Oriflame, Skindividual Eye Serum (Serum pod oczy)

Oriflame, Skindividual Eye Serum (Serum pod oczy)

Zwalcza pierwsze oznaki starzenia się skóry wokół oczu: wygładza zmarszczki, rozjaśnia ciemne obwódki, zmniejsza opuchnięcia. Natychmiast rozjaśnia skórę i nadaje jej promienny wygląd dzięki pigmentom odbijającym światło. Kulkowy, metaliczny aplikator ułatwia wygodne rozprowadzenie serum i daje wrażenie relaksującego chłodu.

Cena: 59zł/ 10ml

przyjemny

Nie wiem czy kupię, bo został wycofany, poza tym produkt bardzo wydajny.

Uważam, że to produkt dla młodych kobiet ( producent zaleca wiek 25+, ja zaleciłabym go nawet dla młodszych kobiet), dla starszych jedynie w duecie z odżywczym, treściwym kremem ( serum np. rano, krem na noc). A dlaczego?

Otóż kosmetyk niesamowicie przyjemny w użyciu. Używam go głównie rano, po wyjęciu z lodówki. Pomaga sie obudzić;), pięknie odświeża spojrzenie. Wygładza ( lekko napina ) skórę, likwiduje drobne opuchnięcia. Niezbędny po zarwanej nocy i dlugiej imprezie. Cieni jakoś spektakularnie nie rozjaśnia. Szybko się wchłania, świetnie spisuje sie pod makijaż. Nie wysusza skóry.

Niestety, działania odżywczo-przeciwzmarszczkowego nie zaobserwowałam. Dlatego używam go głównie rano, a wieczorem nakładam coś treściwszego.

Baardzo wydajny - po ponad dwóch miesiącach regularnego stosowania mam jeszcze 2/3 opakowania.

Cena regularna była trochę za wysoka, ja kupiłam jako konsultantka w wyprzedażowej cenie. Jeśli pojawi się jeszcze w jakiejś wyprzedaży, warto się skusić, ale cudów nie oczekiwać;)

Używam tego produktu od:ponad 2 miesiące

TAK!

Serum jest najlepszym specyfikiem pod oczy, jakiego dotąd używałam, a było tego sporo.
Przede wszystkim świetnie orzeźwia i odświeża okolice oczu. Rano daje niesamowity zastrzyk energii. Oczywiście główna zasługa tego odświeżenia, to metaliczna, zimna kulka, która idealnie rozprowadza kosmetyk.
Likwiduje opuchnięcia, skóra jest delikatnie rozjaśniona, nawilżona, promienna i gładsza.
Co prawda z cieniami pod oczami tak dobrze sobie nie radzi, ale z moimi cieniami jeszcze żaden krem sobie nie poradził, taki już mój urok :)
Niepozorna pojemność 10 ml, okazuje się bardzo wydajna. Używam serum już półtora miesiąca rano i wieczorem a zużyłam dopiero 1/3.
Wielka szkoda, że oriflame wycofało serię skindividual z regularnej sprzedaży, ale będę polować na niego w ofertach specjalnych, bo wart jest nie jednej złotówki.

Używam tego produktu od: półtora miesiąca

Dobry

Dobre serum nawilżające, ale spodziewałam się czegoś więcej. Nie poradził sobie z moimi cieniami i workami:) ale nie znalazłam jeszcze takiego kremu. Przyjemnie chłodził rano oczy i doskonale nawilżał. Nie zauważyłam nowych zmarszczek, a dzięki nawilżeniu stare stały się mniej widoczne. Polecam spróbować

Używam tego produktu od:2 m-cy

BOMBA :)

Jest to jeden z najlepszych serum pod oczy jakie miałam i według mnie jest niezastąpiony. Skóra pod oczami jest po nim odprężona, wypoczęta :) miałam tzw " kurze łapki" a po nim już ich prawie nie mam :)nie jest ciężki wręcz delikatny :) Stosuje go rano ,a czasami też i wieczorem.. jak mi się przypomni :P czasami nie mam głowy do tego :D jak to zapracowana osoba. Polecam wszystkim choćby do samego przetestowania. Jest na prawdę godny polecenia :)

Ulubiony!

Mój pierwszy kosmetyk pod oczy, stał się ulubionym :)
Zlikwidował moje "kurze łapki", wygładził lekkie zmarszczki i dał sobie radę z moją opadającą powieką. Swietnie niweluje cienie pod oczami, rano jest wrecz niezastąpiony. Ładnie pachnie, szybko sie wchłania, jest wydajny - generalnie w moim przypadku spełnia wszytskie wymagania.

kosmetyk wart polecenia

Właściwie był to pierwszy krem pod oczy, który mnie nie zniechęcił do regularnego stosowania.
Nietypowe rozwiązanie aplikacji żelu jest fantastyczne:
zimna kulka masuje, chłodzi i koi oczy zarówno po ciężkim dniu jak i po krótkiej nocy.
Przy regularnym stosowaniu wyraźnie zmniejszyły się cienie pod oczami. Również skóra wydawała się gładsza, jędrniejsza.
Kosmetyk ma konsystencję lekko płynnego żelu. Dobrze się wchłania, bardzo dobrze nawilża delikatną skórę.
Mimo że moja skóra często reaguje podrażnieniem, żel nie uczulił jej. Dlatego polecam również do wrażliwej cery.
Jest bardzo wydajny.

Używam tego produktu przez: 3 miesiące

Bardzo dobre serum!

Serum to kupiłam na zasadzie testu. Nigdy wcześniej nie stosowałam nic pod oczy poza może jakimiś próbkami jakie dostałam przy okazji zakupu innych kosmetyków.
Postanowiłam, że czas najwyższy kupić coś pod oczy.
Generalnie nie bardzo lubię kremy pod oczy - wydają mi się za ciężkie a poza tym trudne w aplikacji, więcej zostaje na palcu niż na skórze.
Aplikator kulkowy mnie zachęcił.
Kosmetyk świetnie się aplikuje. Może tylko czasem za dużo się wylewa ale to czasem tylko.
Bardzo wydajny. Początkowo o nim zapominałam i stosowałam raz na jakiś czas co 3-4 dni, ale teraz staram się robić to regularnie.
Efekty widziałam szybko. Skóra napięta, dobrze nawilżona, jaśniejsza.
Zaznaczam, że nie mam jakiś wielkich problemów ze skórą w okół oczu. Mam jakieś pierwsze drobne zmarszczki mimiczne, nie mam problemów z workami pod oczami czy też sińcami. Nie wiem więc jak działa na te problemy.
Ja raczej zakupiłam go w celu nawilżenia, napięcia skóry i nie powiększania drobnych zmarszczek mimicznych.
Poza tym całymi dniami pracuję na komputerze i zauważyłam wysychanie skóry na około oczu i to serum też świetnie sobie z tym radzi.
Poza tym odprężą skórę, po zarwanej nocy świetnie budzi i przywraca oczom świeżość. Czasami mam opuchnięte górne powieki i świetnie sobie z tym radzi.
Trzymam serum w lodówce i rano kosmetyk jest super - chłodzi, pobudza, rozjaśnia.
Staram się też nie zapominać o aplikacji na noc - wtedy rano oczy są wypoczęte.

Nie mam za bardzo porównania z innymi kosmetykami tego typu ale tym jestem mile zaskoczona. Cena przystępna - kupiłam w promocji i jak na tego typu kosmetyki uważam, że ok. Poza promocją jak dla mnie za drogo, w promocji ok. Pewnie nie poradzi sobie z jakimiś większymi zmarszczkami ale też producent tego nie obiecuje. Raczej jest to serum dla młodych kobiet po 30 i z drobnymi problemami skórnymi na około oczu.

Dla mnie ok i świetna aplikacja.
Poza tym wydajny i nie drażni oczu a mam skłonność do ich łzawienia. Kompletnie nie podrażnia, nawet jak niechcący coś dostanie się do oka to jest tylko lekki dyskomfort ale żadnego szczypania czy łzawienia.

Generalnie polecam!Używam tego produktu od: 3-4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w czasie pierwszego

super!!!

Serum jest świetne.
Używałam wielu innych produktów pod oczy, w tym nawet SAMPAR (tego z kuleczką) i ŻADEN tak nie działał.
Jestem w szoku- po 2 tygodniach stosowania znikły mi zarówno cienie, jak i worki pod oczami!!!
Kupiłam po okazyjnej cenie 27 zł i na pewno kupię jeszcze... i jeszcze...
Jest rewelacyjne!!!
Bardzo przyjemny masaż kuleczką (choć czasami się ona zacnina i może trochę zaboleć pociągnięcie), ma odbijające światło pigmenty no i po prostu jest super.
Bezzapachowe. Skuteczne. Wydaje (miesiąc stosowania 2x dziennie= 1/5 opakowania zużyte)
Kupię na pewno nie raz.
I tyle :)

Używam tego produktu od:miesiąca

moze byc

Serum fajnie sie rozprowdza, ma wodnista konsystencje, przez chwile czuc przyjemny chlodek, troche wygladza skore, napina, ale zmarszczek nie zmniejsza, niestety slabo nawilza, nie likwiduje podraznien, zaczerwienien i opuchniec. W dodatku nosze szkla kontaktowe i musze uwazac, aby serum nie dostalo sie do oczu, poniewaz strasznie piecze. Ogolnie zly nie jest, ale sa lepsze i tansze.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:polowa opakowania

NIEZBĘDNIK :-)

Rewelacja!!! Nie przepadam ogólnie za kosmetykami Oriflame ale to serum jest niesamowite.
Używałam wcześniej kremu Clinique All About Eyes i teraz zastanawiam się po co ja wydawałam tyle pieniędzy?
Metalowa kulka w serum Oriflame w błyskawicznym tempie usuwa opuchliznę - oczywiście trzymam serum w lodówce.
Produkt nieżle radzi sobie też z niewielkimi zmarszczkami i nie uczula.

Używam tego produktu od:roku

Świetny

Jestem w dolnym przedziale wiekowym, w którym mozna używać tego serum. Nie mam wielu zmarszczek, pojawiają się tylko mimiczne, przez nienoszenie okularów i mróżenie oczu godzinami przed komputerem.
Pół roku temu skróra na powiekach zrobiła się sucha, cieńsza, a siny kolor zadomowił się pod oczami. Nie wiedziałam co zrobić, podkład złuszczał się razem ze skórą zwłaszcza w wewnętrznej części górnych powiek. Żaden krem nie przyniósł poprawy, przypadkiem sięgnęłam po to serum, właściwie pożyczyłam od matki. I kupiłam sobie także.

+Świetnie nawilża
+Wygładził pierwsze zmarszczki mimiczne
+gdy stosuje wieczorem, rano nie mam takich cieni pod oczami
+stosując rano, prosto z lodówki, metalowa kulka łagodzi opuchliznę i orzeźwia
+bardzo wydajny

Minusów nie zauważyłam, nawet po dostaniu się do oka nie czułam pieczenia tylko lekki dyskomfort, mimo że mam wrażliwe oczy.

edit: podwyższam ocenę, zużyłam prawie całe opakowanie i JUZ KUPIŁAM NASTEPNE. Zakochałam się! Ta metalowa kulka jest extra!

Ilość zużytych opakowań: 3/4

działa

Serum niweluje płytkie zmarszczki. Z moimi sobie radzi w miarę dobrze (może dlatego, że mam dopiero 18lat). Nakładam go na noc, a rano zmarszczek prawie nie widać. Roll on daje uczucie chłodu, a szczególnie gdy produkt wczesniej trzymało się w lodówce. Przy pierwszym zastosowaniu może delikatnie szczypać, ale wtedy wiadomo, że działa.
Minusy:
- nie "usuwa" zmarszczek na dłuższy czas. Wydaje się jakby je wypełniał, dlatego też trzeba kilka razy na dzień aplikować.
- przydatnosć produktu- tylko 6 miesięcy