Rossmann, Baby Shampoo (Szampon dla dzieci)

Rossmann, Baby Shampoo (Szampon dla dzieci)

Kategoria

Delikatny szampon o miłym zapachu. Po jego użyciu włosy są miękkie i puszyste. Nie zawiera mydła, nie podrażnia oczu. Zawiera w składzie SLS.

Cena: 2,99zł/ 300ml

Ma plusy i minusy

Kupiłam ten szampon przez pomyłkę. Chciałam w końcu wypróbować - na swoich włosach, dziecka nie mam - szampon z serii Baby Dream. A tak mam Baby Shampoo i jestem zadowolona. PLUSY: zapach - delikatny, nie drażniący, chociaż trochę dziwny; nie zawiera mydła, a mimo to jest wygodny w użyciu; włosy po myciu są miękkie, przyjemne w dotyku, ładnie pachną; całkiem wydajny; nie robi włosom krzywdy - nie przesusza ich, nie zmatowia ich, są miękkie i przyjemne w dotyku; poręczne, dobrze zamykające się opakowanie; niska cena; dobrze oczyszczona skóra głowy. MINUSY: po kilku pierwszych myciach głowy czułam lekkie swędzenie i pieczenie skóry głowy (może to przez SLS w składzie); lekko plącze włosy; włosy się po nim dosyć szybko przetłuszczają (po dwóch dniach u nasady mam już tłuste włosy). PODSUMOWUJĄC: kupiłam ten produkt przypadkowo, ale nie żałuję. To przyjemny kosmetyk, który nie szkodzi włosom, ale nie polecałabym go dla małych dzieci. To szampon, który nie urzeka od razu i trzeba się do niego przyzwyczaić.

Używam tego produktu od: kilku tygodni