Carlo di Roma, Vintage Eye Liner (Automatyczna kredka do oczu z gąbką do rozcierania)

Pojemność 0,3 g

Kredka automatyczna Vintage z gąbką do rozcierania kresek z systemem Up&Down, dzięki któremu można wkręcić rysik z powrotem. Dostępna w 8 kolorach.

nijaka

Mam kredkę w kolorze brązowym.

+ posiada gąbeczkę do rozcierania
+ nie rozmazuje się
+ delikatnie podkreśla
+ miękka

+/- niska cena, ale kredki do oczu są tak wydajne, że można zainwestować w porządną

- bardzo nietrwała i zbyt delikatna, po wykonaniu makijażu jest prawie niedostrzegalna i szybko nie ma po niej śladu, łatwo się ściera i kolor po roztarciu jest bledziutki
- opakowanie jest fatalne, brązowy paseczek przy zakrętce się zsuwa, przez co za każdym razem musiałam go szukać po wykonaniu makijażu i składać kredkę.

Używam tego produktu od: ponad rok

skąd ten zachwyt?

Kredka wizualnie prezentuje się fajnie. Gąbeczka daje obietnice starannie wykonanego makijażu. Niestety, kredka owszem jest miękka, ale błyskawicznie znika, rozmazuje się, tworzy oko pandy, drażni oko, generalnie jest wiele lepszych kredek w tańszej cenie. Jestem rozczarowana, nie polecam.

Używam tego produktu od: 1 kredka
Ilość zużytych opakowań: 1 kredka

Miękka - a to już plus!

Kredka jest miękka, a to jest najważniejsza cecha kredki do oczu jak dla mnie. Nie jestem zachwycona nią, bardzo szybko się skończyła, jakoś dziwnie się zacinała. Daję 4 gwiazdki, o niebo lepsza jest kredka Bell Precision, a cenowo podobnie obie wypadają, dlatego nie kupię! Mimo wszystko jest miękka, a to rzadkość w śród kredek niestety więc wysoką notkę daję. Minus też za to, że ciężko ją nabyć, ja kupiłam swoją przez allegro.

Używam tego produktu od: używałam 1,5 miesiąca temu.

polecam !!

jest swietna :) sprostała moim wymaganiom ;d jak dla mnie rewelacja. nie rozmazuje sie, gąbeczka bardzo przydatna. Dałam za nia niecałe 7 zł :) nie wydaje fortuny na kosmetyki wiec jestem bardzo zadowolona

Używam tego produktu od:ponad roku

jak dla mnie idealna:D

bardzo lubię tę kredkę;)
- łatwo się nią rysuje i cienką, i grubą kreskę
- jest wykręcana - nie trzeba jej temperować
- trwała, nie rozmazuje się
- przystępna cena
- gąbeczka jest miękka i łatwo się nią rozciera kreskę

na pewno kupię jeszcze raz.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Jak najbardziej polecam :*

Jest super. Mam odcień liliowy. Moje koleżanki często ją ode mnie biorą i same się nią malują. Kolor jest śliczny. Kredka nie rozmazuje sie, nie nieściera. W dodatku ma gąbeczkę, zawsze można nią rozetrzeć kosmetyk, żeby odcień nie był taki intensywny.
Ostatnio kusi mnie odcień ciemnej zieleni i chyba zainwestuję. W końcu niecałe 9 zł to nie majątek :P :*

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 :)

Polecam!

Od jakiegoś czsu zastanawiałam się jaką kredkę kupić bo ta którą mam już zaczęła się kończyć więc zachęcona opiniami na wizażu postanowiłam kupić kredkę Carlo di Roma.Miałam mały problem z jej zakupem bo w dużych centrach handlowych nie mogłam znaleźć tej marki:( ale naszczęście w mojej miejscowości przypadkiem odkryłam w sklepie dość spory regał zaopatrzony kosmetykami tej firmy:))) Jeżeli chodzi o mnie to spełnia naprawdę bardzo dobrze swoją rolę:

- łatwo i precyzyjnie można narysować kreskę
- jest trwała
- dzięki temu,że jest automatyczna można wsunąć ją z powrotem
- bardzo fajnie rozciera się kreskę dołączoną gąbeczką

pozatym jest duży wybór kolorów,cena bardzo atrakcyjna ja za swoją zapłaciłam 7.40zł.
Narazie kupiłam tylko jedną brązową ale będę chciała dokupić jeszcze jakieś inne kolory.Nie dałam 5 gwiazdek bo może znajdę jeszcze lepszą od tej...

Używam tego produktu od:2 tygodni

KWC

najlepsza kredka jaką kiedykolwiek miałam, bo:

-długo się utrzymuje
-nie droga
-łatwo się nią maluje
-dość duzy wybór kolorów

ja nic więcej od kredki nie wymagam ;) ta świetnie się sprawdza i nie zamienie jej na żadną inną :)

Używam tego produktu od: kilku tygodni

cudo!

Dziekuję Wizażankom dzięki którym kupiłam tą kredkę :* mam dwie - granatowa i brazowa. Myslalam, że kupiłam idealna Inglota lecz wyladowala w koszu po kupnie tych :D Ja widze same plusy :)
- cena
- kolory do wyboru
- NIE ROZMAZUJE SIE I NIE ZNIKA trzyma sie od rana do zmycia- a mnie znikało wszystko
- ma gąbeczke do rozcierania
- miękka
- nie trzeba temperować
Jestem zachwycona :ehem: i kupię sobie jeszcze jakąś ;P

Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:

bdb

zalety:
miekka
wydajna
mocna czern
nie sciera sie
fajna gabka przydaje sie do maziania po powiece
dlugo nie moglam jej znalesc ale wreszcie odkrylam stoisko z carlo...
cena
polecam bo za te cene warto sprobowac

Używam tego produktu od: 1 rok

Bardzo przyzwoita!

To moja trzecia kredka. Wcześniej używałam Astora i Loreala, ale żadna z nich nie była tak dobra jak ta. Kredka jest trwała, nie rozmazuje się, ma odpowiednią miękkość. Jest prosta w użyciu i praktyczna. Opakowanie eleganckie a gąbeczka do rozcierania jak najbardziej przydatna. Dodatkowym atutem jest jej cena.
Polecam!

Ilość zużytych opakowań:nadal 1

Najlepsza z kredek

Nie miałam lepszej kredki (a miałam np. Lancome). Mam niebieską, kolor jest intensywny, nie blaknie, ślicznie jakby odblaskuje (czy jak to nazwać) nad rzęsami. Bardzo miękka, super się rozprowadza. Gąbeczki ja akurat nie stosuję, ale już sobie zamówiłam brązową do "ocieniania" oka. Zapłaciłam 8,10 - dodatkowy plus dla stosunku ceny do jakości. Naprawdę bardzo dobry kosmetyk.

Ilość zużytych opakowań: napoczęłam