Lirene Dermoprogram, Cera Naczynkowa, Pianka do mycia twarzy

Lirene Dermoprogram, Cera Naczynkowa, Pianka do mycia twarzy

Delikatna pianka do mycia twarzy skutecznie oczyszcza skórę twarzy i troszczy się o jej dobrą kondycję.
Podstawa skuteczności:
* betaina - zmywa wszelkie zanieczyszczenia, zapobiegając uczuciu suchości skóry,
* wiśnia z Barbados - dostarcza niezbędną dawkę witaminy C, która wzmacnia ściany naczyń krwionośnych, obkurcza je oraz zmniejsza skłonność do ich pękania,
* Glucam - powoduje rehydratację; doskonale wiąże i trwale utrzymuje wodę w naskórku, przywracając skórze utraconą jędrność i elastyczność,
* D-pantenol - koi i łagodzi.
Pianka skutecznie zastępuje mydło.

Bardzo fajna

Jedna z moich pierwszych pianek do twarzy. Kupiłam trochę nieprzekonana, ale szybko ją polubiłam. Przede wszystkim jest delikatna - nie podrażnia skóry, nie wysusza, nie ściąga jej. Jednocześnie, użyta z gąbeczką dobrze oczyszcza - moja cera zaczęła stopniowo się poprawiać, gdy używałam tego specyfiku. Nie ma żadnego wpływu na naczynka, ale ja akurat nie za oczekuję tego po środku myjącym do buzi. Polecam

Używam tego produktu od: Kilka miesięcy

Może być

Produkt przez przypadek trafił w moje ręce. Nie wiem czy skutecznie działa na naczynka.

+dobrze zmywa makijaż i oczyszcza skórę
+przydatny dozownik
+ładnie się pieni
+jest delikatna
+bardzo wydajna

-minusem jest przede wszystkim uczucie ściągania

Raczej nie dla mnie

Na początku byłam produktem zachwycona. Przyjemnie pieniąca się konsystencja, dobre oczyszczenia no i świetna cena. Po pewnym czasie zaczęła mi się jednak psuć cera (pozostale kosmetyki pozostawały niezmienione więc naprawdopodobniej winę za to ponosi pianka). Pojawiły się drobne wypryski. Całość powróciła do poprzedniego stanu po zaprzestaniu jej używania.

W związku z powyższym nie odważyłam się jej użyc ponownie. Najwidoczniej nie dla mnie.

Używam tego produktu od: 2 m-ce

nie wysusza

Ponieważ mam cerę naczynkową postanowiłam wypróbować ten produkt.Jedyną zaleta tej pianki jest to że nie wysusza skóry twarzy i jej nie podrażnia.Na zaczerwienia skóry nie działa.Posiada specyficzny zapach który dla mnie pod koniec opakowania był stanowczo zbyt nachalny i intensywny.

Używam tego produktu od: od zakupu do samego końca
Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

Rewelacja

Super super super!

PLUSY:
Ładnie oczyszcza,
delikatna,
pięknie pachnie,
wydajna,
nie podrażnia,
nie przesusza

MINUSY:
nie można jej nigdzie kupić :(

Ilość zużytych opakowań: trzy

średnio...

Pianka rzeczywiście jest bardzo delikatna i nie podrażnia, jest dość wydajna. Jednak miałam wrażenie, że słabo oczyszcza, poza tym nie wpływa na stan naczynek.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Ok

Zaletą tego produktu jest przede wszystkim delikatność. Oprócz tego jest wydajny, dobrze oczyszcza skórę, ładnie pachnie, nie podrażnia.

Minusy: wysusza.

bardzo dobra

Czy pianka pomaga na cerę naczynkową - nie wiem, nie zauważyłam. Mimo to ją uwielbiam, jest delikatna, przyjemnie się nią myje twarz, usuwa wszystkie nieczystości. Minusem jest to, że jest praktycznie nie do kupienia..

Używam tego produktu od: 3lat

bez zachwytu.

Skuszona opiniami pomyślałam, że pianka ta ( w połączeniu z kremem) może przynieść pomoc mojej naczynkowej cerze. Producent obiecuje oczyszczenie skóry- pianka ta b. dobrze radzi sobie z makijażem, jednak mimo to po jej użyciu wcale nie nie czułam się oczyszczona i promienna. Na naczynka nie wpłynęła kompletnie, no może w ten sposób , że teraz jakoś łatwiej je dostrzegam;p

Używam tego produktu od: 3 miesięcy (?)

Świetny

Mam problemową cerę, trądzikową. Odkąd używam tej pianki moje problemy zmniejszyly się znacząco. Świetnie oczyszcza, idealnie zmywa makijaż.

Ładnie pachnie
Łatwy w aplikacji
Wydajny

Jedyna wada to uczucie ściągania skóry po użyciu ale nałożenie kremu po niweluje to.

Używam tego produktu od:2msc

wydajna??

fajna pianka. bardzo dobrze zmywa makijaz, cuuudnie pachnie, nie podraznia, nie wysusza. ma troche dziwna konsystencje - nie jest tak gesta jak pianka loreal, dlatego nabieram jej nieco wiecej, poniewaz mam wrazenie, ze tzw. jedna aplikacja nie wystarczy na dokladne zmycie np. makijazu. i dlatego wydajna chyba raczej nie jest - na pewno nie tak jak loreal.
poza tym chyba jest na bazie zelu do mycia, a np. loreal to tylko pianka i nic wiecej (jak bita smietana). chcoiaz moze tu akurat to plus, poniewaz nie wysusza tak bardzo skory.
ogolnie nie jest taka zla :) moze kiedys jeszcze ja kupie, jak znowu bede potrzebowala odskoczni od loreala...

Używam tego produktu od: ok mca

b.dobra

Stosowałam ją przed kilkoma miesiącami i dobrze wspominam jej działanie. Nie podrażniała, dobrze zmywała makijaż i była dosyć wydajna. Delikatna formuła dla delikatnej cery;)

Używam tego produktu od:roku