Bourjois, Poudre Compacte (Naturalny puder prasowany)

Bourjois, Poudre Compacte (Naturalny puder prasowany)

Pojemność 9,5 g

Matuje cerę i kryje niedoskonałości. Zawiera witaminę E, pobudza mikrokrążenie skóry. Daje satynowy efekt makijażu. Puder zawiera lusterko i gąbeczkę, jest łatwy i wygodny w aplikacji. Występuje w 4 odcieniach.

nie jest zły

Puder wydajny. Nie zapycha. Nie ciemnieje na twarzy jednak może stworzyć efekt maski. Średnio kryjący.Matuje ale w ciągu dnia lekko się ściera. Aplikacja załączoną gąbką to tragedia polecam pędzel

Może być

Jest całkiem niezły.

Bardzo przyjemny w aplikacji, ładnie pachnie, poręczne lusterko pozwoli szybko przypudrować nosek w każdym miejscu. Wydajność: przy codziennym używaniu mam go już pół roku i zużyłam ok. połowy opakowania. Jeśli chodzi o trwałość, na mojej tłustej cerze błyszczy się już po 2-3h, no ale niestety- prawda jest taka, że żadnym kosmetykiem nie da się oszukać natury.

Polecam dziewczynom o cerze normalnej :)

Dużo mu brakuje do ideału...

Bardzo spodobało mi się opakowanie fajne lustereczko, ale dla mnie najwazniejsze jest działanie kosmetyku, a nie cała jego otoczka.
Nie matuje i u mnie tworzył takie smugi, tak jakby z czasm ciemniał, co nie wyglądało estetycznie:(
Z tego powodu taka moja ocena.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

uwielbiam !!

Plusy
+ ładnie matowi
+wystarczajaco długo sie utrzymuje
+ślicznie pachnie
+estetyczne opakowanie
+lusterko
+brak efektu maski
+łatwa aplikacja

Minusy
- mało wydajny

Podsumowujac : jeden z niewilu pudrow do ktorego bede wracac

Używam tego produktu od: 2 lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 2 standardowe

Świetny puder

Używam go od paru miesięcy i jestem bardzo zadowolona :)
Znalazłam bez problemu jasny odcień (najjasniejszy) i ładnie dopasował się do mojej skóry. Ślicznie pachnie! Jak większośc kosmetyków tej firmy :) A to duzy plus, nie lubię jak kosmetyk wali kosmetykiem ;)
Cena jest OK około 55zł.
Z trwałością to różnie bywa - są dni , że trzyma cały dzień, a czasem konieczne sa poprawki. Nie wiem od czego to zależy.
Mimo wszystko bardzo go lubię, ale chyba ciągle nie mam tego najlepszego...

Rozczarowanie...

Na początku byłam zadowolona z tego kosmetyku... Niestety, teraz muszę zmienić swoją recenzję na niepochlebną.
Puder kiepsko matowi i nie jest trwały. 3 - 4 godziny i trzeba nanieść kolejną warstwę... Produkt nie utrwala makijażu i zostawia na buzi szpecącą warstwę.
Podobno ma kryć, ale absolutnie tego nie robi.
Po 2 miesiącach stosowania puder wyraźnie stał się ciemniejszy... Tworzy okropne, pomarańczowe plamy na twarzy (a wcale nie kupiłam za ciemnego koloru), a dołączona do niego gąbeczka nadaje się do kosza.
Plusem jest wygodne opakowanie z lusterkiem. Niestety, za tę cenę oczekuję od kosmetyku czegoś więcej.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Cudów nie ma:-(

Puder miałam dobre pół roku temu. Mam cerę mieszaną więc puder prasowany ma matowić cerę w ciągu dnia. Niestety ten puder tego nie robi. Efekt dosyć marny, za to opakowanie super. Gdyby tylko opakowanie miało likwidować żarówkę na moim nosie byłby ekstra. Niestety nie polecam!

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

genialny!

Puder prawie idealny! Używam odcienia transparentnego i nie zamieniłabym go na żaden inny! Nie robi maski, wspaniale matuje na kilka godzin [mi wystarcza jedna poprawka w ciągu dnia], jest w stanie delikatnie skorygować mankamenty podkładu. Nawet w upalne dni ładnie trzyma się na twarzy, całkiem przyzwoicie utrwala makijaż. Osobiście używam go jako \\\'podkładu\\\' pod cienie - mam wtedy gwarancję, że przez cały dzień zostaną na powiece.
Jedyny minus - jak dla mnie jest mało wydajny.

slabo matuje

Puder zupelnie nie spelnia swojej roli - matuje tylko na doslownie chwile, mam wrazenie ze jest calkowicie transparentny, ma "ciezki" zapach... Aby cera pozostala zmatowiona trzeba go uzywac co godzine, plusem jest chyba tylko lusterko...

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Nie polecam

Minusy:
- zero matu
- nic nie kryje
- jest widoczny
- gabka nie da sie go nalozyc
- zbyt maly wybor kolorow
- zbyt intensywny zapach pudru

Plusy:
- lusterko w srodku
- ladne opakowanie

Jako podsumowanie napisze, iz jest niewart swojej ceny! Mialam juz lepsze pudry w nizszej cenie. Nie wiem jak z wydajnoscia oraz trwaloscia gdyz uzywam go czasami jako cien do powiekUżywam tego produktu od:3 miesięcy

najlepszy jaki testowałam

cały czas szukam idealnego pudru, ale do tego ciągle wracam :) najlepszy ze wszystkich, które dotąd wypróbowałam, dobrze matuje i wyrównuje koloryt cery, nie podrażnia, ładnie pachnie, ma fajne lusterko i gąbeczkę. wart swojej ceny, starcza na długo. odcienie mogłyby być jaśniejsze, mam bardzo jasną cerę i zimą nawet najjaśniejszy jest dla mnie troszkę za ciemny, dlatego odejmuję jedną gwiazdkę ;)

Używam tego produktu od: paru lat z przerwami

daje rade/ jednak niebardzo

Wobowalam,gdyz szukam idealnego pudru matujacego. Zaplacilam za niego ok 50zl w Douglasie. Pudelko bardzo ladne, dobrze sie otwiera i ma swietne duze lusterko. Puder ma przepiekny zapach. Nie wiem jak sie tam sprawuje ta zalaczona gabeczka,gdyz uzywam pedzla. Puder wystepuje w 4 kolorowach-dosyc ciemnych. Ma opalona buzie, wiec nie mialam problemu z dobranie kolor. Badolice panie moga kolou nie dobrac. Puder calkiem porzadie matuje na ok 3 godziny i przez ten czas buzka jest ladna taka matowa i wyglada to super.Niestety brakuje mi w gamie kolorystycznej pudru, ktory by nie dawal koloru lecz tylko matowil, gdyz kilkakrotne nalozenie go w ciagu dnia w czasie poprawek moze skutkowac lekkim przesadzeniem i nie wyglada to juz wtedy tak fajosko.Używam tego produktu od:tydzien
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1No i musze zmienic ocene. Niestety z tym pudrem sie juz tylko mecze. Skora sie chyba przyzywczaila i matuje sie tylko na chwile, co skutkuje tym ze czesto musze poprawiac makijaz. Swieci mi sie tylko partia T wiec jak sie za bardzo przyloze do poprawiania to pod koniec dnia mam strefe T ciemniejsza niz reszta twarzy. Takze z matowaniem lipa. Kolor tak jak zauwazyla jzu jedna recenzentka- po paru miesiacach sciemnial. Jestem rozczarowana. Jak na zlosc wydajny i sie z nim mecze i nie moge skonczyc. Nie kupie wiecej