Lumene, Skin Couture Cream Powder Makeup (Podkład w kompakcie)

Lumene, Skin Couture Cream Powder Makeup (Podkład w kompakcie)

Podkład równomiernie rozprowadza się na twarzy za pomocą gąbeczki suchej lub zwilżonej, w zależności od potrzeby uzyskania lekkiego lub bardziej kryjącego makijażu.
Dla każdego rodzaju skóry. Długotrwały, niezwykle delikatny.

Cena: 60zł

Polecam z czystym sumieniem

Podkładu używałam dobre 10 lat temu zanim zniknął z półek.
Plusy:
+ Opakowanie niezwykle poręczne zawierało lusterko i osobne miejsce na gąbeczkę. Można go było wrzucić bez strachu do torebki choć zasadniczo po zastosowaniu nie wymagał poprawek.
+Lekki zapach.
+Miał delikatną konsystencję i świetnie się rozprowadzał. Skóra wyglądała na wygładzoną w stopniu idealnym, ale nie wiadomo czym. Bo samego kosmetyku nie wyło widać, idealne stopienie. Nie wchodził w załamania, nie odbarwiał się na twarzy.
+Trudno powiedzieć o kryciu, ja nie miałam żadnych problemów ale efekt gładkości i ujednolicenia kolorytu spektakularny.
+ Nie zapychał porów.

Minusy , zniknął gdy skończyłam opakowanie.

Używam tego produktu od: 10 lat temu

POLECAM!

Posiadam w odcieniu Dream Skin 2. Jego duza zaleta jest to, ze tem produkt jest dostepny w jasnych odcieniach.
Man cere mieszana, ktora przetluszcza sie w sferze T i jest sucha na policzkach, wiec ten produkt dobrze matuje, ale takze przy wieszej ilosci zastosowania uwidacznia suche miejsca.
Nigdy go nie uzywalam na mokro, ale na sucho spisuje sie dobrze. Gdy chcem uzysac mocniejszy efekt (czyli mam wiecej do ukrycia), to korzystam z gabeczki, a do uzyskania delikatnego wygladu siegam po pedzel.
Moim zdaniem, ten produkt ma wiecej plusow niz minusow i jest godny uwagi.

Używam tego produktu od:2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: w tracie pierwszego

Dobry puder

Mam odcien 4 ,ladny brzoskiwiniwo-beowy cieply odcien ,ktory wcale niejest ciemny ,na pewno nie nadaje se na lato do opalonej cdry bo dla niektorych bedzie za jasny.Puder naturalnie kryje ,utrzymuje sie kilka godzin na twarzy bez poprawek,wyglada bardzo naturalnie ,niejest mega wydajny gdyz szybko sie zuzywa .Bardzo ladnie wyglada na twarzy ,wydzielone miejsce na gabke co jest zaleta i nie przeszkadza jezeli chce sie uzyc samego lusterka z puderniczki.

Używam tego produktu od:1 rok

niestety klapa

Przykro mi że popsuje świetne opinie o tym podkładzie, ale w moim przypadku nie sprawdził sie zupełnie. Próbowałam "przeprosić się z nim" ale nic z tego. Mam cerę mieszaną z tendencja do wybłszczania a strefie T, lekko sucha na policzkach, delikatnie rozszerzone pory.
Efekt na mojej skórze:

stosowany na sucho
--- totalnie płaski, postarzający mat (nie pomogły nawet meteoryty guerlain)
--- po 2 godzinach, zaczynałam świecić jak choinka - bibułki matujące, przyciskanie chusteczka higieniczną - ratowały sprawę na PIĘĆ minut, później efekt był coraz gorszy
---- pory w miarę upływu czasu cooooraz większe

Stosowany na mokro:
---- smugi, plamy, nie da się go rozprowadzić
----efekt ww uzyskiwany po 1/2 godziny

Zmyłam to paskudztwo z twarzy i postanowiłam, że więcej szans mu nie dam. Robiłam kilka odejść i ciągle to samo

Daję gwiazdkę za bardzo praktyczne i higieniczne opakowanie

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:połowa

Świetny

Kupiłam ten podkład przez pomyłkę i jestem bardzo zadowolona:
- nareszcie podkład idealny dla mojej bladej cery ( mam odcień nr. 1 Angel Skin )
- podkład dobrze się nakłada, ładnie matuje cerę i nie tworzy "maski"
- estetyczne i praktyczne opakowanie

zdziwienie

Kupiłam go przez pomyłkę! Chciałam dostać puder Skin Couture Powder, a dostałam ten podkład, a o jego prawdziwym zastosowaniu dowiedziałam się dzięki internetowi jakiś czas później. Ale do rzeczy....
Podkładu używam na sucho, jakos nawet na mokro nie chciało mi się testować. Pigment jest mocno skoncentrowany, co zapewnia całkiem ładne krycie. Mam cerę mieszaną, ale nie mam problemów z powstawaniem placków po jego aplikacji, a opakowanie zapewnia, że ewentualne bakterie z naszej buziuchny nie będą mnożyć się beztrosko na samym kosmetyku (podwójne dno, w którym umieszczona jest przyzwoita gąbeczka). Gąbeczki nie musiałam wymieniać, bo godnie znosi pranie, a i swoją podstawową funkcję spełnia wg mnie bez zastrzeżeń. No i podkład można spokojnie ze sobą wszędzie zabrać, by poczynić czasem niezbędne poprawki. Puderniczka wbrew wszelkim podejrzeniom jest całkiem wygodna i "zawiera w swoim składzie" lusterko. Podklad co ważne nie ciemnieje na twarzy - mam kolorek 1 Angel Skin.

Jestem z tego produktu zadowolona chyba bardziej niz powinnam, bo zadał on kłam moim wyobrażerniom na temat podkładów w kompaktach, które do tej pory kojarzyły mi się z gęstymi, tłustymi, mocno skoncentrowanymi, ale jednak tylko mazidłami, fuj:P
A tu taki aksamitny puderek, proszę bardzo:D Polecam

KWC

Nadszedł czas żeby ocenić to "cacko"....
Będę chwalić:
- świetna kolorystyka, można dobrać odcień na lato i zimę
- higieniczne opakowanie, gąbeczka oddzielnie
- dołączona gąbeczka jest idealna do nakładania tego kompaktu
- opakowanie wystarcza na około trzy miesiące codziennego używania
- kompakt kryje całkiem ładnie, oczywiście nie jest to całkowite krycie,
- matuje ładnie na kilka godzin
- daje prześliczny efekty gładkiej, lekko rozświetlonej cery.
- nie wysusza, nie podkreśla suchych skórek

Wad nie znajduję, poza tym, że producent nie zadbał o dotarcie do szerszego grona użytkowniczek, w moim województwie nie sposób go dostać ;(

POLECAM !

Używam tego produktu od: trzy/cztery lata
Ilość zużytych opakowań: 6/8 opakowań

zaskoczona

jest to bardzo dobry kosmetyk, prawdziwy kompakt, a nie żadne puderkowe cuda... mam tłustą cerę, nakładam go na krem bambino a mimo to całkiem dobrze matuje. oczywiście to nie jest mat absolutny, no ale w końcu tłusta buzia +bambino robią swoje ;)
jest kompaktem gęstym, zbitym, ma sporo pigmentu, dzięki czemu ładnie ujednolica buzię. nie jest widoczny na twarzy.
opakowanie to kwestia przyzwyczajenia, ale jest solidne i wcale nie tak duże jak się może wydawać. gąbeczka jest oddzielnie od pudru, co daje "efekt" higieniczności.
kosmetyk wydajny, nie zapychający! a wiem co mówię, bo jestem trądzikowcem.
sądze, że dla kobiet z mieszaną i normalna cerą będzie idealny, ale i tłuściochów tez będzie dobry!

Używam tego produktu od: 3 tyg
Ilość zużytych opakowań: trochę