Floslek, Pielęgnacja Cery Tłustej, Żel do mycia cery tłustej i trądzikowej

Floslek, Pielęgnacja Cery Tłustej, Żel do mycia cery tłustej i trądzikowej

Polecany zamiast tradycyjnego mydła do zmywania tłustej i mieszanej skóry twarzy, szyi, dekoltu, karku oraz innych miejsc skłonnych do wykwitów trądzikowych. Bardzo dobrze zmywa naturalne zabrudzenia oraz makijaż, usuwa nadmierną warstwę lipidową skóry nie wysuszając jej. Po umyciu staje się ona wyraźnie odświeżona, delikatnie zmiękczona, gładka, nie wykazuje nadmiernej połyskliwości, nie wymaga stosowania środków natłuszczających. Przy regularnym stosowaniu zmniejsza się łojotok oraz skłonność do powstawania wykwitów, następuje ściągnięcie porów skórnych. Żel zawiera naturalny wyciąg z łopianu i babki lancetowatej o działaniu bakteriobójczym i bakteriostatycznym oraz łagodne substancje myjące m.in. saponiny z mydlnicy lekarskiej, które nie drażnią skóry. PH 5,5.

Przyjemny

Produkt ma przyjemny zapach, konsystencja trochę zbyt lejąca, przez co jest mniej wydajny od innych żeli.
Ładnie oczyszcza cerę, nie podrażnia, nie zapycha. Taki przyjemny delikatny produkt do oczyszczania.
Można go dostać stacjonarnie i w sklepach internetowych za przystępną cenę. Warty wypróbowania.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania po 200ml

Świetny

Jesteśmy zaprzyjaźnieni. Spełnia wszystkie moje wymagania.

Kosmetyk jest bardzo delikatny - skóra jest oczyszczona i zmiękczona i nie czuję nieprzyjemnego "ściągnięcia".
Cera się nie świeci.

Łatwo się go zmywa.
Konsystencja jest wodnista. Ten fakt uważam za neutralny, ale może dla niektórych ważny.

Zapach jest przyjemny, jak dla mnie ledwo wyczuwalny.
Produkt wydajny - starcza mi na ponad miesiąc przy codziennym używaniu po dwa razy.

Używam tego produktu od: około dwa lata
Ilość zużytych opakowań: dużo

nie bardzo...

Niestety nie mogę o tym żelu napisać zbyt wiele dobrego...Po pierwsze nie odpowiada mi jego konsystencja - jest dość wodnista, słabo się pieni, przez co jest niewydajny. Mam wrażenie że nie oczyszcza cery zbyt dobrze, żeby zmyć makijaż (podkład i tusz) muszę nim myć buzię dwukrotnie. Jedyny pozytyw to to, że nie wysusza, przyjemnie pachnie i ma dość dobry skład (wyciągi z ziół).

Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

ok

bardzo fajna konsystencja, trochę jak żel, trochę jak oliwka, niewielka ilość zmywa całkowicie makijaż. Bardzo wydajny, bezzapachowy, wygodne opakowanie. Z trądzikiem nie radzi sobie jakoś nadzwyczajnie, ale rzeczywiście czyści twarz z zanieczyszczeń i makijażu, nie "ściąga" skóry twarzy i nie podrażnia.

ok

Postanowiłam wypróbować żel po przeczytaniu recenzji na wizażu. W sumie nie mogę na niego narzekać. Ma wodnistą konsystencję, nie wysuszał cery, dość ładny zapach. Niestety nie oczyszcza bardzo zanieczyszczonej cery, więc często pojawiały się wypryski, ale ogólnie polecam do tłustej cery.

Używam tego produktu od:ok 1 rok
Ilość zużytych opakowań:3 lub 4

cud utracony

tak jak w tytule - po prostu cud! to te esktrakty z łopianu i babki lancetowatej musiały tak działać; od jakiś 10 lat walczę z pryszczami - co chwila mam pojedyncze niespodzianki(, i próbowałam wszystkiego; a ten żelik po prostu sprawił, że przestały się pojawiać; nie zmieniałam niczego innego w pielęgnacji; potem przestałam używać tego żelu, żeby być pewną -tak, to on ma działanie lecznicze na moją twarz!
miał też wady - bardzo wodnisty, mało wydajny, mało się pienił (tak jakby nie miał SLS) okropne opakowanie przeciekające, ale za efekty jakie mi dawał nie odejmuję gwiazdki
niestety - nigdzie go już nie ma! dlatego już go nie kupię. szukam teraz w/w ekstraktów roślinnych, żeby sama coś zrobić..

lubię go:)

Pięknie pachnie ziołami, cera jest po jego użyciu mięciutka, niewiele jest żeli, które sprostałyby mojej wymagającej zatrądzikowanej cerze. Najczęściej stosuję na plecy i deklot, choć i na twarz nie pogardzę:)) jak mi się coś z "wyższej" pólki skończy.

Używam tego produktu od:4 lat
ilość zużytych opakowań: 5

Bardzo lubię

Stosuję od lat i nawet nie maam ochoty szukać czegoś lepszego. Uspokaja cere mieszaną, nie powoduje powstawania nowych wyprysków. łagodny, nie wysusza, bardzo miły, ziołowy zapach! Używam od dawna. Sprawdza się o każdej porze roku i w każdych warunkach>Używam tego produktu od: kilku lat
Edytuję, ponieważ kolejny raz przekonałam się, że przerwa w używaniu tego produku to błąd. Używałam innych, ale muszę mieć na półce zawsze ten. Na szczęscie znowu udało mi sie go kupić ! Teraz ma trochę inny zapach, bardziej perfumowany intensywny, ale sprawdza się doskonale. Kiedy się go używa po prostu nie ma żadnych niespodzianek. Świetny produkt!
Ilość zużytych opakowań: wiele !!!

Można spróbować

Można spróbować
Bardzo miły, ziołowy zapach. Konsystencja jak dla mnie za rzadka, i mało się pieni. Po umyciu cera jest dobrze oczyszczona, wydaje się gładsza. Ogólnie jestem zadowolona ale będę szukać czegoś nowego.

Ilość zużytych opakowań:kończe 1

Polubiłam

Zwróciłam na ten żel uwagę całkiem przypadkiem robiąc zaku[y w drogerii internetowej a,że akurat mój specyfik do oczyszczania twarzy się skonczył postanowiłam przetestować właśnie ten.
Żel ma dość niezwykłą, prawie zupełnie płynną konsystencję która na początku może sprawiać trochę kłopotu ale teraz przyzwyczaiłam się i nawet jąpolubiłam.Dobrze oczyszcza z makijażu,nie szczypie w oczy nawet jeżeli przez pryzpadek się do nich dostanie.Odświeża i pozostawia skórę taką hmmmm....czystą :).Bezpośrednie działanie antytrądzikowe trudno mi ocenić,bo używam też innych preparatów,nie mniej jednak napewno nie szkodzi skórze z problemami.Nie wysusza ani nie podrażniam(pomimo zawartości SLS).Zapach ziołowy,dosć intensywany.Mogę mu jedynie zarzucić niezbyt cieakawe i średnio pręczne opakowanie ale nie jest to jakaś wielka wada.

Używam tego produktu od:3 tygodni