Oriflame, Colour, Flawless Under Eye Concealer (Korektor pod oczy)

Oriflame, Colour, Flawless Under Eye Concealer (Korektor pod oczy)

Płynny korektor pod oczy, lekko rozświetlający. Ma za zadanie tuszować cienie, zmarszczki, efekty zmeczenia itp. Superlekka, nawilżająca formuła.

może być :)

Jest ok. Gdyby dłużej utrzymywał się na skórze pewnie bardziej bym go lubiła.
Mam dość mocne cienie pod oczami które są moją zmorą :/ Nakładam 2 warstwy tego korektora i wtedy jest ok. Jest troche zbyt płynny. Czy polecam ? Jeśli ktoś nie ma większych problemów z cieniami pod oczami to pewnie będzie zadowolony :) Ja wciąż szukam mojego ideału ;)

Najlepszy na cienie

Stosuję go, bo cienie to jeden z największych moich twarzowych problemów. I co? Maskuje je idealnie! Konsystencja mi pasuje, stapia się z moją skórą, nie widać różnic. No i nie powoduje alergii,co u mnie jest bardzo ważne. No i jest bardzo wydajny.

Używam tego produktu od: 1 roku

słabiutki

słabo kryje,
wodnista konsystencja,
powoduje u mnie lekkie pieczenie oczu
rozmazuje mi sie po nim makijaż i niemyślcie że to od złego stosowania bo próbowałam na wszelakie sposoby

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań:

Ujdzie w tłoku

Na kolana nie rzuca, ale swoje zadanie spełnia. Na początku przeraża różowy kolor, ale za chwilę okazuje się, że po różowości nie zostaje ani śladu, a korektor ładnie rozświetla. Bo rzeczywiście ładnie rozświetla. I dałabym mu cztery gwiazdy, gdyby nie dwie rzeczy:
1) Słabo tuszuje cienie pod oczami (coś tam kryje, ale to nie to)
2) Zbiera się w zmarszczkach i czasami wałkuje.

A to w moim odczuciu istotne mankamenty.
W promocji może być. Poza promocją - nie warto.
Czy go jeszcze kupię? Jeśli nic innego lepszego nie wpadnie mi w ręce, to pewnie tak. Jeśli portfel będzie zionął czarną dziurą, to też pewnie tak. W innym przypadku odłożę na jakiś lepsiejszy.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Najlepszy na cienie!

Lekka konsystencja. Delikatnie nawilża powieki. Doskonale maskuje nawet największe cienie. Jest bardzo wydajny, spojrzenie świetliste! Nie trzeba go wiele nałożyć aby spełnił zadanie. Bezzapachowy

Ilość zużytych opakowań: 1,5

Licho :]

Fakt - rozjaśnia, ale prawie wcale nie korektoruje. Lekka konsystencja i słaby efekt kryjący. Przynajmniej na moje cienie to zdecydowanie za mało. Kupiłam go w promocji myśląc, że się spawdzi. Niestety - rozczarowałam się. Plusem jest wygodne opakowanie i względna wydajność. Ogólnie to nic specjalnego.

Ilość zużytych opakowań: to - rozpoczęte

PIC NA WODĘ ;-)

nie robi praktycznie nic dla mnie totalny badziew mam wrażenie ze kiedyś był bardziej gęsty z racji powyższego NIE POLECAM mimo że lekki i nie wysusza to też nie kryje a do tego przecie z jest ! chyba go zwrócę bo al na coś takiego dać nawet te kilkanaście złotych

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:prawie nic nie ubyło

niezły ale niewystarczający

Cóż nie jest to zły korektor, niemniej jednak, do durzych fioletowych worków pod oczmi (takich jak moje)niewystarczający, jednakże znacznie zmniejsza ich widoczność, dlatego wydaje mi się że do niewielkich zasinień bedzie dobry.

Używam tego produktu od: użyłam kilka razy

nie dla wszystkich

Z racji dużych cieni pod oczami nie polecam, ponieważ sam ich nie pokrywa..no chyba, że nałożymy na niego jeszcze podkład..ale to i sam podkład mogę użyć..

Polecam wszystkim paniom bez większych cieni pod oczami..:)

Używam tego produktu od: użyłam 2 razy

raczej nie..

A ja nie jestem zadowolona. Korektor nie kryje cieni pod oczami wcale a wcale. No, może delikatnie je rozjaśnia ale różnica jest tak niewielka, że praktycznie tego nie widać. Plus za to, że nie wysusza skóry.

Używam tego produktu od:

Czy to napewno Oriflame??

Oj.... dawno nei byłam zadowolona z kosmetyku Oriflame. Dotychczas regularnie kupowałam krem do rak i paznokci ale odkad zmienili opakowanie i sklad krem stał sie bardzo kiepski... Zadne balsamy, toniki itp mi nei przypadly do gustu. Ten korektor pozytywnie mnie więc zaskoczył!! POczątkowo "przeaził" mnie jego kolor, bo mam ciemniejszą karnację i w dodatku o bezowym/żółtym odcieniu, a korektor jest jasny i różowy!! Po użyciu okazuje się jednak, że dzięki temu idealnie rozjaśnia cienie wokół oczu, oczy wygladają tak swieżo i na wypoczęte. Dla mnie to b.ważne bo budzę się z ciemnymi obwódkami wokół oczu (jak mis panda ;)) - Używam ostatnio fajnego kremu pod oczy który stopniowo je już rozjaśnia a razem z korektorem efekt jest idealny. Dodatkowo korektor delikatnie, subtelnie rozświetla skórę, co potęguje wrażenie świeżości i wyspania.

Nie daję maksymalnej ilości gwiazdek tylko z jednego powodu - za słabo kryje podkrążenie oczu. Kupię go napewno.

Używam tego produktu od: 3-4 tygodni