Dermacos, Koncentrat wzmacniający naczynka z witaminą K 1%

Dermacos, Koncentrat wzmacniający naczynka z witaminą K 1%

Koncentrat wzmacniający DermaCos uodparnia układ naczyniowy, zapobiega powstawaniu pajączków i przywraca skórze równowagę. Zmniejsza zaczerwienienia i widoczne naczynka krwionośne, przez co skóra staje się zdecydowanie jaśniejsza i zdrowsza. Witamina K 1% w mikronośnikach (Kontrolowany System Uwalniania) silnie wzmacnia naczynka krwionośne, zmniejsza ich kruchość i skłonność do pękania. Likwiduje rumień i zaczerwienienie skóry, przyspiesza ustępowanie obrzęków. Ekstrakt z kasztanowca zwiększa odporność i szczelność naczyń krwionośnych Biostymulator odporności zmniejsza wrażliwość na negatywne czynniki zewnętrzne, skutecznie łagodzi podrażnienia. Badania wykazały, że koncentrat systematycznie stosowany redukuje zaczerwienienia i widoczność pajączków, wzmacnia naczynia krwionośne i uodparnia je na pękanie. Likwiduje nadmierną wrażliwość skóry, przywraca jej równowagę i zdrowy wygląd.

Wskazania:
- wyraźne "pajączki"
- rozszerzone, pękające naczynka krwionośne
- rumień i zaczerwienienia
- stłuczenia i wylewy podskórne
- początkowe stadium trądziku różowatego
Potwierdzona skuteczność: Według 100% osób testujących koncentrat wzmacniający naczynka DermaCos poprawia stan naczynek krwionośnych i zmniejsza ich reaktywność, łagodzi podrażnienia i uczucie pieczenia, zmniejsza zaczerwienienie skóry oraz zapobiega dalszemu powstawaniu "pajączków".

lekki

Żel został zastąpiony przez gorszy i droższy produkt z nowej serii, ale jeszcze w zapomnianych drogeriach można go zakupić.
Efektów spektakularnych nie widzę, ale myślę, że nieźle chroni przed kolejnymi pajączkami. Używałam go całą zimę pod filtr. Jest lekki, nie klei się, wchlania od razu i napina skórę. Idealnie rozprowadza się na nim filtr i mam poczucie, że skóra jest dobrze zabezpieczona.
Wydajny. Po kilku miesiącach nadal ,,coś" w nim jest.

Używam tego produktu od:4 msc

taki sobie

Koncentrat trochę mnie zawiódł, właściwie "polowałam" na ten z 3% wit K, ale nigdzie nie mogłam dostać więc kupiłam 1%. Efektów nie widzę, nie ma żadnej poprawy, może chociaż zapobiegnie powstaniu nowych naczynek?... Wchłania się bardzo dobrze, mam cere mieszaną - na policzkach odczywam, ze skóra po zastosowaniu koncentratu jest lekko ściągnięta i jakby wysuszona i nie jest to miłe uczucie... Preparat jest tani, więc można spróbować bez większego uszczerbku dla kieszeni. Może komuś pomoże, mnie nie pomógł.

Używam tego produktu od: 2 mies

Rewelacja

Produkt genialny!!! Od lat zmagam się ze skóra naczyniową, rumieniami. Najgorszy jest okres zimowy, kiedy bywały tylko krótkie okresy w miarę spokojnej cery. Od czasu, kiedy stosuję koncentrat ( czyli od jakiegoś miesiąca) nie wiem co to jest zaczerwienienie, pieczenie, czy rumień( nawet po peelingu). Twarz jest bledziutka:), bez zaczerwienień i wreszcie mogę spokojnie używać podkładu bez nakładania pod niego zielonej warstwy korektora. Koncentrat ma fajną żelową konsystencję, szybko się wchłania. Nie kłóci sie z żadnym kremem i podkładem. Polecam.

Cudeńko :)

Gorąco polecam!

Jest bardzo dobry. Co prawda konsystencja nieco denerwująca, ale skuteczność tego żelu mnie poraziła :)

Absolutnie polecam, cena nie jest wygórowana. I ostrzegam - ta konsystencja jest jednak trochę minusem, ale i tak myślę, że warto ten żel przetestować :)

nic specjalnego

Po Auridze chyba nic nie znajdę lepszego (i tańszego). Ten zel ma praktyczne opakowanie, nawet niezle się wchłania, choć konsystencja, jak dla mnie, zbyt wodnista i lepka. Pod makijaż trzeba więc czekać długą chwilę, żeby się nie rolował. Ale, co najważniejsze, efektów nie widzę zadnych: tzn nie jest gorzej, ale lepiej też nie:-(

Używam tego produktu od:1 miesiaca

przyjemnie chłodzi skóre

Kupiałm ten żel w nadziei że zmniejszy ilość moich naczynek, co jednak przy pomocu kremu nie jest do końca możliwe jak sie dowiedzialam od kosmetyczki.
Żel ten przyjemnie sie rozprowadza i wchłania się , skóra jest po nim jakby ochłodzona i to utrzymuje się jakis czas.
Mam cere skłonną do rumienia a jednocześnie do zapychania porów, ale żel nie zapycha.
Składniki także są ok, chociaż bałam się że diazolidinyl urea mnie podrażni.
Porównując ten żel do podobnego firmy A.T.W., wypada jak dla mnie, o nieb lepiej
( po A.T.W. szczypią i łzawią mi oczy choć nakładam wokól nosa )
Ogólnie kupie go jeszcze ale mogłby być lepszy , np. mniej parabenów itp.....

Używam tego produktu od:3 miesiecy

skuteczny

Miałam koncentrat z serii profesjonalnej, przeznaczonej dla gabinetów kosmetycznych (kupiony na targach kosmetycznych) - DermaCos System Professional. Jednak skład mojego koncentratu jest identyczny, jak skład dostępnego dla klienta detalicznego koncentratu 3%, tyle, że zapłaciłam za niego 2-3 razy więcej :rolleyes: Koncentrat ma postać lekkiego żelu, wchłania się bardzo dobrze, nie lepi się. Jest dosyć wydajny. Ma higieniczne opakowanie z pompką. Jeden z nielicznych preparatów do cery naczynkowej, którego działanie było u mnie tak bardzo widoczne. Na początku używałam go tylko miejscowo, na popękane naczynka. Później zauważyłam, że w tych miejscach w ogóle się nie rumienię, a w innych tak :) Wtedy zaczęłam go używać na całą twarz. Tak więc żel uszczelnia naczynka i zapobiega rumienieniu się, w czasie jego stosowania nie pojawiły się u mnie żadne nowe naczynka. Nie wałkuje się pod kremami. Substancje aktywne wysoko w składzie.

Używam tego produktu od: ok. 3 mies.