Avon, Solutions, Pure Pore-Fection, Oil Control Gel Cream (Krem-żel normalizująco-matujący)

Delikatny krem-żel o cudownie lekkiej formule, która przywraca skórze równowagę i prawidłowy koloryt, likwiduje niedoskonałości, przywraca promienny blask.
Równowaga bez najmniejszych niedoskonałości
Rozszerzone pory, nadmierne wydzielanie sebum, zaczerwienienia - to problemy pojawiające się w każdym wieku.
Już po tygodniu skóra nie błyszczy się i odzyskuje przejrzystość, powierzchnia skóry jest gładsza i jednolita.
Po 2 tygodniach pory zmniejszają się radykalnie.

Cena: 27,90zł / 50ml

dość dobry

ja ogolnie jestem z tego kremu zadowolona(pod wzgledem matowienia)
jeden z lepszych ktory na choc troche sprawia ze moja cera nie błyszczy
podklad rzeczywiscie dosc ciezko nalozyc na niego bo sie roluje ale cos za cos
troszke tez brak mi w nim wlasciwosci pielgnacyjnych
poza tym bardzo wydajny i skuteczny
obecnie zrobilam sobie od niego przerwe ale napewno do niego wroce

Używam tego produktu od:okolo roku

średni:(

Jestem średnio zadowolona.
Pory zdecydowanie sie zmniejszyły, efekt matu jest świetny, przez cały dzien cera jest matowa, ale ... zaczeła mi sie koszmarnie luszczyć;/ wygląda na bardzo wysuszona.. pozatym czuje efekt ściagnięcia;/
Zauważyłam mniej niedoskonałości ,ale to luszczenie psuje cały efekt..:(Używam tego produktu od:miesiaca

zapychacz!

Kolejne fiasko!

Plusy:
-dobrze nawilża
-wygodne opakowanie
-wydajny
-fajna formuła
-dobrze się wchłania
-miły zapach
-dobra cena

Minusy:
-wspaniale zapycha! pełno podskórniaków mi powstawało podczas używania
-nie było efektu matu, nawet najmniejszego
-rolował się pod makijażem

Używam tego produktu od:parę lat temu

yyyy

kurcze zdziwoina jestem bo tu ma takie dobre opinie a ja nie wiem co mam o nim powiedziec. matuje tak średnoi, żadenj poprawy skóry nie zauwazyłam. taka woda, i sie roluje pod podkładem. taki bylejaki. nie podoba mi sie.

Używam tego produktu od:1 miech

Plusy:
Faktycznie matuje wystarczy mała kropelka kremu i już widać rezultaty
Ma wygodne pudełko i zatyczę np. w podróż, żeby krem się nie wylał chociaż w to nie sądze
Nie wiem jak zwypryskami ale napewno nie poiększa ich liczby
Minusy:
chybanie ma
Po co robić jeszcze raz ten sam profil kosmetyku skoro już jest na KWC

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: zaczynam 1

Zawiodłam się

Kupiłam ten krem bo jestem bardzo zadowolona z pianki do mycia twarzy i maseczki z tej samej serii. Myślałam że z kremu będę równie zadowolona - i tu rozczarowanie.
Krem nie matuje w ogóle mojej tłustej skóry, nie zmniejsza porów. Owszem ma fajną konsystencję, dobrze się nakłada, opakowanie wygodne - ale na tym plusy się kończą. W moim przypadku po prostu ten krem nie spełnia swojego zadania.

Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:zaczęte 1

dobry..

Jest bardzo wydajny. Ma ładny, świeży zapach. Dobrze matuje skórę (nawet w kłopotliwej strefie T), ale przy tym nie wysusza jej. POsiada estetyczne i higieniczne opakowanie. Jedynym minusikiem jest brak filtrów w tym kremiku. Napewno należy do perełek avonu :)

Używam tego produktu od: ok roku
Ilość zużytych opakowań:1 i troche :)

Super :)

Dla mnie krem bardzo dobry :)
Matuje naprawdę baardzo dobrze , zmniejsza wydzielanie sebum. Zauważyłam tez że moje pory też się zmniejszyły.
Krem ma bardzo fajną konsystencję i zapach.
Podczas jego używnia zaobserwowałam że mniej wyprysków mi sie pojawia! :) Skóra jest delikatnie nawilżona i gładziutka. No i krem jest wydajny i ma fajna pompkę ^^
Polecam :D

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

Znów się zawiodłam

Owszem jest lekki, owszem nie spowodował wysypu wyprysków, ale mogłam używać go tylko na noc bo makijaż się na nim roluje. Nie zauważyłam specjalnie pozytywnych efektów działania poza tym że nie zrobił krzywdy mojej buzi.

Używam tego produktu od: kiedyś używałam przez ok 3 tyg

przyjemny...

Kremik bardzo przyjemny, jeden z lepszych które wypróbowałam ale nadal daleki od ideału! bardzo fajna konsystencja, miły zapach ale gorzej z matowieniem, max do 1 godz ( jestem niestety posiadaczką cery tłustej) a tego najbardziej wymagam!
Nie polecam Paniom które szukają efektu matującego !!!!!!!!!!!!!

Używam tego produktu od:2 lat

Widzę,że uwagi bardzo podzielne.Jednak to zależy indywidualnie od każdej osoby.Mi ten krem bardzo odpowiada.Starcza na bardzo długo.Używam go codziennie rano + piankę z tej samej serii i widzę duża zmianę.Skóra już się tak nie świeci,no i króst prawie nie ma już.

Taki sobie

Niby do cery tłustej/mieszanej a na mojej buzi oprocz wysuszonej skory po nie calym tygodniu stosowania zadnych zadowalajacych efektow nie zobaczylam :(
krem wydajny, ale jak dla mnie poza tym nie ma zadnych plusow. Wysusza skore wcale jej nie matujac, ale to zalezy od tego tez jaka kto ma cere :)

Używam tego produktu od: uzywalam tydzien
Ilość zużytych opakowań: 90% jednego opakowania