Miraculum, Sensitive Skin, Aksamitny żel do mycia twarzy do cery wrażliwej, naczynkowej, skłonnej do podrażnień

Żel przeznaczony do codziennej pielęgnacji nawet najbardziej wrażliwej skóry. Skutecznie oczyszcza cerę, nie powodując jej wysuszenia ani podrażnienia. Przyjemnie koi i odświeża. Delikatnie nawilża, przywraca skórze równowagę. Szybko i długotrwale czyni ją świeżą, miękką i elastyczną. Delikatna baza bez mydła przywraca skórze jej naturalne pH. Kompozycja zapachowa dobrana pod kątem zastosowań w preparatach przeznaczonych do pielęgnacji nawet najbardziej wrażliwej skóry.

perfekcyjny

Nie mam cery wrażliwej, naczyniowej a wręcz przeciwnie - mieszaną skłonną do zaskórników.
Ten żel sprawdza sie idealnie. Nie przesusza skóry, delikatnie oczyszcza, ma fajną "ślizgającą się" konsystencje.
Cera jest po nim idealnie gładka.

extra delikatny

żel jak napisałem traktuje mytą skórę bardzo delikatnie, nie ma mowy o jakimkolwiek wysuszeniu czy szczypaniu. Jednoczesnie skóra jest doskonale oczyszczona, delikatnie pachnąca i gładka. nawet przy lekko podraznionej skórze nie występuje jakiekolwiek mrowienie. Plusem są zawarte wyciagi roślinne i niska cena produktu. Zastrzeżenia mam jedynie do opakowania- zatykaczka odpadła mi już po kilku pierwszych użyciach i pózniej musiałem się męczyc każdorazowo zakładając ją na swoje m-ce...a le moze to tylko wada mojego obecnego opakowania

Używam tego produktu od:3m-cy

na razie najlepszy

Jak dotąd najlepszy z żeli do twarzy, jakie miałam (a było tego sporo). Nie wysusza, nie podrażnia, miły w stosowaniu. Wydajny. Na razie daję 5 gwiazdek, ale jak tylko znajdę coś lepszego... Pewnie nie znajdę ;) A szukam czegoś - bez SLS w składzie (ale żel Hipp odpada - wysuszacz), ładniej opakowanego (tu koszmarny szpitalny seledyn... jak u Cliniquea, masakra), no i ideał nie wymagałby kremowania po zastosowaniu - tu jednak po kilku minutach czuję leciutkie ściaganie (cerę mam bardzo wrażliwą, suchą na policzkach, naczynkową). Na razie KWC, bo jakością bije konkurencję na głowę.

Ilość zużytych opakowań: dwa

DOSKONAŁY!!!

Ten żel jest po prostu dobry - łagodzi, rozjaśnia, pieknie pachnie, jest delikatny. To pierwszy żel od czasu wycofanego już żelu Kolastyny "Piekno Natury" z lnem, który tak dobrze działa na moją skórę.

Wady jednak są równie duże - nigdzie go nie mogę znaleźć, kiedyś leżał w hipermarketach po 9 zł, teraz widuję go tylko w Galerii Centrum po ...16 zł , chociaż oprócz zelu w marketach lezy cała ta seria ;/ Do dupy z taka dostepnością polskich produktów, które sa dobre dla skór wrażliwych, naczyniowych;/

Po kilklu miesiącach muszę jednak odjać jedna gwiazdkę, bo zel jednak trochę za bardzo wysusza, jak na moje standarty.

Ilość zużytych opakowań:około 5

delikatny&skuteczny

bardzo fajny produkt, nie tylko dla cer wrażliwych-mojej tłustej też doskonale służy.
+wydajny, wystarzy niewielka ilość, by umyć twarz
+pieni się średnio ale to nie jest jego wada, bo ma ciekawą konsystencję-żelową
+nie podrażnia itp.
+ciekawy zapach(jak perfumy)
+tani
+dobrze oczyszcza, usuwa nawet tłuszcz
+nie wysusza skóry!!!
gorąco polecam! :)

Używam tego produktu od:2 mies.

SUPER

Bardzo, bardzo dobry żel:) Najbardziej obawiałam się tego, że ma SLS na drugim miejscu w składzie jednak niepotrzebnie. Działa bardzo delikatnie, ale skutecznie. Śmiało można zmywać nim tusz do rzęs (to mój cały makijaż więc jak się spisuje przy podkładach itp. nie wiem). Absolutnie nie wywołuje podrażnień więc dla cery naczynkowej jest idealny:) Nie powoduje też nieprzyjemnego uczucia ściągnięcia buzi co czyni większość żeli, a cera po umyciu nim jest gładka i jednolita. Subtelnie pachnie, konsystencja dosyć rzadka, ale jest cholernie wydajny (prawie jak żele Eris). Nie wiem czy kupię go ponownie z dwóch powodów:
*cena - w tej cenie to ja mam prawie 3 sztuki mojego faworyta żelu oliwkowego Ziaji
*SLS w składzie - mimo wszystko wolę unikać tego szkodnika;)
Z powyższych powodów przyznaję 4 gwiazdki zamiast pięciu.
Polecam:):):)

Używam tego produktu od:ponad miesiąca

znakomity dla cery naczynkowej

Żelu uzywa moja mama, więc podaję jej opinię. Mama ma cerę naczynkową, skłonną do podrażnień, czerwienienia, itp. Bardzo spodobała jej się delikatnośc tego żelu. Znakomicie koi skórę, a jednocześnie ją oczyszcza i odświeża. Ma przyjemną, jedwabistą konsystencję. Jest wydajny i tani.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy (mama używa)

super i tani

Super żel, wspaniale radzi sobie z moją suchą, wrażliwą, łuszczącą się i czerwieniącą skórą. Nie podejrzewalabym żę kosmetyk za 10 zł. będzie tak dobry. Mam już 3 opakowanie i nie zamierzam zmieniać na nic innego.
Żel nie ściąga, nie wysusza, nie drażni, jest łagodny i nie trzeba go długo zmywać z twarzy.
Przetestowałam setki innych i zwykle każdy przeznaczałam w końcu do mycia ciała a nie twarzy.
Bardzo polecam.

Używam tego produktu od:3 mies