Vichy, Dercos, Shampooing Fréquence Pureté (Szampon Czystość do częstego stosowania)

Zmniejszający przetłuszczanie włosów szampon z ekstraktem z pestek winogron chroni włosy, aby uniknąć osadzania się na nich zanieczyszczeń. Szampon przeznaczony do włosów normalnych, z tendencją do przetłuszczania się. Zapobiega przetłuszczaniu. Chroni włosy, aby uniknąć osadzania się zanieczyszczeń. Łagodny dla skóry głowy.
Rezultat: sprężyste, czyste, chronione przed zanieczyszczeniami włosy nie tracą swojej świeżości, którą zyskują zaraz po umyciu.
Łagodna formuła szamponu umożliwia codzienne stosowanie.

Doskonaly

Szampon spełnia podstawowe wymagania, jakie stawia się szaponom do włosów: dobrze myć, oczyszczać z brudu i środków do stylizacji. Ten radzi sobie z tym znakomicie. Dobrze się pieni, od pierwszej chwili czuje się, że świetnie oczyszcza i peelinguje. Włosy są niesamowicie czyste, śliskie, błyszczące. Czego chcieć więcej? Po więcej sięgamy po odżywkę, balsam. Włosy przez to, że dobrze oczyszczone - dłużej zachowują czystość, mniej przyjmują zanieczyszczenia, może nawet mniej się przetłuszczają. Ale z tym problemem, to powinien rozprawić się szampon leczniczy. Ogólnie: szampon jest świetny, szczerze polecam. Wydajność znakomita (400 ml).

Ilość zużytych opakowań: ok. 15

Raczej nie wart swojej ceny

Szampon oczyszcza całkiem nieźle i w moim wypadku nie wywoływał łupieżu, duża wydajność. Jednak za tą cenę spodziewałam się czegoś więcej. Ten sam efekt dają tańsze szampony.

Używam tego produktu od:dwóch miesięcy

Nie dla mnie

Stosowałam go, bo wygrałam ten szampon.
U mnie nie sprawdzał się, bo za bardzo przesuszał mi skórę głowy. Moja skóra głowy jest normalna, więc może dlatego był dla mnie nieodpowiedni.
Może dla posiadaczek tłustej głowy będzie odpowiedni?

Natomiast stosowałam w takim samym opakowaniu szampon Vichego z kiełkami pszenicy do częstego stosowania "WITALNOŚĆ"
Tutaj nie ma go w katologu i ten oceniam świetnie, bo był dla normalnych włosów i ślicznie pachniał pszenicą tak delikatnie i subtelnie a włosy pozostawiał miekkie i śliskie.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:w trakcie drugiej wielkiej butli

bardzo dobry

Witam.

Szampon ten jest bardzo dobrym kosmetykiem do pielęgnacji włosów. Moje włosy po przyciemnianiu i rozjaśnianiu są przetłuszczające się przy skórze i suche na końcach. Dzięki temu szamponowi są sypkie i nie przetłuszczają się już tak szybko. W wyglądzie są niemal takie same jak przed zabiegami fryzjerskimi co jest dużym plusem.

Szamon na pewno kupię ponownie. Polecam...

Używam tego produktu od:miesiaca

no łupieżorodny...

Zakupiłam go pod wpływem bardzo dobrej opinii,którą zasłyszałam od znajomej :-) I nie żałuję.Szampon jak żaden inny dotychczas przeze mnie stosowany zapewnia bardzo długą świeżość włosów.Już po pierwszym myciu zauważyłam wyraźnie zmniejszone przetłuszczanie.
Włoski po nim długo pozostają miękkie i gładziutkie.Ponadto ma miłą,jakby mleczną konsystencję,delikatny zapach i ogromną pojemność ( nie wiem kiedy te 400 ml zużyję,chyba za pół roku :-) Dodatkowy plus za opakowanie z dozownikiem.
Ale żeby nie było zbyt pięknie,produkt ma wadę,bardzo paskudną zresztą : plącze włosy,i raczej utrudnia rozczesywanie,więc sporo włosów zostaje na grzebieniu :-/
Ale poza tą jedną cechą wszystko praktycznie super i jestem w stanie znieść to plątanie.Zaznaczyłam,że nie wiem czy kupię ponownie,bo zamierzam przetestować inne szampony vichy,kiedyś tam...Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:parę razy....

31.10.07 - No niestety,muszę przyznać teraz słuszność poprzednim recenzentkom - szampon wywołuje łupież.Wprawdzie mnie może tak bardzo to nie dotknęło,bo zaraz po jego użyciu stosuję napar do włosów który sama przyrządzam tylko z naturalnych ziół,więc mnie jakoś ten łupież zbytnio nie dotknął.Gorzej z moją mamą...Włosy więc nadal mile,miękkie,ale cóż z tego jak skóra głowy w opłakanym stanie?

łupież gratis

kupiłam ten szampon, bo byłam przekonana po stosowaniu pozostałych szamponów Vichy, że ten też będzie dobry, no ale niestety. Po pierwszych kilku myciach miałam wrażenie ze włosy są jakieś niedomyte, były matowe i sztywne. Odstawiłam szampon ja jakiś czas, ale postnowiłam dać mu jeszcze jedną szansę i teraz ponownie jak jedna z poprzednich recenzentek leczę łupież. Prócz tego szampon plącze włosy, zaczeły mi wypadać... Szamponowy koszmar, za te pieniadze lepiej kupić coś lepszego, duża butla jest nieporęczna do używania pod prysznicem, więc nawet w opakowaniu plusów trudno się doszukać.

Używam tego produktu od: pół roku z przerwą
Ilość zużytych opakowań:1 i ostatnie

jestem zadowolona.

Na moich włosach spisał się bardzo dobrze. Wcześniej musiałam myć włosy codziennie, po użyciu tego szamponu - raz na 3 dni.
Jednak po 1,5 miesiąca efekty były mniej widoczne. Odstawiłam więc na 2tyg ten szampon. Po ponownym użyciu znów było dobrze, więc nie narzekam. Zresztą większość szamponów trzeba co jakiś czas odstawić by znów było widać jakieś efekty.
Myślę, że to dobry zakup, a na pewno najlepszy jaki w ostatnim czasie zrobiłam.
Opakowanie 400ml bardzo wygodne, starcza na długo.

Wszystko z nim w porzadku

Moim skromnym zdaniem.
Jest stosunkowo niedrogi, lagodny, niestety nie wplywa w zaden znaczacy sposob na przetluszczanie sie, czy nie wlosow. Wystarcza na sto lat i jesli to jest dla kogos wazne, prezentuje sie wspaniale na polce w lazience.

Porownywalny z jakimkolwiek lagodnym szamponem aptecznym.

Używam tego produktu od: ponad dwoch miesiecy

Absolutnie nie polecam!

Zawiodłam się i to bardzo, ale od początku. Używałam zawsze szamponu Vichy Dercos z amiexilem, z którego bylam zadowolona. Kupiłam ten szampon, ponieważ chciałam wypróbować czegoś nowego, do tego kusiła mnie duża butla z wygodną pompką. Używałam jakiś tydzień, byłam zadowolona. Po tygodniu skóra głowy zaczęła mnie swędzieć, nigdy w życiu nie miałam łupieżu - teraz po regularnym stosowaniu tego szamponu mam i to ogromny :( nie stosowałamżadnych odżywek wraz z szamponem, więc łupież, swędzenie wywołane jest stosowaniem tego właśnie szamponu. Czekam na przesyłkę z szamponem Kerastase, który mam nadzieję, doprowadzi skórę głowy do dawnego porządku. Nie polecam!

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego, którego na pewno nie zużyję do końca

zeecydowanie tak

Ogromna butla z wygodnym aplikatorem. Szampon bardzo dobry, ładnie pachnie, delikatny, dobrze sie pieni. Dokładnie myje. duża butla za stosunkowo niedużą cenę (jak na te firme). Ogólnie polecam. Maly minusik za to, ze nie ułatwia rozczesywania włosów.

Używam tego produktu od: prawie roku