Pharmaceris, M, Tocoreduct Forte (Preparat zmniejszający istniejące rozstępy i blizny poporodowe /Krem redukujący rozstępy)

e-ZikoApteka.pl
Średnia ocena: 4.84/5

bialastokrotka.pl
Średnia ocena: 0.00/5

Apteka Polska APTE.PL
Średnia ocena: 4.88/5

zobacz więcej ofertzwiń

Preparat o specjalnej formule dostosowanej do wymagań skóry kobiety w ciąży oraz po jej zakończeniu. Skutecznie spłyca głębokość rozstępów na biuście, brzuchu, biodrach, pośladkach i udach. Redukuje barwę rozstępów, które przybierają kolor otaczającej je skóry. Wykazuje natychmiastowe działanie ujędrniające i uelastyczniające. Utrzymuje odpowiednie nawilżenie skóry. Krem szybko się wchłania i nie pozostawia plam.
Witamina E - wychwytuje wolne rodniki, zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry,
Proteiny z dyni zwyczajnej - regenerując włókna kolagenu i elastyny przywracają skórze elastyczność i odpowiednie napięcie,
Ekstrakt owocowy - skoncentrowane soki owoców oraz kwasy owocowe przyspieszają odnowę komórkową,
Masło shea - ma właściwości łagodzące i zmiękczające.

regenerujące, ujędrniające, uelastyczniające / na rozstępy
pielęgnacja ciała
w tubie
serum
50-100ml
z defektami

okej

Krem dobrze nawilża skórę. Przy dłuższym i regularnym stosowaniu daje dobre efekty. Mam minimalnie rozstępy w niektórych miejscach po porodzie, podczas stosowania kremu zauważyłam, że są znacznie mniej widoczne jak również blizna po cesarce. Dobrze jest stosować krem rano i wieczorem przez kilka tygodni.

widać efekty

Rozstępów nabawiłam się na piersiach przez stosowanie tabletek antykoncepcyjnych. Krem zaczęłam stosować gdy rozstępy były jeszcze czerwone i gdy na początku stosowałam go po każdym myciu to rezultaty były ogromne. Poźniej stosowałam sporadycznie i też było je widać. Nie usunęło mi rozstępów w 100% natomiast teraz mam dużo mniej blizn niż mogłam mieć. Na takich cielistych już rozstępach za dużych efektów niestety nie widziałam

Nie na moją kieszeń

Kupiła mi go siostra za 40 zł gdy powiedziała słowa w aptece "krem dla ciężarnych na rozstępy". Tubka malutka 75ml. Używałam przez 2 tygodnie, dwa razy dziennie i się skończył. Po pierwszym rozsmarowaniu prawie nic nie poczułam, dopiero wieczorem poczułam cokolwiek. Po tygodniu czułam jakby osłonkę chroniąca skórę i to było miłe. Zapach miły i delikatny. Mam na brzuchu bliznę po wycięciu wyrostka i nie ukrywam, że się rozjaśniła i stała się mniej twarda i nie czuć zrostu. Nic więcej nie powiem, bo to były tylko dwa krótkie tygodnie...

Sprawdzil sie

Zakupiony w aptece na pojawiające się rozstępy oraz blizne po cc. W moim przypadku zauważyłam różnice. Rozstępy są plytsze i bledsze. Sam kosmetyk ma super lekka formułę. Wchłaniania się natychmiast nie brudzi. Jest praktycznie bezzapachowy. Z pewnością kupię kolejne opakowanie.

Pharmaceris, REPARAT ZMNIEJSZAJĄCY ISTNIEJĄCE ROZSTĘPY I BLIZNY POPORODOWE TOCOREDUCTTM FORTE

Stosowałam ten krem całą ciążę i serdecznie polecam. Jest wydajny, o fajnej konsystencji do rozprowadzania. Fajnie nawilżał i odżywiał moją wysuszoną skórę.

Działa i to bardzo dobrze

Miałam po ciąży rozstępy głównie na brzuchu i zdecydowałam się właśnie na ten krem, trochę kosztuje , ale warto było go kupić. Krem się szybko wchłania, nie pozostawia plam, nawilża i uelastycznia skórę a przede wszystkim spłyca rozstępy i zmniejsza ich widoczność. Poleciłam go od razu swojej przyjaciółce która miała podobny problem i u niej też się spisał na medal. Krem ma dobrą konsystencję , jest w wygodnym opakowaniu, wart swojej ceny bo jest skuteczny. Polecam .

Po prostu działa

Nie da się usunąć rozstępów samym kremem ale za to można poprawić ich wyglądać a ten krem na prawdę to potrafi. Już w okresie dojrzewania nabawiłam się rozstępów i wtedy ten preparat poleciła mi farmaceutka w aptece. Mimo, iż nie używałam kremu zgodnie z zaleceniami producenta bo brakowało mi systematyczności i tak widziałam ogromne efekty. Rozstępy zrobiły się jaśniejsze i bardziej płytkie, a po dłuższym czasie zupełnie o nich zapomniałam bo były tak niewielkie. Cena nie zachwyca, a sam produkt również nie należy do najbardziej wydajnych ale mimo tego myśle ze warto spróbować. Zapach przyjemny, konsystencja bardziej gęsta, szybko się wchłania i daje przyjemne uczucie na skórze. Opakowanie mogłoby być większe bo przy stosowaniu na większej ilości miejsc na skórze tubka wystarcza na bardzo krótki okres czasu.

Preparat został polecony w aptece. Widzę znaczną różnicę w miejscach gdzie używałam kremu. Skóra w tych partiach ciała jest w lepszym stanie, rozstępy płytkie i mniej widoczne. Niestety nie miałam możliwości wysmarowania się kremem we wszystkich miejscach z rozstępami ze względu na cenę. Jednak opłaca się :)

Wytrwałość i systematyczność popłaca :)

Zacznę od tego, że każdy, kto chce zobaczyć widoczne efekty musi stosować produkt systematycznie (2 razy dziennie) przez kilka miesięcy. EFEKTY PO TYM CZASIE SĄ ZNAKOMITE! Do tego masaż szorstką gąbką i odpowiednia dieta :)

Plusy:
- rozstępy są mniej widoczne, bledsze, skora jędrna i gładka

Minusy:
- na efekty trzeba długo czekać
- cena
- wydajność ( ja używałam na uda, pośladki, brzuch i piersi 2x dziennie i starczyło mi na 2 tyg)

emm....

-Brak działania - zero widocznych efektów.
-Mało wydajny.
-Parafina w składzie.
-Średnie opakowanie

+Zapach
+Konsystencja.

Rozumiem, że kremem nie da się całkowicie pozbyć rozstępów. ale ten krem ich nawet nie rozjaśnia.

Używam tego produktu od: Lata 2013
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

wielkie rozczarowanie

Krem polecono mi w aptece na prośbę o produkt zapobiegający rozstępom w ciąży.
Zapłaciłam 40 zł co przy pojemności zaledwie 75 ml jest ceną stosunkowo wysoką.
Niestety kosmetyk u mnie nie zdał egzaminu.

Plusy:
- przyjemna konsystencja i zapach (podobny do kremu nivea)
- szybko się wchłania
I to tyle plusów...

Minusy:

- małowydajny (przy codziennym stosowaniu krem wystarczył na niecałe 2 tyg.)

- parafina w składzie - pod koniec stosowania dostałam dziwnej wysypki która minęła gdy odstawiłam krem.

- niestety brak jakichkolwiek pozytwnych efektów obiecanych przez producenta

Rozstępy jak były tak pozostały, wręcz pojawiło ich się więcej. Brak poprawy napiecia skóry, krem nie zrobił totalnie nic dobrego - stan skóry się nie zmienił .

Szkoda pieniędzy.

Nie polecam.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

W porządku, ALE...

Zużyłam kilka opakowań, by zobaczyć niewielkie efekty.
Używałam dzień w dzień, dwa razy dziennie tego specyfiku na udach. Na początku w ogóle nie widziałam żadnych zmian, ale wciąż byłam systematyczna i zobaczyłam je po ok. 3 miesiącach. Moje rozstępy leciutko się spłyciły i zmieniły kolor z fioletowego na różowy. Byłam zadowolona póki nie odkryłam innego kremu, dosłownie milion razy tańszego niż ten specyfik.
Nie podoba mi się skład tego produktu. Parafina, parabeny... A przecież tego używają głównie kobiety w ciąży.. Takie składniki nie są obojętne dla dzidziusia.
Żałuję, że wcześniej składu nie sprawdziłam, mimo, że w ciąży nie jestem.

Używam tego produktu od: około 3 miesiące

Ilość zużytych opakowań: 5 całych