Nivea, Beaute, Volume Shine Gloss

Nivea, Beaute, Volume Shine Gloss

Błyszczyk powiększa usta i nadaje im niewiarygodny połysk dzięki specjalnym drobinkom perły - Volume Reflect Pearls. Z wygodnym pędzelkiem do aplikacji. Dostępny w 9 kolorach.

Niedostępny w Polsce.

Cena: 9EUR/ 5ml

Posiadam błyszczyk pod numerkiem 30 Mousse,kolor naturalny, bez drobinek.Na ustach wygląda spektakularnie!Piękny efekt mokrych ust.Posiada również inne walory:
+Cudownie się rozprowadza,
+Nie skleja usta,
+Pięknie pachnie(nawet smakuje!)
+Nawilża usta,
+Aplikator jest wygodny,
Nie wiem czy to można nazwać minusem ,ale po 3 miesiącach błyszczyk na ustach zaczął się wałkować(może mi się dostał nie zbyt świeży produkt)
No i niestety ale moim zdaniem 5 mg,to zbyt mała pojemność...
Podsumując, powiem że to jest bardzo dobry produkt,godny polecenia.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

A ja go lubię ;D

Mi sie podoba.
Mam kolor taki jak na zdjęciu ;)
Bardzo ładny efekt pozostawia na ustach jeżeli przed tym użyć jeszcze pomadkę nivea velvet rose ;)) Ma taki nie zwykły zapach.Dosyć przyjemny ;)) Konsystencja taka trochę lejąca się,ale mi się podoba ;)) Najważniejsze nie lepi się!;D Napewno kupię go jeszcze nie raz ;)

Używam tego produktu od:2 msc

mile wspominam

Mialam ten blyszczyk chyba z rok temu, moze ciut dawniej. Wtedy bylo wiecej kolorow do wyboru teraz sa tylko cztery. Wtedy kupilam kolor arbuza( teraz juz niedostepny). Blyszczyk jest transparenty i bardzo ladnie rozswuetla usta. Moje usta sa waskie, a blyszczyk ten ladnie je optycznie powiekszal. Bylam zadowolona i ostatanio cos ciagnie mnie w jego kierunku. Aplikator to maly pedzelek. Blyszczydlo ma tylko 5ml i jak na swoja pojemnosc jest produktem dosc drogim( za zachodnia granica).

Dla osob ktore nie chca uzywac produktow na oleju mineralnym do ust, jest to bardzo dobra alternatywa, gdyz produkt ten ich nie zawiera.

Sklad:Polyisobutene, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Myristyl Lactate, Macadamia Ternifolia, Hydrogenated Polydecene, Tocopheryl Acetate, Silica, Propylparaben, BHT, Geraniol, Benzyl Benzoate, Alpha-Isomethyl Ionone, Parfum

Używam tego produktu od:ponad rok temu

Coś dla mnie

Jest rewelacyjny. Osobiście mam odcień Mango. Uwielbiam ten błyszczyk. Trzyma się długo, usta są nawilżone, uwydatnione i pięknie podkreślone! gorąco polecam :)

Używam tego produktu od: tygodnia

Uczciwe 4*

1* za efekt-"tafla jeziora",wielbie ten efekt w blyszczykach
2*za aplikator-swietny pedzelek,ktorym naprawde dobrze rozprowadza sie blyszczyk
3*smak,kolor-lekko cukierkowy bez chemicznego posmaku;posiadam odcien Rose,sutelny odcien rozu z tysiacem perlowych iskierek,ktore pieknie lsnia na ustach.Kolor bardziej transparentny niz nadajacy barwe ustom,co jest dla mnie dodatkowym atutem
4*za ogolne wlasciwosci,czyli:nie jest klejacy,dosc dobrze trzyma sie ustach,wywiazuje sie z zadania i optycznie powieksza usta:) wydaja sie pelniejsze,bardziej kuszace:)

Czemu nie 5*?ma tylko 5ml i cena jest dosc wysoka biorac pod uwage brac dostepnosci w PL do kolorowki Nivea to ceny czasami bywaja zawrotne niemniej skusze sie na inny kolor jak tylko bedzie okazja:)

Używam tego produktu od:NIedawna
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1-szego

cudny :)

Długo przymierzałam się do kupna tych błyszczyków. W końcu nabyłam cztery kolorki i jestem zachwycona. Usta wyglądają pięknie.
Błyszczyk bardzo fajnie je pielęgnuje i co najważniejsze nie lepi się jak to błyszczyki mają w zwyczaju.
Po czasie kolorki delikanie blakną na ustach ale efekt tafli wody pozostaje.
Polecam tym bardziej że na Allegro można je kupić naprawdę tanio.

Ilość zużytych opakowań: 4 nkolorki jednocześnie

Przezroczysta!!

Mój kolorek to 91 Satin!! Nawilża, wygładza, pielęgnuje!! Co do kolru to zostaje transparentny i daje jedynie efekt w postacie ust zmoczonych wodą!! Gdyby tak połączyć właściwości nawilżania i pielęgnacji z wyrazistym kolorkiem - byłaby nawet dobra, ale.. odkłada się, przy nałożeniu większej warstwy błyszczyka ,w kącikach ust i na obrzeżach warg!! Niezbyt dobry specyfik !! Jedynie dobrze pielęgnuje!!

Używam tego produktu od: z rok temu
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Dobry, ale są lepsze

Nie jestem zachwycona tym błyszczykiem, miałam kolor Sunlight - ładnie wyglądał, ale sklejał usta. Pędzelek też nie był najwygodniejszy w użyciu i bez lusterka trudno było go użyć. Błyszczy troszkę wysuszał usta. Trwałość przeciętna, wydajność również.

Używam tego produktu od: trzy miesiące

3/4

a ja mam volume eduction. roz mocniejszy, dosc widoczny na ustach.
tzn...mialam, bo ukradla mi go podstepnie moja wlasna matka...czyli to juz dwie zadowolone baby:)

ideal to oczywiscie nie jest.
ale...swietny kolor, piekny wyglad ust i dosc porzadna trwalosc to niewatpiwie jego zalety.

troche lepi sie na ustach, pedzeek jest mautki-przy pelnych wargach dsc latwo naroic sobie smug...

ogolnie...miedzy 3 a 4.

Używam tego produktu od:.
Ilość zużytych opakowań:jedno.

podwójny blask

Mam odcień Volum Rose, czyli taki delikatny, połyskujący jasny róż. Na ustach koloru prawie nie widać (i dobrze), są one jednak jakby bledsze i pięknie błyszczące. A błyszczą podwójnie, bo usta wyglądają jak polakierowane (efekt tafli wody) i do tego rozświetlone perłowymi iskierkami. Już za ten efekt należą się trzy gwiazdki :ehem: Czwarta za delikatny, nieprzeszkadzający zapach, brak smaku, wygodny pędzelek i małe, zgrabne opakowanie. Piątej do kompletu niestety dać nie mogę, bo choć z chęcią skuszę się ponownie na jego zakup, to uważam, że normalna cena tego błyszczyka jest jednak zbyt wysoka.

Używam tego produktu od: paru miesięcy