Clinique, All About Eyes Rich

Średnia ocena: 3.99/5

Średnia ocena: 3.54/5

hairstore.pl
Średnia ocena: 4.80/5

Druga odsłona popularnego kremu All About Eyes. All About Eyes Rich to odżywczy krem o gęstej, bogatej konsystencji. Zmniejsza podkówki, zmarszczki i cienie pod oczami. Wspomaga naturalna produkcje kolagenu w skórze, przez co wygląda ona na bardziej napięta, rozjaśniona. Do wszystkich typow cery, szczególnie do cery suchej. Bezzapachowy.

kremy pod oczy
bezzapachowa

Na promocji opłaca się go kupić, w regularnej cenie już nie

Dorwałam go w promocji. Zdanie mam w bardzo pozytywnym kierunku. Krem zamknięty jest w różowym słoiczku, o pojemności 15 ml. Słoiczek jest śliczny, a plastik, z którego jest wykonany, imituje matowe szkło. Całość dopełnia lustrzana zakrętka. Opakowanie jest lekkie, dzięki czemu możemy zabrać go w podróż i zmieści się do kosmetyczki. Konsystencja kremu, jest gęsta, bogata, masełkowata, ale nie tłusta. Kosmetyk pięknie się rozprowadza i dobrze wchłania, nie pozostawiając na skórze tłustej warstwy. Nie roluje się, nie powoduje łzawienia, ani mgły na oku, nawet wtedy, kiedy przez przypadek go zatrzemy. W miarę regularnego stosowania, po około tygodniu, zaczęłam dostrzegać efekty.
Skóra pod moimi oczami wygładziła się i stała się bardziej napięta. Zauważyłam również, że drobne zmarszczki, które już zaczęły się u mnie pojawiać, są płytsze i mniej widoczne. Skóra pod nim wokół oczu jest satynowa w dotyku. Sprawdza się świetnie pod makijażem. Jest wydajny. Nie jest kosmetykiem który od razu daje efekt Wow, na pierwsze efekty trzeba zaczekać. Niestety cena regularna nie jest adekwatna, płacimy drożej za markę.

bardzo lubię

Przed zakupem zastanawiałam się, którą wersję wybrać - tę, czy jednak z mniej bogatą konsystencją. Mam 32 lata, wybrałam wersję 'rich' i nie żałuję.
Kremu używam już kilka tygodni i jestem bardzo zadowolona. Ma gęstą konsystencję, która u mnie wchłania się na tyle dobrze, że po nałożeniu makijażu nie mam problemów z rolowaniem, itp.
Krem daje mi uczucie odprężenia okolicy pod oczami, widzę poprawę kondycji skóry w tej partii - jest nawilżona, jędrna, jakby młodsza.

Z wielką przyjemnością po niego sięgam, obecnie jest to mój najlepszy produkt do pielęgnacji skóry wokół oczu.

przeciętniak

Krem ma delikatną żelową strukturę i dobrze nawilża okolice oczu. Po tym kremie cienie są wyraźnie mniejsze. Nie jest to mój hit bo trochę za słaby ale u innych chyba działa

Dobry, ale nie za taką cenę

Krem oceniam jako dobry, spełniający swoje zadanie. Jednak uważam, że jego cena jest zdecydowanie za wysoka i zapewne inny, tańszy krem również by się sprawdził. Nie daje spektakularnych efektów, ale też nie zaszkodził. Po prostu jest dobry, ale bez efektu wow.

Bardzo dobry krem pod oczy

Szczerze polecam ten krem pod oczy i śmiało mogę powiedzieć, że obietnice producenta sa zgodne z rzeczywistościa.
Krem ma gęsta, bogata konsystencje, dzięki czemu jest bardzo wydajny. Używam go codziennie rano i wieczorem, a krem jeszcze się nie skończył, chociaż mam go już 4 miesiace i nie używam go w sposób oszczędny, wręcz przeciwnie. Krem daje mi poczucie głębokiego nawilżenia delikatnej skóry pod oczami, subtelnie ja tez rozjasnia. Bardzo dobrze też sprawdza sie pod makijaż. Myślę, że u osób z wyraźnymi zasinieniami lub nadmiernie sucha skóra sprawdzi sie idealnie. Polecam szukać produktu w drogeriach internetowych. Mi udało kupić się w korzystnej cenie i były to bardzo dobrze wydane pieniadze. Cena (nawet jeśli produkt byłby droższy niż kwota która wydałam) jest adekwatna do jakosci. Polecam serdecznie!

Hm...

Nie wiem, co mam myśleć o tym produkcie. Z jednej strony jest fajny, ma ciekawą, masełkową konsystencję, dobrze się rozprowadza, ale efektów większych z jego Strony... brak. Nawilża okolicę w okół oczu, ale to robi każdy inny krem za połowę ceny tego produktu. Ja nie kupię ponownie.

Wszystko ok, gdyby nie cena...

Krem pomimo swojej treściwej konsystencji nie pozostawia tłustego filmu w okolicach oczu, lecz całkowicie się wchłania, dając uczucie ukojenia, nawilżenia. Osoby posiadające tak jak ja przesuszoną skórę pod oczami mogą stosować ten produkt pod makijaż, ponieważ pod korektorem się nie roluje, a wręcz zapewnia jego doskonałą aplikację i "przyczepność" bez efektu bruzd.
W ciągu miesięca zużyłam około 1/3 zawartości słoiczka, co jest istotną informacją, bowiem krem ważny jest pół roku od momentu otwarcia.
Clinique dobrze nawilża skórę, lecz z pewnością nie walczy ze zmarszczkami i nie rozjaśnia cieni pod oczami! Jest to kosmetyk pielęgnacyjny o działaniu prewencyjnym, który skupia się na nawilżaniu i odżywianiu skóry. W tej roli spisuje się doskonale. Po jego aplikacja skóra staje się miękka i gładka.
Krem pod oczy Clinique nie jest genialnym produktem. Owszem, dobrze nawilża skórę, lecz na naszym rynku kosmetycznym  możemy zakupić produkty o podobnym działaniu w niższej cenie, a ja taki zamiennik idealny znalazłam.
Natomiast z pewnością będę polować na All About Eyes Rich w promocyjnej cenie.

Kupiony w: U konsultantki

Doskonały krem pod oczy

Krem spełnia wszystkie moje oczekiwania. Ma przyjemna konsystencje, nawilza delikatną skore pod oczami, jest bardzo wydajny. Uważam ze warto go kupić przynajmniej raz na jakiś czas.

Krem pod oczy

Wyjątkowo odżywcza, luksusowa pielęgnacja okolic oczu, intensywnie pielęgnująca wrażliwe okolice wokół oczu, dostarcza im wyjątkowego nawilżenia, zapewnia optymalną ochronę i ma działanie kojące. Redukuje nabrzmienia i cienie pod oczami. Okolice oczu wyglądają jędrniej, są gładsze, bardziej elastyczne i młodsze. Zapobiega wysuszeniu skóry w przyszłości, odmładza skórę pod oczami.

Dobry krem pod oczy, ale bez fajerwerków

Krem pod oczy, który jest o treściwej formie. Krem szybko się wchłania i jest wydajny. Wystarczy niewielka ilość, aby nawilżyć całą okolicę. Skóra była nawilżona i tyle. Jednak nic szczególnego nie zauważyłam w jego działaniu.

Bez szału, po prostu dobry krem pod oczy

OCZEKWIANIA
Moja skóra pod oczami jest cięka, widać naczynia krwionośne, średnio wrażliwa, normlana, są pierwsze
Zzmarszczki i ma skłonność do powstania prosaków, więc nie lubię ciężkich kremów w tej okolicy.

DZIAŁANIE

Bardzo przyjemny krem pod oczy, konsystencji masełka. Dobrze się rozprowadza. Przy dość zbitej teksturze nie spowodował u mnie zapchania porów w okolice oczu.
Dobrze współgra z serum i korektorem, nie roluje się, korektor dorbze się trzyma.
Widoczie nawilża i chroni skórę pod oczami. Nie likwiduje cieni ani worków, ale tego się nie spodziewam po kremie. Szybko się wchłania, nie pozostawia tłustego filtru, nie lepi się. Po nałożeniu czuć że skóra jest nawilżona.

WYDAJNOŚĆ
Jest bardzo wydajny, mimo małej pojemności, potrzeba naprawdę bardzo małą ilość. Mi wystarczyło na ponad 2 miesiące.

ZAPACH
Bardzo lekki, ledwo wyczuwalny, kosmetyczny. Przypadnie do gustu osobom, które nie znoszą mocno parfumowanych kosmetyków.

OPAKOWANIE
Plastikowe niestety, szczelnie zamykane. Zdecydowanie wolę pompki ze względów higienicznych, ale sama forma jest bardzo poręczna.

PODSUMOWANIE
Dobry krem, może w troszkę zbyt wygórowanej cenie, bez promocji. Ale warto za nim się rozejrzeć na lotniskach, gdzie często można kupić za 40 zł opakowanie.
Nie ma co od niego oczekiwać cudów na kiju, ale swoją podstawową funkjcę nawilżenia i ochrony spełnia doskonale.

Całkiem dobry ale bez szału

Krem kupiłam bo chciałam coś bardziej treściwego a ten jest na bazie masła shea, co mi się bardzo spodobało, bo wiadomo że naturalny. Z założenia nadaje się na noc jak zaznacza producent bo jest dość tłusty, choć kilka razy zdarzyło mi się użyć w zimę pod makijaż i daje radę.
Do zalet trzeba dodać to że jest bardzo wydajny i starcza na prawdę na kilka miesięcy.
Krem powoduje, że mimo działających kaloryferów skóra pod oczami nie wysycha ale też jakoś super też nawilżona nie jest. Nie zauważyłam też aby cokolwiek robił z cieniami lub workami pod oczami.