Vichy, Norma Teint (Podkład do skóry z niedoskonałościami)

Vichy, Norma Teint (Podkład do skóry z niedoskonałościami)

Pierwszy podkład z formułą sebum-proof. Czysta, matowa, jednolita skóra.
Działanie zapobiegające zbijaniu się podkładu w grudki, aby pokryć skórę ultradelikatną, jednolitą warstwą.
Wyjątkowa trwałość, aby uniemożliwić podkładowi przemieszczanie się na skutek kontaktu z sebum.
Skóra pozostaje matowa, świeża i jednolita przez 8 godzin. Zawiera SPF20. Nie powoduje powstawania zaskórników. Nie wysusza skóry. Zawiera wodę termalną z Vichy oraz Zincadone A - składnik oczyszczający, redukujący niedoskonałości. Testowany w ciepłym i wilgotnym klimacie.
Do kupienia wyłącznie w aptekach.

Ukochany, jedyny, wybrany - od lat!

Jak sprawić, by cera niedoskonała, za jednym podkładu muśnięciem, zmieniła się w oblicze doskonałości? Rozkochać się w Vichy Norma Teint - zaufać, powierzyć cerę tej trosce.

Z niedoskonałościami większymi lub mniejszymi walczę od lat, o zgrozo! Z tym podkładem zaprzyjaźniłam się, gdy wiodłam jeszcze życie studenckie i walczyłam z intruzami na skórze. Dziś, jako niemalże 30-letnia kobieta, z niedoskonałościami nieco mniejszymi, wciąż oddaję swoją cerę pod opiekę Vichy Norma Teint.

Czysta, MATOWA, doskonała skóra. I to przez wiele godzin! Nieważne, czy aura mroźna, czy upalnie słoneczna - wytrzymuje wszelkie niedogodności pogodowe. Producent obiecuje 8 godzin niezawodnego efektu, jako długoletnia testerka mogę śmiało pokusić się o stwierdzenie, że jest to nawet nieco dłużej! Owszem, jako posiadaczka bardziej niż bardzo tłustej cery, po kilku godzinach potrzebuję przypudrować nosek, jednakże podług innych podkładów (a przetestowałam ich naprawdę sporo!), żaden, naprawdę żaden nie zapewnił mi tak doskonałego efektu.

Podkład Vichy nie przyczynia się do powstawania nowych wykwitów bądź zaskórników. Ba, powiedziałabym, że nawet je redukuje i leczy! To na pewno zasługa Zincadone A - składnika, który rozprawia się z niedoskonałościami wszelkimi paskudnymi. I za to go przede wszystkim uwielbiam!

Dodatkowym atutem, dla mnie, jest SPF20 - jak dla mnie, wprost idealny na miejskie podróże latem i zimowe wojaże. Z kolei duży wybór kolorów, pozwolił znaleźć ten odpowiedni, najjaśniejszy, dla bladolicej.

Vichy Norma Teint jestem wierna od lat. I słowo - będę na pewno dalej!

Spróbujcie, przekonajcie się, może akurat skradnie Wasze serca i wszelkie niedoskonałości, przy okazji? :)

Używam tego produktu od: minimum 5 lat
Ilość zużytych opakowań: ok. 10

najlepszy

mam bardzo nierówny koloryt skóry, policzki czerwone, reszta skóry blada.
długo szukałam idealnego podkładu,
takiego który równo i szybko się rozprowadza, w dodatku nie jest bardzo drogi, no i dobrze się trzyma przez cały dzień
w końcu znalazłam.

bardzo polecam ten podkład. używam go już od roku i jestem bardzo zadowolona

Ilość zużytych opakowań: 6 dużych

GENIALNY

Super!!! Skutecznie maskuje wszystkie niedoskonałości skóry, wyrównuje koloryt skóry. Jest bardzo lekki i i wydajny.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Podkład wspaniale rozprowadza się na skórze. Dokładnie kryje niedoskonałości i pozwala mi czuć się p

Podkład wspaniale rozprowadza się na skórze, nie zostawia plam i doskonale dopasowuje się do typu urody. Dokładnie kryje niedoskonałości i pozwala mi czuć się pewnie i promiennie przez cały dzień! Dzięki niemu mogę robić wszystko, co chcę bez obawy, że ktoś zauważy moje niedoskonałości. To sprawia, że moja pewność siebie wzrasta a radość z każdego dnia jest coraz większa!

Używam tego produktu od: zeszłego roku
Ilość zużytych opakowań: 3 duże

super

WItam,
podkład jest bardzo wydajny i sprawdza się w 100%. Daje matowe wykończenie, utrzymuje się naprawde długo ponadto ukrywa niedoskonałości przy czym nie robi efektu maski. Nie ściera sie i nie robi plam.
Napewno wróce do niego ponownie.

Używam tego produktu od: 3 miesiace
Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

super

Mój najlepszy podkład ,do którego często namiętnie wracam,szczególnie teraz w okresie letnim mam do niego słabosć.Sam podkład jest bardzo lekki i ma fajną konsystencję ,dzięki której łatwiej jest go rozprowadzić.Ładnie stapia się ze skórą nie pozostawiając brzydkich śladów w postaci smug,plam itp.Wyrównuje kolor skóry i skuteznie matowi ;)Jest to podklad ,który nie zapycha porów co jest wielkim atutem dla każdej z nas.
Ważnym aspektem który koniecznie trzeba naznaczyć to fakt iż podkład nie podkreśla już istniejących porów,zaskórników,krostek ;) fajnie prawda? :D
Ja używam podkładu w odcieniu nude i mi pasuje ,nadaje charakteru naturalnej zmatowionej cery,ale troszkę się utlenia po czym kolor w ciągu dnia ciemnieje i dla mnie nawet to pasuje...więc jeśli wybieracie to ton jaśniejszy ;D
Gama kolorystyczna podkładu uboga nie jest ,ale myślę że się to zmieni.Producent zapewnia 8g trwałości u mnie trwałość do 6godz ale dobre i to niż jak niektóre podkłady 2-3h i trzeba make up poprawiać...a więc kolejny +.Nie wysusza skóry lez ją pielęgnuje hamując przy tym powstawanie nowych niedoskonałości.

Używam tego produktu od: 12mc
Ilość zużytych opakowań: 4 duże

bardzo dobry

Mam tlusta cere, nie mam zadnych pryszczy "diod" ale cera mi sie blyszczy, na policzkach widoczne są male blizny po wyciskaniu no i mam lekkie przebarwienia, ten poklad jest jak dla mnie idealny, chodzac na solarium srednio 2-4 razy w miesiacu uzywam odcienia nude 25, dodam ze nie jestem pomaranczowa skwarka, skora wyglada naturalnie, a gdy nie chodze pol roku i calkiem bledne to lacze sobie odcien 15 opal (ktory kupilam przypadkowo lata temu a jest wyjatkowo za jasny) i 25 nude i powstaje idealny odcien, ktory nie odznacza sie roznica twarz-szyja. podklad rozsmarowywuje najczesciej na zwykly krem nawilzajacy trojkatna gabeczka z rossmana + puder stay matte nr 5 :) i efekt jest idealny - koloryt mojej skory jest wyrownany idealnie, brak efektu maski, podklad jest bardzo lekki, meeeeeeeeeega naturalny, nie zatyka porow i wierze ze napewno nie pogarsza stanu mojej skory :) a czy polepsza? tego nie wiem, ale stosuje go od kiedy pamietam

plusy!!!!

+ lekki
+ MEGA wydajny (wystarcza na minimum 3msc przy codziennym stosowaniu duzej ilosci, do mysle nawet pol roku spokojnie)
+ idealnie wyrównuje koloryt skóry

jesli jakis minus to napewno dla dziewczyn majacych mega problemy z cera i mase pryszczy, bo moze ich poprostu nie pokryc, dla mnie to akurat dobrze bo nie chcialabym miec na twarzy maski, a tak mam kremo-fluid ktory nie zatyka porow, wyglada mega naturalnie i nie odznacza sie, jest idealna baza pod makijaz, wyrownuje koloryt i pokrywa male dziurki w policzkach i nieznaczne wagry

kolejnym minusem faktycznie moze byc trwalosc, nie bede sie klocila ze sie dlugo trzyma, bo sie sciera ale nie zaryzykowalabym zmiany na inny :)

Używam tego produktu od: 5-6lat (nie pamietam)
Ilość zużytych opakowań: 10??? może wiecej

świetny

Chciałam wypróbować podkład z Vichy i padło na ten. Świetnie się u mnie sprawdził, ładnie wyrównywał koloryt, nie było widać go na twarzy, nie zatykał porów, jak dla mnie miał właściwości lecznicze bo gdy go stosowałam wyprysków prawie nie miałam, minusem dla mnie była konsystencja - zbyt rzadka i gama kolorystyczna zbyt uboga. Mimo, że opakowanie w pierwszym momencie mnie odstraszyło – jak maść apteczna, ale później „dziubek” sprawdzał się idealnie.

Używam tego produktu od: 2,5 miesiąca

Godny polecenia

Podkład kupiłam przypadkiem i nie zawiodłam się. Fajny do stosowania na co dzień.

Plusy:
+ lekki
+ nie zatyka porów
+ nie uczula
+ delikatnie kryje wyrównując koloryt twarzy
+ wygląda naturalnie

Minusy:
- mała gama odcieni
- wodnista konsystencja
Używam tego produktu od: ok 4 miesięcy

jak dotychczas najlepszy

+ dla cery z problemami świetny- nie zatyka, nie powoduje maski,
+ dobrze matuje
+ kryje całkiem nieźle jak na swoją lekkość
+ długo utrzymuje się na skórze

- po dłuższym używaniu robi się rzadki

Ilość zużytych opakowań: razem ok. 5 opakowań

naturalny look

ladnie kryje a przy tym baaardzo naturalnie wyglada.jest zdecydowanie lzejszy od Dermablend.jedyny problem z nim (zreszta jak i z inymi podkladami vichy)to uboga gama odcieni.poki co najlepszy ,jaki mialam.i pewnie nie raz jeszcze do niego wroce

Ilość zużytych opakowań: 3 zuzyte

nietrwały

Mam cerę tłustą, z zaskórnikami, śladami po trądziku, szerokimi porami na całej twarzy i zaskórnikami, których nie mogę nijak się pozbyć (są bardzo głębokie, ale nie bardzo czarne). Podkład teoretycznie jest dla takich cer jak moja.

Do tej pory używałam stale: Revlon Colorstay (150 buff), Max Factor Lasting Performance (100), Manhattan Powder Matt (najjaśniejszy) i Manhattan Compact Powder (15) - wszystkie te podkłady nadają się dla cer tłustych, bo bardzo dobrze kryją i matują, ale .... wszystkie są bardzo widoczne na twarzy i nieraz miałam wrażenie, że po prostu postarzają, uwidaczniają nierówną fakturę skóry. Z takim makijażem wygląda się dobrze z daleka, albo na zdjęciach. Ma to z pewnością związek z niedoskonałościami mojej cery (grudki, pory, wypryski), bo na cerach gładkich wszystko wygląda super.

Podkład Vichy kryje słabiej niż powyższe, ale kryje! Nada się do twarzy bez większych wyprysków, wyrówna kolor i przede wszystkim - jest NIEWIDOCZNY (wow!), cera jest wyraźnie gładsza niż przy każdym innym podkładzie, czuję się młodziej i nie mam poczucia, że skóra dusi się pod maską ciężkiej, lepkiej mazi. Używam na emulsję Olay, pudruję Kryolanem. Makijaż nie ciemnieje, mat wytrzymuje kilka godzin i tak zawsze nosze przy sobie puder do poprawek.

Kolor Opal (najjaśniejszy) jest odpowiedni dla jasnych cer ( porównywalny z revlon kolorstay 150).

Cena w stosunku do wydajności nie jest wysoka - na pokrycie całej twarzy potrzeba tyle podkładu ile mieści się na czubki palca, 1 opakowanie starcza na 3 miesiące codziennego używania.

Jeden wielki minus - podkład jest NIETRWAŁY. Wygląda dobrze przez 2-3 h po nałożeniu, potem znika. Kolejny minus - WCHODZI W PORY:(

Zaczęłam go używać, gdy moja cera wyglądała przyzwoicie, teraz coś się zepsuło - bardziej się przetłuszcza i wyskakują pryszcze - przy obecnym stanie mojej cery podkład Vichy nie radzi sobie ani trochę. Odejmuję za to 2*