, duży plus za to że długo trzyma się na rzęsach inie obsypuje, ogólnie fajny, plus tez za pojemnośc dużą 10ml

Używam tego produktu od:1 miesiąc

Owszem jest lekki, ale w moim odczucie jednak zbyt lekki i delikatny. Zdecydowanie dla rzęs, które grzeszą długością i objętością. Dla takich lichych igiełek jak moje- odradzam! Wydłuża i pogrubia w sposób niezadowalający, rzęsy widać tylko na odległość max. 2 cm. Nie oblepia jednak i nie tworzy owadzich nóżek- rzęsy wyglądają znośnie, jednak na pewno nie porywająco w żaden sposób. Nie da się zachwycić. Opakowanie przyjemne dla oka, cena także, wydajność niezła.

Używam tego produktu od: paru miesięcy

Zostanie ze mną na dłużej :)

Dałam się namówić na ten tusz kosmetyczce i nie żałuję :). Trwały, lekki, nie podrażnia !!! Rzęsy są wyraziste, ładnie rozczesane jak wachlarze (a nie mam długich rzęs). Łatwo się zmywa ale na deszczu się sprawdza ! :D Zdecydowanie zostanie ze mną na dłużej... chociaż myślę nad wypróbowaniem innych tuszy firmy DEBORAH.

Używam tego produktu od: maja

Dobry

Jestem pozytywnie zaskoczona tym tuszem. Jest lekki, ma dużą grubą szczoteczkę, która równomiernie nakłada tusz chociaż po kilku miesiącach jego stosowania tworzą się małe grudki. Ogólnie tusz oceniam jako dobry!

Używam tego produktu od:pół roku

Katastrofa

Szukalam tuszu, który w sposób delikatny podkreśli moje rzęsy a przy okazji będzie je odżywiał. Wybór padł na No Weight, pozytywne opinie na wizazu utwierdziły mnie w mojej decyzji. Kiedy w końcu się pojawil w Douglasie (mieli przerwę w dostawie) z radością go kupiłam.
No i tu się zaczyna stress. Tak koszmarnego tuszu jeszcze nie miałam. Umalowanie rzęs to ciężka praca, wyskubać te wszystkie grudki, rozdzielić wykałaczką rzęsy, na to trzeba poświęcić sporo czasu, a jeżeli rano się śpieszysz to szlag cię trafia. Postanowiłam jednak dać mu jeszcze jedną szansę. Wymieniono mi go w Dauglasie (w drodze wyjątku, bo nie płaciłam gotówką tylko bonem podarunkowym) i jest jeszcze lepiej. Tusz się wręcz wylewa z opakowania, oblepia szczoteczkę nierównomiernie, ochyda. Teraz rzęsy maluję jedyne 20 minut! Najgorsze, że nie moge go oddać, bo jak wspomniałam płaciłam bonem. Zważając na pozytywne pozostałe recenzje dochodzę do wniosku, że do Dauglassa przyszla jakaś trefna dostawa tych tuszy, może były przechowywane w niewłaściwych warunkach.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań:jedno, które zaraz trafi na śmietnik

jestem bardzo zadowolona

Kiedyś z kumpelą weszłyśmy do perfumerii i oglądałyśmy przeróżne produkty ale ta "spiralka" zwróciła naszą uwagę błyskawicznie. Ma rewelacyjną, gęstą szczoteczkę i obie stwierdziłysmy, że rzęsy muszą wyglądać po niej rewelacyjnie. Jednak żadna z nas jej nie kupiła, nawet zapomniałyśmy nazwę producenta. Ostatnio jednak Pani w sklepie kosmetycznym poleciła mi podkład z Debory, który bardzo mi przypasował. Dlatego, też przejżałam stronę Deborah. Jakie było moje zdziwienie kidy zobaczyłam spiralkę oglądaną wczesniej. I tak dokonałam zakupu tuszu, który uważam wręcz za idealny. Rzęsy ładnie rozczesane, tusz takiej konsystencji, że nie da się go nabrać za dużo a tym samym posklejać rzęs. POmalowane raz dają efekt ładnie rozczesanych i przyczernionych. Drugie pociągnięcie dodaje im pięknego wyglądu, wydłuża i delikatnie pogrubia. Są naprawdę naturalne a zarazem ładnie podkreslone. Używam co prawda zaledwie od tygodnia ale jestem zachwycona, podobnie jak koleżanki z pracy, dla których dokonałam już zakupu tego godnego polecenia tuszu. Objętość i zawartość znacznie przewyższa cenę ok. 40 zł. POLECAM!! teraz zachorowałam na puder w kamieniu ;).

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.