L'Oreal Paris, Elseve, Omega+Ceramidy, Szampon odbudowujący

L'Oreal Paris, Elseve, Omega+Ceramidy, Szampon odbudowujący

Szampon zapobiegający łamaniu się włosów. Przeznaczony do włosów suchych, zniszczonych lub łamliwych. Odbudowuje i odżywia dogłębnie połysk, miękkość w dotyku. Zniszczone, uwrażliwione, przesuszone włosy są szorstkie w dotyku i bez połysku. Poddawane suszeniu i szczotkowaniu stają się łamliwe. Szampon odbudowujący ELSEVE zapobiegający łamaniu się włosów, wzbogacony o Omega-Ceramidy.
Stworzone na wzór podstawowego budulca włosa, Omega-Ceramidy to precyzyjnie działające aktywne składniki o podwójnej skuteczności:
- wewnątrz włosa: odbudowują miejsca w których włos jest zniszczony i wypełniają ubytki,
- na zewnątrz włosa: formuła otacza włókno i zamyka łuski włosa, zapewniając długotrwałą ochronę.
Włosy są odbudowane i długotrwale chronione od nasady aż po same końce, aż do 95 procent mniej złamanych włosów przy czesaniu, włosy są błyszczące i delikatne w dotyku.

Moj kwc wsrod szamponow :)

Na ten szampon natrafilam zupelnie przypadkiem.Potrzebowalam czegos na juz,bo skonczyl mi sie szampon ktorego uzywalam.Nie sadzilam ze drogeryjny szampon za kilka f tak bardzo mi sie spodoba.Nie widze zadnych minusow:) Na plus
-cena
-wygodne opakowanie
-piekny zapach
-idealna konsystencja
-bardzo fajnie sie pieni
-oczyszcza wlosy,rownoczesnie ich nie wysuszajac
-nie przetluszcza,ani nie przyklapuje wlosow
-zostawia wlosy bardzo lsniace,gladkie,mieciutkie w dotyku
-mam wrazenie jakby nawilzal wlosy
-wlosy sie po nim nie placza,mozna je latwiej rozczesac :)
-wydajny
Jestem tym produktem oczarowana i bede kupowac :)
Aha-nie jest to zapomniany produkt,caly czas jest w drogeriach.:)

Używam tego produktu od: ok 2 mce

Lubię :) :)

Przez dłuższy czas używałam tylko szamponów elseve. Używałam ten szampon jakiś czas temu w tej wersji kształtu butelki.

Plusy:
-wydajny
-włosy gładkie, miękkie
-dobrze się pienił
-fajny zapach

Minusy:
-włosy szybciej się po nim przetłuszczały, nieznacznie ale jednak
-nie pomagał na łamanie włosów

Z tego co się orientuję, to szampon jest dostępny ale zmienił się kształt i wygląd buteleczki.

Dobry szampon, choć uważam, że wersja biała była lepsza.

niegdyś ulubiony

Kiedyś stosowałam go regularnie. Włosy były po nim pełne życia i blasku ale niestety też obciążone i szybko traciły swą świeżość i przetłuszczały się. Zapach cudowny! Uwielbiałam go. Pienił się bardzo bobrze .
Może jeszcze kiedyś...?

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: kilka

moje włosy go lubią.

plusy:
dobrze spełnia swoje zadania, włosy są po nim miłe, miękkie. świetnie zmywa oleje, dobrze się pieni, konsystencja jest w porządku, ładnie pachnie.

minusem jest średni skład.

Używam tego produktu od: paru miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: 3 duże.

idealny do szybkiego zmywania oleju

Produktu używam dobre kilka lat i jestem na WIELKIE TAK. Moje włosy są farbowane, w odcieniu jasnego blondu, falowane.
Szampon z silikonem, który ujarzmia włosy i czyni cuda. Loki ładnie się układają, włosy nie są obciążone.

IDEALNY ZMYWACZ OLEJU Z WŁOSÓW.
Mój pewniak od kilku długich lat, który serdecznie polecam

Ilość zużytych opakowań: dużo

Dobry

Używam szamponów Elseve na co dzień. Mam włosy puszące się, lekko kręcone, niesforne, trudne do ułożenia, z tendencją do przetłuszczania. Myję je co 1-2 dni. Zazwyczaj używam też prostownicy. Stosuję razem z odżywką Elseve.

Plusy:
- dobrze oczyszcza włosy
- ładnie pachnie
- włosy po nim mniej się puszą niż po innych szamponach
- nawilża
- dobra konsystencja - nie za rzadka, nie za gęsta
- dobrze się pieni
- włosy są po nim miękkie
- wydajny
- stosunkowo tani

Minusy:
- przy dłuższym stosowaniu trochę obciąża
- średni skład
- włosy nie są po nim sypkie jak np. po zastosowaniu szamponów z L\'Oreala z serii Professionnel
- po kilku latach stosowania nie zauważyłam efektów jakie obiecuje producent

Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

ostatni raz

Bardzo lubiłam kiedyś szampony elseve...

- ten jednak do ulubieńców nie należy
- miły zapach, gęsta konsystencja
- dobrze się pieni
- dobrze myje włosy
- powoduje łupież i swędzenie głowy
- nie nawilża włosów
- szybko się przetłuszczają

Nie polecam

jest ok, ale trzeba na niego uważac

Jest dobry, jak na drogeryjny.

PLUSY Jeśli chodzi o moje włosy to jest to najlepszy w drogerii szampon wzmacniający. Widocznie wzmocnione włosy, nei wypadają, nadaje błysk im, ale też ma swoje minusy

MINUSY
- po dłuższym (Albo i krótszym) czasie można dostac od niego łupieżu, więc co jakiś czas trzeba przemyc głowę przeciwłupieżowcem
- niestety po jego użyciu włosy mi się elektryzowały dosłownie od wszystkiego
- szybciej się po nim przetłuszczają

Mimo to dam 3,5 gwiazdki bo jednak wzmacnia i moim włosom pomógł jeśli chodzi o wypadanie.

Ilość zużytych opakowań: 10 około

cudowny ?

Naprawdę świetny szampon! :) Idealnie zajął się moimi wysuszonymi i dość zniszczonymi włosami. Wygładził je, odżywił, końcówki przestały być porozdwajane, i do tego ten zapach.. Z pewnością jeszcze go zakupię :)Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: jedno

EDIT:
po dłuższym stosowaniu wysuszył włosy i zniszczył. poprawa którą widziałam była chwilowa po takiej dawce silikonów. w ogóle nie mówiąc o tym, że rzeczonych ceramidów nie ma w składzie.. :D no spoko. nigdy więcej nie kupię.

średni

Miałam go kiedyś razem z odżywką , jest bardzo podobny do swojego brata żółtego L\'Oreal, Elseve Cement - Ceramidy, Szampon odbudowujący przeciw łamaniu sie włosów, szampony te są prawię identyczne

*ładnie pachnie
* dobrze się pieni
*dobra konsystencja
* ładnie się błyszczą włosy
* dobrze się rozczesuję
* puszą się
* miałam po nich łupież

Jednak z odżywką jest trochę lepszy efekt . Jest w miarę ok

Używam tego produktu od: rok temu
Ilość zużytych opakowań: 1 op

Produkt na 3,5

Szampon jest dobry, ale nie do zachwycania się nad nim.

Nie zauważyłam na swoich włosach wielkiej poprawy, choć w porównaniu do innych szamponów jest naprawdę dobry. Włosy nie puszą się.

Moim zdaniem sprawdzi się w okresie jesień/zima, kiedy pogoda nie jest za ciekawa.

Zapach przy myciu głowy, jest przyjemny, ale potem traci na skuteczności i go nie czuć.

Opakowanie przeciętne, nic czym można się zachwycać.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

zwyczajny

Nic nie wniósł w moje \'życie\' . Taki o , przeciętniak. Nic z wyżej wymienionych cech nie zauważyłam na swoich zniszczonych włosach. Ładnie się pieni, nie robi krzywdy, ma delikatny zapach, może trochę ujarzmia moje siano. Dość wydajny, taki zwykły-może być. Nic poza tym . Jak były zniszczone tak po tym szamponie nic się nie zmieniło .

Używam tego produktu od: używałam jakieś 2 miesiące. przestałam.
Ilość zużytych opakowań: dwa