Deborah, 24 Ore, Podkład 24 Godziny SPF 10

Deborah, 24 Ore, Podkład 24 Godziny SPF 10

Zgłaszająca osoba: Magdam2308

Podkład ma kremową jedwabistą konsystencję gwarantujący absolutny komfort na 24 godziny. Idealnie dopasowuje się do każdego rodzaju cery. Formuła zawierająca Amiderm Complex, który skutecznie chroni skórę przed zanieczyszczeniami i szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Ekstrakt z oczaru wirginijskiego działa przeciwzapalnie, poprawia mikrokrążenie. Cera pozostaje świeża i nawilżona przez cały dzień. Zawiera filtr ochronny SPF10. Hipoalergiczny, 5 kolorów.

Cena: 51,90zł/ 30ml

Fatalny

To mój pierwszy podkład - poszłam do drogerii i sprzedawczyni poleciła mi akurat ten. Mam cerę mieszaną , dobrala kolor 2.

Jedyny plys to taki, że stojąc na zakrentce podkład łatwo wydostać z opakowani.

Minusy:
-szybko schodzi
-wyglądałam jak mumia,
-cena powala

Używam tego produktu od: nie ma pojęcia
Ilość zużytych opakowań: nie udalo mi się zmęczyć jednego opakowania

To jakies nieporozumienie!

Ten podklad jest najwiekszym moim rozczarowaniem po Infallible Loreala. Nie widze w nim zadnych pozytywnych cech, no moze oprocz tego, ze przyjemnie pachnie.
Mam cere mieszana i sie na niej kompletnie nie sprawdzil, bo:
- buzia swieci sie po 15 minutach;
- zostawia brzydki tynk na twarzy;
- szybko znika, jakby wyparowuje z twarzy;
- nierowno sie rozprowadza;
- nie kryje.

Odradzam, za ta cene sa duzo lepsze podklady.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

znika

Po dlugich poszukiwaniach mojego kochanego podkladu Astor natural fit ktorego podobno wycofali,kupilam ten-zachecona pozytywnymi opiniami.

Stosuje go juz 2 tygodnie mam kolor 3,taki sam jak moj kolor skory. hm?ktos pisal,ze jest dlugotrawy,ja nie mam nic na waciku jak myje twarz wieczorkiem.Wyrownuje mi kolor cery,zaczerwiwnienia idealnie maskuje,ale czy jestem zadowolona?Raczej nie .Nie tego sie spodziewalam za taka cene. Bede go stosowac raczej jako korektor jak mi cos wyskoczy-odstawiam go i szukam dalej. Mam cere sucha,a ten podklad sprawia ze po godzinie sie swieci<zszokowana> jesli chce przyciemnic troche twarz-uzywam bronzera,ale zaraz nie widac po nim sladu.Wtapia sie we fluid i nie ma po nim sladu(tak jakby podklad,zjdal bronzer)nigdy mi sie tak nie dzialo,przy astorze,bronzer potrafil mi sie trzymac ok 10godz.Pierwszy raz sie spotkalam z takim czyms,nie wiem czym to spowodowane,takze dla mnie podklad ten raczej sie nie nadajeUżywam tego produktu od:2tyg

Nic nadzwyczajnego...

Bardzo słabo kryjący...czasami miałam wrażenie, że wręcz uwydatnia wszelkie niedoskonałości cery. Jedyny plus tego produktu to, że faktycznie jest długotrwały i całkiem wydajny. Moim zdaniem nadaje się tylko do idealnej cery( bez krostek) w celu poprawienia jej kolorytu. Nie jest najgorszy, ale zdecydowanie nie jest wart tej ceny...

fajny na wiosne

Konczy sie zima wiec poszukalam czegos lzejszego (niz Vichy dermablend) dla mojej cery, fluid daje ladne pudrowe wykonczenie jest lekko transparetny i dlugo trzyma sie na buzi nie kryje mocno, z krostkami sobie nie poradzi, ale od tego jest korektor! ma bardzo fajny kolorek 3 (jak dla mnie ) buzia wydaje sie opalona a nie pomaranczowa.
Bardzo polubilam ten fluid!

Używam tego produktu od:1 tyg

dla cery suchej ideal!!!!

uzywam go juz ok pol roku i jestem zachwycona maluje sie nim rano i do wieczora mam spokoj!!nie wysusza skory skora wyglada na wypoczeta moj ideal ja uzywam nr 5 najciemniejszy ale na twarzy wyglada duzo jasniej i idealnie ztapia sie ze skora jesli ktos ma sucha skora i niema czasu na ciagle poprawki z makijazem to polecam!!!

Używam tego produktu od:pol roku

trzy i pol

w swojej polce cenowej nawet dobry. rzeczywiscie dlugotrwaly- nie znika z twarzy, nie brudzie ubran. dla mnie troche za malo kryjacy. tepo sie rozprowadza, robi smugi, trzeba go bardzo dokladnie aplikowac. nie uwidacznia suchuch miejsc, slabo matuje partie tluste (no ale w koncu od tego jest puder).
zly nie jest, mozna kupic, ale zachwyac sie nad czym nie ma

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:

no cóż...

Zaczne od tego,że nie wierze w istnienie podkładu 24 godzinnego... Ten utrzymuje się spokojnie ok.10 godzin nawet dłużej. Testowałam go również w ekstremalnych warunkach.... z przytulaniem i buziakami (większość podkładów tego testu nie przechodzi)...i jestem pozytywnie zaskoczona. Co prawda podkład ścierał się z twarzy, ale nie zniknął do końca i co najważniejsze usta mojego chłopaka po buziakach nie były wysmarowane podkładem a to juz coś!! :)) Po za tym nie wysusza ( a mam suchą cerę) i to kolejne zaskoczenie, bo najczęściej podkładu długotrwałe robią spustoszenie na suchej cerze, nawet odnosze wrażenie że delikatnie nawilża. Nie musze pudrować po nim twarzy, bo zapewnia ładne wykończenie a super matu nie potrzebuje, chociaż tłusta skóra może się po nim delikatnie świecić. Nie robi z twarzy maski..nawet się zastanawiam czy można uzyskać nim taki "efekt". Nie kryje ekstremalnie, raczej średnio, ale zapewnia zdrową i ładną cerę. Tuż po nałożeniu twarz troszkę się świeci a po 15 sekundach wtapia się w buźkę i lekko matuje... Dostępne kolory idealne na rynek polski od naprawde jasnych (ja mam 1) których nie wiadomo czemu polskie firmy nie chcą produkować ( a przecież wiadomo że głównymi odbiorczyniami będą właśnie Polki) po ciemniejsze, wszystkie adaptują się z naturalnym kolorem cery więc nie wyglądają na buźce sztuczno. No i duży plus za filtr spf 10.
No i znowu się rozpisałam....

ed.
odejmuje jedną gwiazdkę.... Przy dłuższym stosowaniu czuję po nim nieprzyjemne uczucie ściągnięcia skóry i wysuszenia... Kupiłam podkład Oceanicu AA wypełniający zmarszczki i jest od niego dużo lepszy i tańszy.

Używam tego produktu od:6 tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1-go

DOBRY

Zakupilam ten produkt jakis czas temu
-dobrze ukrywa wszelkie niedoskonalosci
-dobrze sie stapia z cera
- nie wlazi w pory
-cena przystepna
-tylko pytanie czy utzrymuje sie 24 jak mowi producent hmmm na mojej cerze utrzymywal sie ok 7 h ale ogolem ma u mnie 4 + cena niska jakosc dobra

Używam tego produktu od:14.07.2005