Avon, Glass Reflections Lipstick (Szminka do ust)

Avon, Glass Reflections Lipstick (Szminka do ust)

Pojemność 3,2 g

Kolor lśniący jak lustro.
Kolory:
-Whisper
-Nude
-Mauve
-Berry
-Mist
-Nectar

Mam dwa odcienie:
- nectar - jak na moje lekka brzoskwinka
- whisper - wrzos
Oba odcienie są delikatne i nie kryjące, nadają lekki kolor

+ całkiem nieźle nawilża
+ ładnie pachnie
+ fajne kolory :D

- trochę za krótko trzyma jak na szminkę - ok godziny

Używam tego produktu od: trochu czasu jest :D

Bez zachwytów

Mam kolor Nectar - blady róż ze złotymi drobinkami.

Efekt daje super - delikatny, transparentny kolor, połyskujące drobinki, usta lśnią niczym tafla wody. Szminka nie wysusza, ale też nie nawilża ;) Jest bardzo mieciutka przez co dobrze sią nią maluje.

Zdecydowanymi wadami są:
- krótka trwałość - mam wrażenie że trzyma się nawet krócej niż co niektóre błyszczyki
- mało wydajna - szybko sie zużywa

Dodam jeszcze, że szminka nadaja się raczej na wiosne/lato bo jest leciutka .
Używam tego produktu od: ok rok

taka sobie

Szminka nie wyróżnia się niczym specjalnym, ale lubię ją głównie ze względu na jej lekkość i kolor.

Odcień Nude, który posiadam w opakowaniu wygląda na mocny brudny róż ze złotymi drobinkami, ale na ustach kolor staje się delikatniejszy, bardziej przejrzysty, choć nadal widoczny. Ładny, ale nazwa Nude jest tu jednak myląca.

Szminka jest lekka - na ustach w zasadzie odczuwa się ją jakby to był balsam do ust, poza tym, że jednak drobinki są wyczuwalne :o

Idealnie wygląda tylko wtedy, gdy usta są w idealnej formie, gdyż może podkreślać skórki. Sama też za bardzo nie pielęgnuje, więc nie polecam jej na co dzień, bo może przesuszyć i podrażnić (brokat!) skórę ust.

Pachnie przyjemnie, jest dość wydajna. Opakowanie proste, ale eleganckie, tylko ciężko się je otwiera.

Ogólnie rzecz biorąc fajne zastępstwo błyszczyka, ale do stosowania z umiarem, od czasu do czasu. Przynajmniej odcienie z brokatem, bo te bez, podejrzewam, są lepsze.

lubię taki efekt

Średnio lubię szminki, uwielbiam błyszczyki. Ta szminka jest półprzezroczysta, jest to raczej mgiełka kolou. Usta lśnią jak po użyciu błyszczyku. Zawiera małe drobinki. Moja szminka ma kolor wściekłego różu, jednak na ustach wygląda bardzo delikatnie, naturalnie i dziewczęco. Nie wysusza naskórka. Zauważyłam, że jest średnio wydajna, zużyłam już 1/3 sztyftu. Może dokupię sobie za jakiś czas inny odcień.

Używam tego produktu odkąd się pojawił w katalogu

Bliźniaczka Wibo...

Uśmiałam się po pomalowaniu nią ust po raz pierwszy - kilka tygodni wcześniej kupiłam szminkę Wibo (Hydro Extreme Lipstick), która jest bliźniaczką szminki Avon (nawet kolor identyczny). Mam więc bliźniacze szminki - jedna za niecałe 6 zł, druga za 19,90 zł. Z dwoma wyjątkami: opakowanie avonowskiej szminki jest dużo ładniejsze (chociaż tworzy piękny "komplet" z jednym z tuszy Wibo) a sama szminka ma mniejsze, niż w przypadku Wibo, drobinki. PLUSY: zapach - wprawdzie ostatnio mam awersję do pachnących szminek, ale Glass... ma przyjemny, owocowy zapach, więc muszę zaliczyć to do plusów; ładne opakowanie (chociaż na zdjęciu w katalogu wygląda lepiej); trwałość - szminka utrzymuje się przyzwoicie długo (średnia to 3 godziny) - wprawdzie krócej niż wiele szminek, ale o wiele dłużej niż błyszczyk; ładny, nie nachalny, różowawy kolor - mam wersję Berry; szminka dyskretnie lśni, mieni się kolorem - dla mnie to dobry efekt; nie klei się, nie wałkuje, równo schodzi z ust; nie wysusza ust, ładnie wygląda nawet bez podkładu w postaci pomadki ochronnej; konsystencja - odpowiednia (nie za twarda, nie za miękka). MINUSY: ma wyczuwalne drobinki (nieco mniejsze niż w szmince Wibo, ale przy tej też mam uczucie peelingu ust); odbija się na czym tylko się da, ale wypicie napoju przetrwa; przy wkręcaniu nadmiaru do opakowania szminka ociera się o krawędź i trochę jej tam zostaje. PODSUMOWUJĄC: wydane 19,90 zł mogłam zainwestować w inne odcienie szminki Wibo. Nie odradzam Glass Reflections, bo ta szminka ma w sobie sporo uroku, ale jestem nieco rozczarowana.

Używam tego produktu od: niedawna

rozczarowałam się

Kupiłam szminkę Glass Reflections z myślą, że zastąpi mi ona błyszczyk ( nie lubię u siebie podkreślonych ust). Ogólnie szminka mi sie podoba, nie wysusza ust, ma przyjemną konsystencję i ładne opakowanie. Koloru nie nadaje, ale...oczywiscie zdjęcie katalogowe przekłamane. Szminka jest prawie bezbrawna, ale za to tonę złotego brokatu w sobie :( Mam kolor Nectar.

ładnie się błyszczy

Świetna szminka, ładnie się błyszczy nadaje póltransparentny kolorek (mam odcień nectar), jest to pomieszanie różu z brzoskwinią ze złotymi drobinkami. Naprawdę fajny produkt. Nie wiem czy kupię jescze raz bo lubię nowości:)

Używam tego produktu od: paru dni

Ślicznie połyskuje:)

Kupiłam tą szmineczkę, bo strasznie podobał mi się efekt na ustach modelki w katalogu. Stwierdzam, że jednak jest on inny - wg mnie sto razy fajniejszy:) Na zdjęciu dziewczyna na pewno ma nałożony błyszczyk, bo jednak ten kosmetyk nie daje efektu tak mokrych ust. Kolorki bardzo delikatne, po nałożeniu są mało widoczne, choć widać, że jest jakiś kolor na usteczkach. I te drobinki:):):) Ja mam odcień NUDE i jestem zachwycona!!! Moje usta są bardziej miękkie, lekko nawilżone, subtelnie brązowawe z cudnym połyskiem złotych drobinek:) Nie ma absolutnie mowy o sklejaniu, czy dziwnych grudkach. Przyznaję jednak, że szminka najlepiej wygląda na niewysuszonych ustach. Opakowanie otwiera sie bez problemu, jest bardzo eleganckie. Zapach i smak szminki jest neutralny.Tylko cena może troszkę za wysoka, no ale da się przeżyć:)

Używam tego produktu od: tygodnia z hakiem
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego, ale mam nadzieje, że nie ostatniego.

jest fajna, ale ma i minusy

szmineczka jak na Avon to szczyt ich możliwości ;) Jest naprawdę fajna :)

+ dość ładne opakowanie
+ delikatne, ładne kolory
+ nawilża
+ ładnie lśni na ustach
+ nie robią się po jakimś czasie białe "gluty"

- opakowanie ciężko się otwiera
- ma mikroskopijny brokat: na randki niedozwolona bo brokat ten będzie wszędzie na waszym TŻ i to NIEŚCIERALNY
- wymaga idealnych ust (przy minimalnych chociaż suchych skórkach nie wygląda ładnie)
- mam 2 kolory, ale na ustach wyglądają niemal identycznie

Używam tego produktu od: tygodnia